Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Ja i dalje ostavljam mogućnost da je između Degeneka i Dekija nešto puklo u okvirima svlačionice. U suprotnom ovo je veća sramota od onog izostavljanja Bena iz LŠ.

I baš bi se lepa poruka poslala nekim novim talentovanim klincima iz dijaspore koji su vaspitani u duhu zvezdaštva. Nadam se samo da je Dragovićeva reputacija sa kojom je došao dovoljno velika da bude pošteđen toga da ga Tvorza gura rukama i nogama napolje na prvu milionsku ponudu iz arapskih liga petice

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Kanga8 said:

Nije puklo izmedju Dekija i Degeneka nego izmedju Terzica i Degeneka

 

Okidac toga nije sto je ovaj odbio da ide u Singapur vec se nesto bunio zbog dolaska Dragovica , tako se prica , e sad koliko je tacno pojma nemam. 

Ti verujes u tu priču? Degeneka su terali iz Zvezde i pre dolaska Dragovića čak smo i ovde imali prilike da vidimo taj model medijske hajke.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tom Bombadil said:

Ja i dalje ostavljam mogućnost da je između Degeneka i Dekija nešto puklo u okvirima svlačionice. U suprotnom ovo je veća sramota od onog izostavljanja Bena iz LŠ.

I baš bi se lepa poruka poslala nekim novim talentovanim klincima iz dijaspore koji su vaspitani u duhu zvezdaštva. Nadam se samo da je Dragovićeva reputacija sa kojom je došao dovoljno velika da bude pošteđen toga da ga Tvorza gura rukama i nogama napolje na prvu milionsku ponudu iz arapskih liga petice

 

Zanimljivo da je puklo baš sa ovim igračem, koji ima problem sa upravom. 

 

55 minutes ago, Kanga8 said:

Nije puklo izmedju Dekija i Degeneka nego izmedju Terzica i Degeneka

 

Okidac toga nije sto je ovaj odbio da ide u Singapur vec se nesto bunio zbog dolaska Dragovica , tako se prica , e sad koliko je tacno pojma nemam. 

 

Da, sigurno se je bunio što dolazi Dragović. U fazonu, nemojte ljudi, bičemo prejaki. Nije fer

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nama je osnovni problem sa bonusima što umesto da stasaju uz prvi tim i danimamo širi izbor, mi ih šaljemo u kriminalni klub Grafičar. I Radulović i Lazetić bi trebalo da su uz tim, a Lazetić bu svakako trebao fa ima višen prostora od Krstovića.

Ovako nam je izbor jako loš. Imamo Gavrića koji igra na mestu Kataia, imamo Stanića koji igra na mestu Ivanića i imamo Erakovića i Krstovića, i onda niti možeš da uigravaš zadnju liniju, niti možeš da stalno guraš igrača koji nije za prvi tim.

Edit. Meni je opet najveća briga kako je lagano igrač Vojvodine dobio loptu iza leđa Babiću. Te greške se u Evropi ne praštaju.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

 

Da, sigurno se je bunio što dolazi Dragović. U fazonu, nemojte ljudi, bičemo prejaki. Nije fer


 Вала баш. И иначе од њега није било користи за разлику рецимо од Гобеље поготово у Европи. А и проблематичан је Дегенек, зато се и враћао у Звезду кад је опет затребао…

 

Овај из Молдеа и да је евро топ класа неће га имати чим плаћати ако испаднемо из Европе, јер неспособњаковићи не знају направити и продати младог играча. Ту заслугу имају и демагози на челу са Младеновићем.

 

Иначе прошле године је на ЗвездаТВ интервју имало дрво са Златибора које се одазива на Видић а ове године Крстовић и хајп око Бабића. Воле они узети пикслу од менаџера за домаће дрво него ваздуха дисати. Пос’о је добар а пара лака…

Link to comment
Share on other sites

Fasciniran sam tim našim pod navodnicima osećajem za napadača. Partizan vrata Rikarda odmah igra, odmah golovi, Sadik, pre Djurdjevic itd. Mi dovedemo i onda čekamo par meseci da startuje, Dioni izgleda neće igrati ni u Kazahstanu, svašta, mislim koliko im treba da se spreme, kao da su doveli nekog iz srpske Zone pa ga čekaju.

