Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

4 hours ago, Manoly said:

Milos Degenek ostavio je dubok trag u Zvezdi, momak koji je dao celog sebe kad je bio na terenu, makar takav utisak sam stekao, deo je generacije koja je ostvarila najvece uspehe kluba u novoj istoriji.

Milos, nakon svega lepog i nazalost ruznog sto mu se dogadjalo u Zvezdi, zasluzuje veliko hvala i posebno mesto u srcima pravih navijaca.

Neka mu je srecno u nastavku karijere, u Zvezdi je ostavio dubok trag!

 

Miloš Degenek je jedan dobar i pouzdan fudbaler, za koga bi trebalo da nema nikakvog spora oko mesta u timu. Da li će biti starter ili rotacija, potpuno je svejedno. Izjednačavati ga sa štetočinom kao što je Gobeljić, zbog jednog kiksa, a zatim i zbog ove situacijetm zbog koje bi tek pao u nemilost onog najgoreg dela publike, samo potvrđuje debilitet struktura koje se pitaju.

 

b: :heart:

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Neme said:

 

Miloš Degenek je jedan dobar i pouzdan fudbaler, za koga bi trebalo da nema nikakvog spora oko mesta u timu. Da li će biti starter ili rotacija, potpuno je svejedno. Izjednačavati ga sa štetočinom kao što je Gobeljić, zbog jednog kiksa, a zatim i zbog ove situacijetm zbog koje bi tek pao u nemilost onog najgoreg dela publike, samo potvrđuje debilitet struktura koje se pitaju.

 

b: :heart:

Pretera ga, ni ja ne mirisem te navijace na koje aludiras ali nikad oni nisu se okretali protiv nasih igraca. Mislim da su dobijali salve zvizduke, i slicno. Mozda sam zaboravio, ali se stvarno ne secam da je neki igrac iz Zvezdinog tima bio na udaru tih pojedinaca. Bas pojedinacno se ne secam. Ne bi se ni protiv Knindze okrenuli nikad. Pre je zapad hvatao svoje "favorite" i cascavao ih, sto je opet razumljivo, i dobro je imati takvu tribinu kao zapad koja ume da prepozna sta i kako. Oni glas razuma mogu da budu. Gobeljic mora biti bivsi, ili ajde, ako mu vec istice ugovor na leto, ako ne mogu sad da ga se rese neka se dovede startni desni bek a da Gajic postane zamena. Prezivecemo jos pola godine. Gobeljic mozda i nije gori od Gajica, ali njegovo ponasanje ne prilici jednom klubu kao sto je Zvezda. Mora biti bivsi ubrzo. 

 

Zao mi je sto Degenek ide, ali mislim da je ipak mnogo veci udarac bio kad je odlazio Milunovic, decko je odigrao poslednju sezonu vrhunski, bas. I ne samo u odbrani, niti kakva je pretnja u prekidima bio, vec je ocigledno bio i "glue guy" u svlačionici, odnosno odrzavao je atmosferu u normali. Mozda cak i kljucan lik. Takodje, sa druge strane, Erakovica treba maksimalno isforsirati, uz Dragovica verujem da moze mnogo da napreduje, a i da konacno zaradimo na nekom igracu, ako do napredka u njegovom razvoju i dodje. Odigrao je protiv Lude sume i Brage bas korektno. Znaci moze se i bez Degeneka. Tu je i Pankov, a i Sanogo koji moze da pokrpi na stoperskom mestu. Naravno, ako ne planiraju stopera da dovode. Ako ne planiraju, onda je potreban i zadnji vezni, jer od Krstice nema leba, a moze se desiti da Sanoga prisilno ubacimo na mesto stopera. 

 

O upravi... Jos jedan u nizu kikseva, ne zato sto je Degenek nezamenljiv, niko nije, vec neznanje da se izvuce ni jedna jedina para koja znaci zivot nasem klubu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Dl91 Jedina dobra tribina je na koja ne čini štetu klubu i širokoj navijačkoj populaciji. Imali smo mi ovde i pokušaje da se opravdaju sve te sitne "osvete" za kazne zbog šabanisanja na tribinama. Loše je to prošlo, pa kad im se još narod izobličio a sve ovaki heroji iza monitora, desio se i njima češ-češ. Jbg, bolje tribina i vojska dilerčića u ruci voždova nego zločinci u srcu ali na grani. Neka i preterujem, samo htedoh reći da me od takvih ništa ne iznenađuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Neme said:

