Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Odlična partija danas. Moglo je ovo biti i dosta ubjedljivije, ali moramo biti zadovoljni sa 5 golova. Počeli smo da igramo kad je ušao Ben, mnogo nam znači njegov IQ i odnos prema igri. Katai je postao opasna prijetnja iz vazduha, nekoliko dobrih golova glavom za njega ove sezone. Eraković fino djeluje. Njegoš najgori na terenu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve je mucnije gledati nas, pa cak i kad igramo protiv Mladosti. Sreca pa imamo Kataia, Ivanica, Dragovica pa i Bena danas koji uz Kangu i Rodica zna da odigra.. ovi razni Gobeljici,Zivkovici,Petrovici... da se teraju u tri lepe.. 

Petrovic da zahvali sudiji sto mu oprostio onaj penal kad je gradio loptu..

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Perkos2 said:

Koji potez fudbalskog saveza nije bio debilizam? Ako izuzmemo dolazak Piksija kojeg je izboksovao ovaj sto lebdi svw drugo je uzas. Ali je licemerno biti zadovoljan kokezom a kukati na toleta i bjekovica. Jebiga fudbalska Srbija mora da menja šampiona pa slede crno bele godine i to treba dostojanstveno prihvatiti ili ce stici janičari i na sever da sprovedu čistku.

 

 

Bukvalno niko ovde nikada nije bio zadovoljan Kokezom. Ne znam o čemu pričaš. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Konstantin i tsva napišu nešto i stoje iza toga, takođe kada im neko odgovori smisleno oni to prihvate ili argumentovano pobiju. Tebi je bitno samo da je kontra i vrlo često učitavaš ljudima ono što nisu napisali jer to tako tebi odgovara. Prošli put sam se zajebao i pokušao da ti objasnim šta radiš ali sam na kraju shvatio da nema smisla jer ti to radiš zato što jednostavno moraš da budeš u pravu i da tvoja bude zadnja. Samo napredno...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Knipex said:

Konstantin i tsva napišu nešto i stoje iza toga, takođe kada im neko odgovori smisleno oni to prihvate ili argumentovano pobiju. Tebi je bitno samo da je kontra i vrlo često učitavaš ljudima ono što nisu napisali jer to tako tebi odgovara. Prošli put sam se zajebao i pokušao da ti objasnim šta radiš ali sam na kraju shvatio da nema smisla jer ti to radiš zato što jednostavno moraš da budeš u pravu i da tvoja bude zadnja. Samo napredno...

Da to je ona zasto=zato logika !  Kad krene saopstenje iz generalštaba nema vise rasprave. Piksi je kriv hoce da nam uništi Zvezdu !  A o kokeze, terzi i mrkeli koji vljaju tpnu igrača i tako izlavače milione iz Zvezde necemo zarad mira u kuci. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...