Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Falko mi lici na juniora koji nema snage za sen. fudbal (nekako mu lopte jedva stignu do cilj) a istovremeno lici na nekog veterana koji zna fudbala ali da jebe mater nema snage da se on tu nesto zajebava. I ovaj Bakajoko..zar nismo prije mjesec dana bili zadovoljni uslovima raskida ugovora sa njim.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

А ево коначно и шпица што даје голове после првог Боаћија. Дочекасмо. Штета могао је још 1 ал добар овај голман њихов. Предпостављам да нам је ово стартних 11 за пролеће са Кангом уместо Срнића

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Igor_ said:

Od ostalih vesti i Krstovic promasio penal, nije dan nasim proslosezonskim napadacima 😁😁

 

Pusti to kljuse da negde pase, gde već pase, i da ostane tamo. 

 

Trebalo je da izađemo na kraju nerešeno. Ušli stegnuto i dva gola primili, ništa čudno. Prvi gol, ne znam šta je Pićini radio? Možda prošlo par pičića pa nam se zagledao Pić u pilić...

 

Pop očajan. Nadam se da je samo loš dan, ne daj bože da nam ovakav brani. 

 

Ohi je definitivno ubod, sudeći po viđenom.Jeste pomalo potrošač šansi ali ima osećaj za prostor i za gol, što je najvažnije. Neko napisa da je uvek na pravom mestu, što potpisujem. Pavkov nije smeo da šutira penal, em telefonirao. Ja bih ga pročitao.

 

Trubin sa 20 godina opasno najavljuje kandidaturu za dugogodišnjeg, legendarnog golmana ukrajinske reprezentacije. Ohija dva puta pročitao sajajno kod dve mrtve šanse, branio penal, ćao.

 

Ovi pokušaji sa Rišairom, Bakajokom i Falkom bi mogli da urode plodom. Neka proradi bar jedan i na konju smo. Ionako su sva predviđanja do sada bila prilično obeshrabrujuća u sva tri slučaja. Rekao bih da se Rišairo lagano pronalazi na krilu. Ajde videćemo, radovalo bi me da možemo računati na nekog od njih. Sigurno bi bili bolji i korisniji od neznalica Pankova, Gobeljića i Srnića. Muka mi je i prezimena da im kucam.

 

Sve u svemu, mogli su da dobiju meč, izgubili su, a realno je bilo da bude nerešeno. 

 

Ajde još samo tu Motiku da vidimo, umirem od znatiželje. :lol_2:

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Neme said:

 

Pusti to kljuse da negde pase, gde već pase, i da ostane tamo. 

 

Trebalo je da izađemo na kraju nerešeno. Ušli stegnuto i dva gola primili, ništa čudno. Prvi gol, ne znam šta je Pićini radio? Možda prošlo par pičića pa nam se zagledao Pić u pilić...

 

Pop očajan. Nadam se da je samo loš dan, ne daj bože da nam ovakav brani. 

 

Ohi je definitivno ubod, sudeći po viđenom.Jeste pomalo potrošač šansi ali ima osećaj za prostor i za gol, što je najvažnije. Neko napisa da je uvek na pravom mestu, što potpisujem. Pavkov nije smeo da šutira penal, em telefonirao. Ja bih ga pročitao.

 

Trubin sa 20 godina opasno najavljuje kandidaturu za dugogodišnjeg, legendarnog golmana ukrajinske reprezentacije. Ohija dva puta pročitao sajajno kod dve mrtve šanse, branio penal, ćao.

 

Ovi pokušaji sa Rišairom, Bakajokom i Falkom bi mogli da urode plodom. Neka proradi bar jedan i na konju smo. Ionako su sva predviđanja do sada bila prilično obeshrabrujuća u sva tri slučaja. Rekao bih da se Rišairo lagano pronalazi na krilu. Ajde videćemo, radovalo bi me da možemo računati na nekog od njih. Sigurno bi bili bolji i korisniji od neznalica Pankova, Gobeljića i Srnića. Muka mi je i prezimena da im kucam.