Edited by Misterija Organizma
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Na proslom topiku napisah da mi ne pada pamet da gledam menadzerske kombinacije i sramote poput gobeljica, krstovica, srnica i ostalih vedeta a da cu gledati naravno prvenstvene i  evropu. Posle ove svinjarije sa Degenekom i ovo guranje Krstovica, Babica, Bakajoka, Bena... Ne znam ni da li uopste da pratim. Terzic je sa Degenekom prevrsio sve granice normalnosti i treba ga proterati iz kluba, nista manje nije zasluzio. Deki, videcemo koliko zna sad bez ovog pomocnog koji je otisao. A sudeci po danasnjoj igri, slabo zna. 

Link to comment
Share on other sites

ZVEZDIN SPISAK ZA KAIRAT

Golmani: Milan Borjan, Zoran Popović i Miloš Gordić.

Odbrana: Marko Gobeljić, Srđan Babić, Milan Rodić, Milan Gajić, Radovan Pankov, Miloš Degenek, Strahinja Eraković, Aleksandar Dragović.

Vezni red: Gelor Kanga, Mirko Ivanić, Njegoš Petrović, Veljko Nikolić, Željko Gavrić, Seku Sanogo, Aleksandar Katai, Slavoljub Srnić, Aksel Bakajoko, Nikola Stanković, Filipo Falko, Nenad Krstičić.

Napad: Milan Pavkov, El Fardu Ben, Nikola Krstović, Luis Dioni.

Link to comment
Share on other sites

Ali Babić sunce ti poljubim, kakva je to glava. Bukvalno ne uliva ni trunke sigurnosti pozadi. I ja budala, ponadao se da će možda biti nešto od njega. A ovo je sramota i kluba i Dekija, da u sezonu ulazimo sa Krstovićem. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Dragan Mićić said:

Na kojoj poziciji igra?

Idi gledaj Grafičar!  Šalim se malo a Lazetić je polušpic mozda i napadač u formaciji sa dva napadača a u ovoj formaciji koju sad Zvezda igra mogao bi da menja Bena ili Kataia. Nikako nije za jedinog isturenog napadača

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dakle, prvo Šerif. Mlad klub, ali se uzdigao do najvećeg u Moldavija, 1996 su krenuli, ušli u A divizije i od tad osvojili 19 titula i 10 kupova. Igrali su 4 puta grupnu fazu Lige Evrope i tu beležili neke velike pobede npr protiv Tventa, Dinamo Kijeva, izbacivali Legiju i zagrebački Dinamo. Trener Ukrajinac Yuri   Verndub dugogodišnjeg trener Zore Lugansk, sa kojom je igrao i finale kupa Ukrajina, forsira napadački fudbal što je osetila albanska Teuta kojoj su dali 5 golova. Za to su najviše zaslužni napadači Kastaneda i Zapada, kao i veznjak Traore, dok je stigao na pozajmicu sjajni Luksemburzanin Sebastijan Tili .Favoriti jesmo ali treba biti oprezan na Šerif stadionu može da bude oko 13000 gledalaca i vrlo su nezgodni domaćini,  ovu sezonu su otvorili porazom kući u prvenstvu 0-1.

Edited by Misterija Organizma
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Perkos2 said:

Idi gledaj Grafičar!  Šalim se malo a Lazetić je polušpic mozda i napadač u formaciji sa dva napadača a u ovoj formaciji koju sad Zvezda igra mogao bi da menja Bena ili Kataia. Nikako nije za jedinog isturenog napadača

Nisam znao. Ono sto sam ja video da ima poprilocnu visinu i mislio sam da je cist napadac.

22 minutes ago, Perkos2 said:

Idi gledaj Grafičar!  Šalim se malo a Lazetić je polušpic mozda i napadač u formaciji sa dva napadača a u ovoj formaciji koju sad Zvezda igra mogao bi da menja Bena ili Kataia. Nikako nije za jedinog isturenog napadača

Nisam znao. Ono sto sam ja video da ima poprilicnu visinu i mislio sam da je cist napadac.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...