Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Slažem se da je pretjerano reći da je Popović overall bolji golman od Borjana. Pričamo o čovjeku koji je jedan od najzaslužnijih za sve uspjehe kluba u proteklih 5 sezona. Činjenica je da se nalazi u padu, ove sezone je već kiksao 4-5 golova. Popović je isto dobar golman. U Voždovcu je branio odlično. Kod nas je dobijao rijetko šansu, ali kad god je imao priliku da brani, odradio je svoj posao korektno. Za nas je  najvažnije koji od njih dvojice može trenutno bolje da brani. Ja mislim da je Borjan previše kikseva napravio ove sezone, tako da nemam ništa protiv toga da Popović bude prvi golman.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Markos prosle sezone pricao o tome da se Borjan zajebava i ne trenira kako treba. Rekao bih da to polako dolazi na naplatu, a ne vidim da se ista promenilo, ili ce se promeniti.

 

Borjanov plafon iz 2017/18/19 je apsolutno nedostizan za Popovica, ali trenutno ne vidim da ima velike razlike izmedju njih. A covek je vala i zasluzio da brani, mislim da je u top 3-4 golmana overall u Srbiji a branio je ukupno 10 puta za 4 godine. Ja bih ga ostavio do polusezone, mozda se i Borjan malo opameti.

 

A o govnarima sa severa ne treba trositi reci. Zelim im od srca da bojkot produze na 90 minuta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Juan said:

Ako stvarno, ali stvarno, može bez ovakvih upisa. 

Zasto?

 

Zaista me je je interesovalo cemu protest kroz onako uvijeno saopstenje od strane grupe,pogotovo znajuci na kom principu funkcionisu,i svu tu njihovu konekciju sa upravom,vodjom itd...

 

Trac jeste na nivou skandala ili tabloida,ali je iz istih onih krugova koji kazu da su ostali razlozi: debeli minusi,duplo knjigovodstvo,slucaj kalina itd...

 

Naleteo sam na screen jednog statusa Delija Sever gde stoji kako su culi od Prijovica da nije hteo da potpise ugovor jer nije hteo da pola ugovora ide njemu,pola Terzi.Pokusacu da pronadjem tu objavu ako je verodostojna naravno.

 

Edited by dzakala
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dzakala said:

Zasto?

 

Zaista me je je interesovalo cemu protest kroz onako uvijeno saopstenje od strane grupe,pogotovo znajuci na kom principu funkcionisu,i svu tu njihovu konekciju sa upravom,vodjom itd...

 

Trac jeste na nivou skandala ili tabloida,ali je iz istih onih krugova koji kazu da su ostali razlozi: debeli minusi,duplo knjigovodstvo,slucaj kalina itd...

 

Naleteo sam na screen jednog statusa Delija Sever gde stoji kako su culi od Prijovica da nije hteo da potpise ugovor jer nije hteo da pola ugovora ide njemu,pola Terzi.Pokusacu da pronadjem tu objavu ako je verodostojna naravno.

 

Zato što je bljutavo da se takve stvari iznose na forumu. Dovoljno ima medijskih kanalizacija u Srbiji, pa ne mora to i ovde da se preliva.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Jedan najnormalniji golmanski zadatak odrađen korektno i odmah je Popovic bolji od Borjana. Kad bude Popovic jedno 3-4 sezone nosio na svojim leđima FKCZ onda moze da se eventualno napise da je bolji od Borjana, sve ostalo su navijacka naklapanja ili nesto jos gore. Istina je da smo se svega ovde načitali ali ovo je bilo bas onako totalno van ozbiljnog pracenja fudbala.

Ne znam da li umeš da razdvojiš stare zasluge i trenutno stanje, pošto on konstantno piše jedno, a ti odgovaraš drugo. 

 

To što je Borjan nosio na leđima klub 4 godine, apsolutno nema veze sa trenutnom sezonom u kojoj je jedan od slabijih startera u timu. 