@Dl91 Jedina dobra tribina je na koja ne čini štetu klubu i širokoj navijačkoj populaciji. Imali smo mi ovde i pokušaje da se opravdaju sve te sitne "osvete" za kazne zbog šabanisanja na tribinama. Loše je to prošlo, pa kad im se još narod izobličio a sve ovaki heroji iza monitora, desio se i njima češ-češ. Jbg, bolje tribina i vojska dilerčića u ruci voždova nego zločinci u srcu ali na grani. Neka i preterujem, samo htedoh reći da me od takvih ništa ne iznenađuje.

Ma niko ne spori to sto ti kazes, saglasan sam, nego sam bas pricao o odnosu prema igracima, pojedinacno. Do sad se ne secam da su uzeli nekog igraca i pojedinacno ga izdvojili i uzeli na zub. Sa jedne strane to je mozda ok, sa druge smo osudjeni da trpimo gardiste kao Gobeljic, a to je bas lose i pogubno za nas tim. 

 

Sto se tice Degeneka konkretno, secam se na pocetku sezone kad je dobijao sansu na kasicicu, kad god je ulazio kao zamena dobijao je bas lepu podrsku. To je taj period kad je imao katastrofa status, i od strane uprave, a i od samog Stankovica. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

"Разумем" и "вашу" страну али не разумем зашто мора да се пљује, вређа и етикетира. И ја се не слажем са многим стварима па покушавам да комуницирам на ту тему разумно и културно.

 

Са севера никада нећете чути о индивидуалцима зато што је то испод нивоа, издвајати и прозивати индивидуалце никада није било добро и у нашој ситуацији може бити само погубно.

 

Са осталим написаним везано за одласке се слажем.

 

За Дегенека јебига, покушало се поново, ко зна која је ту дубља прича, терај даље, бар се отворио простор за Ераковића.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, laflarre said:

"Разумем" и "вашу" страну али не разумем зашто мора да се пљује, вређа и етикетира. И ја се не слажем са многим стварима па покушавам да комуницирам на ту тему разумно и културно.

 

Са севера никада нећете чути о индивидуалцима зато што је то испод нивоа, издвајати и прозивати индивидуалце никада није било добро и у нашој ситуацији може бити само погубно.

 

Са осталим написаним везано за одласке се слажем.

 

За Дегенека јебига, покушало се поново, ко зна која је ту дубља прича, терај даље, бар се отворио простор за Ераковића.

Nikola Kalinića? Alen Omić? Veljko Birmančević?

 

Da se manemo krimosa kojima je lični "ugled" bitniji od dobrobiti kluba za koji navijaju.

 

Odlazak Degeneka znači da u suštini da dve opcije (starter i rezerva) imamo samo na desnom beku, na žalost tu se ne zna ko je komičniji i beskorisniji.  Definitivno su nam potrebna barem 3 igrača na pozicijama u odbrani, može se tu krpiti ali ne do veka. Kad znam ko je zadužen za skauting, nisam optimista. Za Arboledu smo ispušili pošto je otišao u Emriate! Para nemamo za toliki broj transfera, znači ganjait neke pozajmice ili slobodne igrače uz jedan transfer.

Edited by Liska Manjina
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, laflarre said:

"Разумем" и "вашу" страну али не разумем зашто мора да се пљује, вређа и етикетира. И ја се не слажем са многим стварима па покушавам да комуницирам на ту тему разумно и културно.

 

Са севера никада нећете чути о индивидуалцима зато што је то испод нивоа, издвајати и прозивати индивидуалце никада није било добро и у нашој ситуацији може бити само погубно.

 

Са осталим написаним везано за одласке се слажем.

 

За Дегенека јебига, покушало се поново, ко зна која је ту дубља прича, терај даље, бар се отворио простор за Ераковића.

Pa mogli smo sa severa da “cujemo” nesto kao onda sto smo “culi” kada je Ninkov pogresio u derbiju na primer. Ne kazem da sever treba da razapne Gobeljica, ali ne treba ni da mu gura kapitensku traku.

Link to comment
Share on other sites

 

 

3 hours ago, laflarre said:

"Разумем" и "вашу" страну али не разумем зашто мора да се пљује, вређа и етикетира. И ја се не слажем са многим стварима па покушавам да комуницирам на ту тему разумно и културно.