 

Sve u svemu, mogli su da dobiju meč, izgubili su, a realno je bilo da bude nerešeno. 

 

Ajde još samo tu Motiku da vidimo, umirem od znatiželje. :lol_2:

 

jedino ako dovedu i kuku, znano je da nema leba dok ne ustanu kuka i motika :default_coffee:

Edited by n4l1m
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, n4l1m said:

edino ako dovedu i kuku, znano je da nema leba dok ne ustanu kuka i motika 

 

Trebalo bi proveriti da li legendarni Pavel Kuka ima muškog naslednika...

Ako ima,dovesti ga na krilo čisto da kada se najavljuju sastavi bude : A na krilima u timu CZ Kuka i Motika ....

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Cim Bayern pristaje da proda Motiku za te pare mozda onda i nije takav talenat kako su pricali. Razumem da hoce da ga puste da igra negde, ali mi prodaja nije jasna, ako je zaista talenat. Na kraju krajeva mogli su da ga pozajme nekom Bundesligasu sa pravom otkupa, i da ga prodaju opet za vecu sumu. Garant su mu u Zvezdi obecali mesto prvotimca i znacajniju minutazu, a ostali nisu to mogli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dzoneee said:

Cim Bayern pristaje da proda Motiku za te pare mozda onda i nije takav talenat kako su pricali. Razumem da hoce da ga puste da igra negde, ali mi prodaja nije jasna, ako je zaista talenat. Na kraju krajeva mogli su da ga pozajme nekom Bundesligasu sa pravom otkupa, i da ga prodaju opet za vecu sumu. Garant su mu u Zvezdi obecali mesto prvotimca i znacajniju minutazu, a ostali nisu to mogli.

Dobra logika, da opljunemo lika pa cemo videti sta i kako

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne pljujem ja nikog ja govorim iz perspektive navijaca reprezentacije, a ne Crvene Zvezde. 

 

 Pre par meseci je izasla bas o njemu neka vest da igra odlicno za Bayernov drugi tim na redditu, gde su se neki navijaci Bayerna bas raspisali, ono tipa bilo je 150 komentara, sto mi je privuklo paznju kad sam video da ima nase drzavljanstvo i da igra za nasu omladinsku reprezentaciju. PItao sam ih o njemu i da li ga stvarno vide kao nekog ko ima potencijala za Bayern. Odgovori su bili dosta pozitivni, da se nadaju da moze doci do prvog tima, da im deluje da ima dosta potencijala u njemu, da se nadaju da je vredan i da ima jak karakter jer fudbalsko znanje vidi se da ima.

 

Sa tog gledista malo mi je cudno da ga onda Bayern prodaje i to za realno malu cifru. Razumem da prihvati Zvezdu ako mu neko garantuje da ce igrati, ali mi nije jasno ako se radi o nekom talentu da ga Bayern tako lako pusta. Ne mislim da ga pusti da igra tamo, vec imaju oni raznih opcija kako da izvuku vece pare za njihove talente. Mislim ono Bayern su jbg.

Link to comment
Share on other sites

Neko ko je došao blizu prvog tima Bajerna definitivno ima vrijednost. Pogotovo kad se uzme u obzir razlika u kvalitetu između našeg i fudbala u Njemačkoj. Obeštećenje od milion i po je baš ozbiljan novac, nema šta takav igrač da radi po Grafičaru. Ako si dao tolike pare onda odmah mora da bude u prvi tim. Kapiram da treba strpljenja, radi se o mladom igraču, ali mora da dobija minute u domaćoj ligi. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Урош19 said:

А ево коначно и шпица што даје голове после првог Боаћија. Дочекасмо. Штета могао је још 1 ал добар овај голман њихов. Предпостављам да нам је ово стартних 11 за пролеће са Кангом уместо Срнића

