Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

1 minute ago, ZiS said:

Ben je naš najpismeniji igrač... I dalje, svaki prijem, svaki pas, svaka kretnja, sve ima smisla... 

A ljudi ga masovno pljuju i pritom pusi klupu zbog kojekakvih.

Pritom je najbolji stranac u istoriji kluba koji nas je prakticno sam one sezone uveo u LS!

Toliko o nama kao navijacima, struku da ne pominjem!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Možda i najgora utakmica Gajića u karijeri... Svaki potez mu je bio za šamar bukvalno. Rodića i Krstovića ne bih ni komentarisao. Ivanić prokockao njihov poklon za izjednačenje. Znao sam da je kraj posle tog promašaja.

 

Nemam ni ja neku emociju, jer se stvarno vidi da nemamo pojma i da su ovi lopovi iz uprave debelo zasrali sa pojačanjima... Ali da ispadneš od Moldavaca... 

 

LE je ipak prava mera, ne treba nam da primamo ponovo po 5-6 komada od ala u LŠ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Овај састав обилује одвратним и глупим играчима. Крајње антипатичан састав, лише пар играча. Тешко је и поистовјетити се с оваквим колективом. 

 

Тим нам кроје разноразни мафијаши, навијачи који себе називају Делије Север поткупљене и немају муда да оћерају ову багру из управе, тренер губи играчки кредибилитет са комбинацијама и пиздарским менталитетом. 

 

 

Све у свему, пизда вам материна, да вам пизда материна багро снсовоска

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kako ono kazu "zasto" ? ZATO!    e bas zato što trpimo ološ i kriminalce na čelu kluba ispadamo od Šerifa i to tako što jednu šansu ne mozemo da napravimo. Ali % i kvadrati se uvečavaju bratiji i sutra ce ponovi zajedno da vuku crte i naručuju starlete.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...