 

I ne može se doneti potpuna procena o Popoviću na osnovu dve utakmice, pa da kažemo ko je sada bolji, ali svakako bi trebalo sve više da dobija šansu jer zaslužuje. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Don Juan said:

Zato što je bljutavo da se takve stvari iznose na forumu. Dovoljno ima medijskih kanalizacija u Srbiji, pa ne mora to i ovde da se preliva.

Pa iskreno vece mi bljutavilo osporavanje transfera Kalinica, o kom se diskutuje uveliko na forumu,nego ovo.

 

Ali kako god,uglavnom eto saznali smo koji su u sustini razlozi za onaj bojkot i protest

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ne znam da li umeš da razdvojiš stare zasluge i trenutno stanje, pošto on konstantno piše jedno, a ti odgovaraš drugo. 

 

To što je Borjan nosio na leđima klub 4 godine, apsolutno nema veze sa trenutnom sezonom u kojoj je jedan od slabijih startera u timu. 

 

I ne može se doneti potpuna procena o Popoviću na osnovu dve utakmice, pa da kažemo ko je sada bolji, ali svakako bi trebalo sve više da dobija šansu jer zaslužuje. 

golmanski posao je vraški teska stvar a ja sam dragi forumasi nesto toga i prosao lično pa prilicno dobro mogu da procenim kvalitet nekog golmana. Borjan je ove sezone primio par golova koji idu i na njegovu dušu ali to nikako ne sme da bude razlog da se trener i ekipa odreknu od njega i prepuste mesto golmanu koji vec par sezona ne brani uopste i koji čak ni u tom Razgradu nije odbranio nesto van standardnih centarsuteva i izeltanja na duge lopte. Popovic sigurno ima i svoj kvalitet i zna da brani posto nije pocetnik ali odmah izletati sa tvrdnjom da je vec sad puno bolji od Borjana je preterano i ničim utemeljeno. Da li Borjan trenira punim intezitetom ili se zajebava zna stručni štab i Dejan Stankovic koji do sad nije ni jednom pomenuo to kao problem. Poznajuci kako funkcionise terzina masinerija ne bi me začudilo da je sad Borjan targetiran kao letos Degenek i da se pustanejem u javnost raznih priča o njegovom neprofisionalizmu i losem uticaju na ekipu stvara pogodno tlo za njegovu prodaju. Nema kod terze i mrkele nista slučajno ...

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

On uskoro ulazi u 35. godinu, tako da ne vidim prodaju kao opciju. Ne bi niko platio obeštećenje za njega, jedino da ga puste džabe. 

Nema šanse da će ga se odreći, ali bi uskoro trebalo da se razmišlja i o nekoj novoj opciji za prvog golmana ili bar za ravnopravnije deljenje minutaže u odnosu na prethodne sezone, kada je Borjan bio baš dominantan.

 

Popović je ok. Da li za baš prvog golmana u LŠ ili LE, to ne znam, jer sam ga gledao u samo toj jednoj utakmici. 

Ja bih Borjana ostavio i za naredne sezone, da bude osigurač na klupi, ako ništa drugo. Rezervni golman može lagano da bude i do 40. godine.

Link to comment
Share on other sites

Mhm... Prodaja golmana u 35. godini zivota. Jedino u Snezin omiljeni Dubai.

Sto se samog Milana tice najbolji golman Zvezde kojeg sam ja gledao, a da ga pamtim. Znaci od neke 1977. do danas.

Gledao sam i Olju Petrovica, ali njega se ne secam, Bio sam mali.