 

 

Mora da se pljuje kada "grupa" smatra da je iznad kluba, i da klub postoji zbog nje, a ne obrnuto.

 

Mora da se pljuje kada "grupa" smatra da sme da odredjuje ko sme, a ko ne sme da igra za klub ciji su oni navijaci (videti post iznad).

 

Mora da se pljuje kada "grupa"  mora da upali baklje i prekine utakmicu na pocetku drugog poluvremena, ne vodeci racuna da li to pomaze klubu za koji "navija".

 

Mora da se pljuje kada "grupa" daje sebi za pravo da odredjuje stepen navijanja protiv tima koji igra sa klubom za koji oni "navijaju", cak i da fizicki preti ako se ne radi po njihovom.

 

Mora da se pljuje kada "grupa" pravu Zvezdinu legendu, Prosineckog doceka/isprati preko kurca, a obilno svrse na njegovu zamenu, ljigavog Aleksandra Jankovica.

 

Mora da se pljuje kada Terzic laje da zbog neprodavanja Degeneka u Singapur nemaju za plate igracima posle 2 LS, a pored sedi mudri Gobelja sa upravo uplacenim Karibima za njega i lutku za naduvavanje, kao i Mita Smota sa pojacanim ugovorom zasluzenim Van La Parom i Dionijem,

 

Mora da se pljuje kada se stavi tenk ispred stadiona.

 

Mora da se pljuje kada se funkcioneri kluba slikaju sa Kapetanom Draganom i Veljkom Raznatovicem,

 

 

To je ovako za pocetak, ima toga jos.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, laflarre said:

"Разумем" и "вашу" страну али не разумем зашто мора да се пљује, вређа и етикетира. И ја се не слажем са многим стварима па покушавам да комуницирам на ту тему разумно и културно.

 

Ође нема ваше и наше стране, (већином) свако пише за себе и износи свој став. Ако си дошао да бираш стране залутао си.

 

Quote

Са севера никада нећете чути о индивидуалцима зато што је то испод нивоа, издвајати и прозивати индивидуалце никада није било добро и у нашој ситуацији може бити само погубно.

Тешка демагогија. 5 Звездиних звезда је настало тако што се мнооогооо и дуугооо причало на трибинама, ван стадиона и у јавности о тим сјајним индивидуалцима.

 

Quote

За Дегенека јебига, покушало се поново, ко зна која је ту дубља прича, терај даље, бар се отворио простор за Ераковића.

Ако не знаш тачно како се то покушало поново за Дегенека онда немој ни да помињеш. За сада је једино познато да су се према Книнџи понијели џукачки и то не једном, а гледајући учинак за ових пар година у односу на Гобељића, Срнића, Вукановића исл преко којих се перу паре, може комотно да му да уговор до краја каријере.

п.с. за Ераковића има свакако мјеста, ниђе везе опаска

Edited by Константин
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Говорио сам о фудбалу, за кошаркаше се слажем. И мени поједине ствари нису јасне али немам никакву моћ одлуке па самим тим постаје небитно то што ја мислим. А увек ће бити небитно оно што појединци мисле јер се појединац никада није изборио за нешто веће, већ скуп, колектив, дружина. @pantelia Све док на стадион не одеш и представиш те проблеме тамо где треба, то писање ти не значи курцу. Да ме не разумеш погрешно, не мислим само на тебе већ на све постове који указују на "проблем" а у суштини немају ни грам тежине.

Константине леба ти, кад већ видиш да сам залутао и да немам везе, заобиџи ме или у скоковима одскакући.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

Otisao Milunovic za dz - teraj dalje; otisao Degenek za dz - teraj dalje...

Koga cemo sledeceg tako da teramo?

Oteraš proverenog igrača, ne uzmeš ni cent za njega, i nadaš se da će Mita Skeledžija da pronađe boljeg za dž ili za skromno obeštećenje (do 1 milion). Nema jebene šanse da će se to desiti, iskreno se nadam da već imamo spremne ulazne transfere. Ovakvo ad hoc neplansko postupanje je ispod svakog nivoa, nas povreda Dragovića dali od totalnog defanzivnog kolapsa i 2+ primljena gola na svakoj jebenoj utakmici.