Kao večnost da je prošla od poslednjeg korisnog napadača u Zvezdi majke mi ( izuzev Pavkovima mada i on na momente deluje kao amater, ali to je Pavkov, može i dva gola protiv prvaka Evrope, a može i da se ne vidi protiv radnika iz Surdulice). Čitao sam negde da je Partizan isto bio blizu da dovedu Ohija pre, je li realno da imaju toliko bolji skauting od nas jebote

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Olmo je dosao iz Barselone za 0 evra, pa ga je Dinamo prodao za 22 miliona. A sledeci transfer mu nece biti ispod 40. Tako da to sto su ga pustili ne znaci nista. Ako bude toliko dobar da moze da igra u Bajernu, prvi ce se Bajern javiti da ga otkupi za mnogo vecu lovu. Trenutno ne moze da igra u Bajernu, to je valjda jasno.

 

Ove sezone 15 golova i 8 asistencija na 24 utakmice, pa i u B timu nije za potcenjivanje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marokanac said:

Falko mi lici na juniora koji nema snage za sen. fudbal (nekako mu lopte jedva stignu do cilj) a istovremeno lici na nekog veterana koji zna fudbala ali da jebe mater nema snage da se on tu nesto zajebava. I ovaj Bakajoko..zar nismo prije mjesec dana bili zadovoljni uslovima raskida ugovora sa njim.

 

I sad smo

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mare80 said:

 

Trebalo bi proveriti da li legendarni Pavel Kuka ima muškog naslednika...

Ako ima,dovesti ga na krilo čisto da kada se najavljuju sastavi bude : A na krilima u timu CZ Kuka i Motika ....

Mozemo I nekog naslednika onog Hleba, pa ga ubacimo u spic, I kada da gol na asistenciju Motike komentator moze da kaze - Nema Hleba bez Motike.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

Taj mali Motika je bas zagrizeni cigan. Zavrsavao je nekima i karte kad smo igrali protiv Bajerna tamo, ne samo mali, vec i cale. I naravno da neko ko sa 18 godina bude u prvom timu Bajerna ne moze da ne zna.

 

Opet, kod nas ce igrati, mozda cak i startnu. Bilo bi dobro da moze po desnoj strani da bude produktivan.

 

Sto se Mijata tice, on je korektan igracic, ali nije neko ko bi nam pravio razliku. Ne znam ni gde bismo s Radojom, iako je i on dobar igrac. Makar je bio kad sam ga gledao pre koju godinu, jedino ako nije propao ko zeton u medjuvremenu. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Quote

Zaboravite ono o važnoj prodaji iz Crvene zvezde. Stižu uskoro mnogo bitnije vesti o kupovini. Crvena zvezda je posle Nemanje Motike na pragu još jednog VEEEELIKOG pojačanja. Tako nam je najavio naš Darjan Nedeljković. Uskoro opširnije...

Ne ludujmo.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Da nisu oni od silnih stranaca u Šerifu uzeli pogrešnog?

 

Ja se tog Adda iz mečeva protiv nas nešto ne sečam, iskreno. Najbolji je bio Traore.Kolovos odigrao partije života. Thill dobar. Castaneda pokazao nešto fudbala. Arboleda impozantna pojava u zadnjom redu, ala Ibrahim Gueye. I to je to...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije los pravac ako su zaista stigli Motika i Addo danas. Jako smo matora ekipa i neophodno je malo podmladiti se.  Nije mi jasan potpis Picinija i postojanje tri desna beka u ekipi od kojih se mozda moze sastaviti jedan pristojan. Tu je trebalo jednog iz dynamic dua najgorih desnik bekova u istoriji pokloniti nekome, a dovesti nesto mladjeg i pokretljivijeg igraca, mada shvatam da je to za nasu upravu nemoguca misija. 
Takodje ne znam sta planiramo sa stoperima, da li smo to proglasili Pankova za startera? 
Hitno treba dovesti stopera kompatibilnog sa Dragovicem

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...