Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Meni se je odma dopala ideja sa kapitenskom trakom za Erakovića, Ja mislim da je ta traka ionako više neka simbolika, ali se može jako dobro iskoristiti u nekim situacijama. Recimo baš ovako, da mladog igrača nagradiš za trud i podigneš mu samopouzdanje. Ili da ga daš nekom top igraču, koji je luda glava. Na taj način mu nametneš neku odgovornost i obično to daje dore rezultate. A tim potezima ustvari ništa ne gubiš, jer pravi kapiteni neče mariti za to, jer se uvek zna ko su pravi lideri unutar tima. Kad oni pričaju, ostali slušaju, i to traka ne menja.

 

Ben jeste bio neobično spetljan u nekim situacijama juče. Kao što je Rade Bogdanović u studiu rekao za onu šansu, ono se štopa desnom, tuče levom, jer tako ne gubiš korake i vreme, a Bena je baš to zajebalo, pošto je i primao i udarao loptu istom nogom, u onoj situaciji. ALi kao što je več napisano ranije, Ben je to, nemože mu se zameriti, posebno sad kad nas nije košatlo ništa.

 

Fantastičan gol Kange. Takođe njegova i Sanogova igra u veznom redu verovatno presudna.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Kanga je sinoć odigrao najbolji meč  drugom mandatu kod nas. Ne mogu nikako da se sjetim boljeg meča. Gol je došao kao kruna sjajne partije. Sam je držao vezni red, driblao, dobijao faulove, pokretao napade. 

I ima do toga sto je bio motivisan da im se osveti. :))

A znamo da kada ima motivaciju da moze samo da porobi. :D

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Kanga je sinoć odigrao najbolji meč  drugom mandatu kod nas. Ne mogu nikako da se sjetim boljeg meča. Gol je došao kao kruna sjajne partije. Sam je držao vezni red, driblao, dobijao faulove, pokretao napade. 

A tek kako je bio oduševljen posle meča, Sve je izgrlio od saigrača, sudije do redara.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Znam da se lako šaliti sad nakon pobjede, ali moram reći da je Pavkov bio užasan. Promašio je barem tri puta kompletan fudbal. Još je propustio da uposli Živkovića koji je bio sam i odlučio se na šut sa 30 metara.

Čovek je asistirao za gol, asistirao Benu za zicer i usput iznudio crveni karton. Jeste bio uzasan 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Znao je Gelor Kanga, tokom uvežbavanja prekida, kod Miodraga Božovića da svojevoljno uzme loptu i žonglira na sredini terena. Na zaprepašćenje celog tima.

 

Znao je i da u jednom danu kupi trocifren broj pari obuće i tako utroši klupsku premiju.

 

Znao je u Pragu, tokom poluvremena, da pozove vrača u rodnom Gabonu i „informiše se“ o budućnosti utakmice.

 

 

Jbt koji je on kralj 🤣

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Pa,saopštenje je prilično uopšteno...

Naravno,ciljaju na Terzu, sada,dosta je prozivan zbog finansijskog poslovanja,loše transfer politike,dobar deo mu zamera i one Vodjine slike na zidu...

Videćemo koliko Terzu brine to,za sada je u milosti padišaha....

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, mare80 said:

Pa,saopštenje je prilično uopšteno...

Naravno,ciljaju na Terzu, sada,dosta je prozivan zbog finansijskog poslovanja,loše transfer politike,dobar deo mu zamera i one Vodjine slike na zidu...

Videćemo koliko Terzu brine to,za sada je u milosti padišaha....

 

Svega je ovog bilo i do sada, ja bih rekao da je nesto novo u pitanju.

 

Da se nisu pobunili sto se Dzaja slikao sa najboljim srpskim bokserom 🤔

Link to comment
Share on other sites

Tvorza i delije su iz iste grupe, podanika lebdećeg duha, svako igra svoju ulogu u tom tangu prljavštine. Zato mi je ovo i intrigantno. Da su delije takvi borci za finansijsko poslovanje Zvezde najurili bi Tvorzu još pre x godina. 

Edited by Chaos Is Me
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Delije cetnik sever: Naravno, ko se ne slaže sa ovim stavom neka uđe na stadion i neka gleda utakmicu od početka

 

...ali cemo ispratiti ko ce to biti, i b;lagovremeno ukazati da to nije u redu jer se kosi sa svetinjom Savijine naredbe

Link to comment
Share on other sites

ono sto sam primjetio sinoc da Popovic mnogo ima precizniju dugu loptu od Borjana da li ispucavajuci iz ruke ili sa zemlje. Borjanove u dosta slucajeva znaju zavrsiti u autu.

Takodje kod Erakovica i Gobelje ( bukve ), mi nije jasno da kao igraci koji su na seniorskom nivou, dodajes loptu saigracu koji je nekoliko m od tebe, i posaljes je u aut. 

Naravno to je pogotovo vidno ako je malo brzi pas u pitanju, odnosno igras na jedan dodir.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Abizolirni said:

mozda grijesim ali mislim da je Savija davno napustio te krugove.

 

Savija mi je personifikacija tog sljama, ne znam stvarno ko je general na severu trenutno, rekao bih Marko Vuckovic, ali on se valjda orijentisao na gradjevinu.

 

3 minutes ago, Perkos2 said:

Ma bitno je pljunuti što dalje a činjenice nisu bitne

 

Jeste, slazem se.

Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, berti said:

Ma ko zna sta je, mozda ispliva neka budalastina u vezi sa Kosovom i slicno. Terza nije celivao ikonu, Mrkela ne slavi slavu...

 

Ma slavi slavu, ali je za vreme posta, a on peče prase i jagnje. 

 

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Tvorza i delije su iz iste grupe, podanika lebdećeg duha, svako igra svoju ulogu u tom tangu prljavštine. Zato mi je ovo i intrigantno. Da su delije takvi borci za finansijsko poslovanje Zvezde najurili bi Tvorzu još pre x godina. 

 

Šta je znam. Ja mislim da su Delije prevelik konglomerat, različitih grupa, da bi imali jedinstveno mišljenje. Može biti da grupa koja je vodila kolo na tribini, nije više toliko dominantna, pa je sad prilika za ove druge da kažu šta misle.

 

Naravno, šanse da se javljaju zbog kluba, a ne zato da ih se utiša komadom pogače su mizerne

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...