Edited by Liska Manjina
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, laflarre said:

Све док на стадион не одеш и представиш те проблеме тамо где треба, то писање ти не значи курцу. Да ме не разумеш погрешно, не мислим само на тебе већ на све постове који указују на "проблем" а у суштини немају ни грам тежине.

 

Pa ovo je forum, postovi na forumu uglavnom nemaju ni gram tezine, sluze da se ljudi ispricaju, daju misljenje na odredjene teme. Ako mislis da nesto of onog sto sam napisao nije tacno, slobodno napisi. Ja smatram da svaka od tih stvari pojedinacno nanosi stetu i klubu za koji navijam, i zemlji u kojoj zivim, i treba da se opljune.

 

Ne znam sta ti ocekujes od forumasa, da nas 20 odemo na stadion i napadnemo dobro naoruzanu grupu pod zastitom drzave? 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, laflarre said:

@pantelia Све док на стадион не одеш и представиш те проблеме тамо где треба, то писање ти не значи курцу. Да ме не разумеш погрешно, не мислим само на тебе већ на све постове који указују на "проблем" а у суштини немају ни грам тежине.

 

2 hours ago, laflarre said:

Константине леба ти, кад већ видиш да сам залутао и да немам везе, заобиџи ме или у скоковима одскакући.

 

Tri posta na topiku, ne zna se koji je gori. Tipično samoubistvo u 3 koraka. Nemam vremena zaista da otkrivam čiji si klon mada mogu pretpostaviti. A i da nisi, idi TI "tamo gde treba" i slobodno predstavi "problem zvani Vox92", gde ljudi pišu ono što misle o bitangama i štetočinama. Da se težina meri u gramima (kod voždova u kilama), to je specijalitet kuće "tamo gde treba" i glavni izvor prihoda. Nećemo se više družiti.

Edited by Neme
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro je ljudi. Sta ste napali coveka. Ne mora da znaci odmah da je klon. Koliko se secam bio je na Rsb i imao korektno pisanje, koliko sam pratio. 

 

Elem sto se odbrane tice ostali smo na Dragovicu i Erakovicu. Rodic korektan ove polusezone, ali moze da se raspadne cas posla. Dvojac na desnom beku ne bih komentarisao.

 

Sanse da dovedemo dva igraca u defanzivi i da oba pogodimo su ravne nuli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Zadovoljstvo nije krio ni sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela.

„Dugo smo pregovarali prošlog leta sa željom da dovedemo Ohija još na početku sezone, ali klub nije bio voljan da ga pusti. Ipak, sa igračem smo se prilično lako dogovorili i on je sad ovde. Ima kontinuitet davanja golova, po mojim proračunima dao je 120 prvenstvenih pogodaka u karijeri.

 

Mita racunao 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dragan Mićić said:

Dobro je ljudi. Sta ste napali coveka. Ne mora da znaci odmah da je klon. Koliko se secam bio je na Rsb i imao korektno pisanje, koliko sam pratio. 

 

Elem sto se odbrane tice ostali smo na Dragovicu i Erakovicu. Rodic korektan ove polusezone, ali moze da se raspadne cas posla. Dvojac na desnom beku ne bih komentarisao.

 

Sanse da dovedemo dva igraca u defanzivi i da oba pogodimo su ravne nuli.

Tu je i Pankov. Svakako bi trebalo sad dovesti nekoga. Ako dolazi taj Picini, onda jos stopera i zamenu Rodi. To je obaveza. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, imao je Pankov i dobrih i losih trenutaka. Delovalo mi je da je u igri sa tri pozadi sasvim solidan. Ovu polusezonu nije imao neki kiks, makar meni ne pada na pamet. Ranijih sezona je imao i to ne bas retko. Najsvežiji primer je svakako Milan. Kako god, meni je on ok za rezervnu varijantu. 

Mislim da smo mnogo puta nepravedno stavljali decka u isti kos sa Gobeljom. Ako nista, imao je i dobrih momenata, kao onda u Kopenhagenu, a i ove sezone je bio dobar u Bugarskoj i Portugalu. Nije on bas toliko los koliko ga mi predstavljamo, za rezervu realno nije lose. Sa druge strane, za razliku od Gobeljica ili ostalih "gardista", decko se i ne istice, cuti i gleda da radi svoj posao. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...