Edited by pavijan2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za golmana 35 godina nije mnogo i moze jos koju godinu da odradi solidan ugovor ako ga zdravlje posluzi. Slazem se da Zvezda treba i da razmislja i ko posle Borjana ali to se radi planski a ne šibicarski. Borjan sigurno ostaje upamcen kao golman koji je mozda i najvise u zadnjih 50 godina doprineo uspehu Zvezde. Ja pamtim od Aleksandra Dike Stojanovica i Ljukovčana i ne secam se da je neki golman Zvezde toliko imao uticaja na uspeh ekipe kao Borjan. Mozda je tome doprinela i činjenica da u vreme kad smo osvajali Evropu ladno sam i ja mogao na gol da stanem koliko nam je golman bio nebitan. No od 2000 pa do danas kad smo igrački počeli da zaostajemo za Evropom golmani su postali vrlo bitni za Zvezdu a mi smo imali sveanje kvalitetnih golmana. Po meni Jevric i Disljenkovic su imali kvalitet, ostalih ne bih da se prisecam a pogotovo ne lika koji je glumio trenera golmana dosta dugo. Tek njegovim odlaskom krenula je ozbiljnija prica a Borjan je tu odskočio i mnogo doprineo uspehu ekipe. Samo ona odbrana protiv Krasnodara vredi milione. Da je tad primio gol moguce je da bi sad igrali sa Ofka u istom rangu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, dzakala said:

To je jedna od stavki, ostale su izgleda duplo Terzinu racunovodstvo,ogroman dug,pola igracu pola njemu ugovori,a valjda je umesao i prste oko dolazka Kalinica u kk

 

Ako je istina, svaka čast. Da i on nešto pametno uradi. Naravno, nebi me iznenadilo da je to ključna stvar koju mu tribina zamera.

 

Što se tiče dolaženja na EL i žviždanje Kalini, to im iionako neče proči, jer če ostatak hale iskontrirati na max. Ali da če biti glup i nepotreban prizor, to hoče

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 10/5/2021 at 5:01 PM, dzakala said:

mislim da je veci problem sto su oni u poslednjih x godina stavili svoju grupu ispred Zvezde 

Cuj ovo, oni misle :classic_laugh:

 

Ja ne znam sta vi gledate poslednjih 10-ak godina i gde zivite? Ne misle oni, ONI JESU veci od jednog fudbalskog kluba makar se zvao i Crvena Zvezda. A te price "niko nije veci od Crvene Zvezde, niko nije veci od Partizana", ostave zaludnom narodu da se zamlacuje.   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, pavijan2 said:

imamo primer u hrvatskoj.

sto je torcida jaca, hajduk sve slabiji.

razvaliti bagru da vise nikad ne odredjuju ko moze, a ko ne moze da igra u zvezdi.

torcida je uvek bila jača od ajduka ali je bilo i perioda kad je ajduk imao dobre igrače i trenere pa su osvajali titule. od kad rasprodaju igrače za dzak paprika nema sta da traze na fudbalaskoj sceni.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Juan said:

Zato što je bljutavo da se takve stvari iznose na forumu. Dovoljno ima medijskih kanalizacija u Srbiji, pa ne mora to i ovde da se preliva.

Ne vidim zasto je bljutavo, topic je o Crvenoj Zvezdi, ovo su desavanja u Crvenoj Zvezdi. Ako mogu da kriju dug, mozemo mi valjda da se raspravljamo ko je koga i sa kim. NIje offtopic, nenormalno je i bljutavo ali to je nesto sto se dogadja u klubu za koji navijamo. Ako cemo da ne pricamo o svim nenormalnim i bljutavim stvarima aj da zatvaramo topic i forum i sve.  Vrlo cesto se za abrove ispostavi da su istina. 

Ja biih zamolio forumasa Dzakalu da iznese ko se mesao u transfer Kalinica (a ima veze sa Fk Crvena Zvezda), Borjan ili Terzic, to nisam razumeo i kako je mogao nego iz Fk-a da se mesa u poslove Kk-a. I o kakvom se audio snimku radi?   Moze i  na PP.   

Link to comment
Share on other sites

Nakon ovog snimka prvi put u svom zivotu cu poverovati onu Covicevu staru: "Zna se iz cije kuhinje to dolazi" 😀😀

 

Cuj, Terzic doveo Kalinica u Kk da napakosti Covicu, okrene Delije protiv njega, i jos se ovde ljudi raspravljaju oko toga... Pa ovo ni Zeljko Pantic ne bi smislio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...