Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Ma niti mu želim loše niti se naslađujem, samo konstatujem da dekadentan fudbal kad tad dolazi na naplatu. To što te jednom sudbina pogleda (u njegovom slučaju tri puta) ne znači da će to zauvek da funkcioniše. On čovek mora da se prestroji iz korena ako i dalje namerava da se bavi trenerskim pozivom. Ovako ga za godinu dve neće ni biti na fudbalskoj mapi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Pa jbg Laki ako tako gledas da ga je sreca pogledala tri puta onda moze da se kaze da bi ga gledala i cetvrti i peti put. Jer da je ostao sigurno bi usao u grupe i prosle i ove godine. Tako da to vise nije sreca. Nego zasluga prve srece 😁 Velez je sinoc igrao lep fudbal? Jeste malo sutra al je prosao. A Aek je kako vi kazete sa ruznim fudbalom ispao. Tako da jbg.

 

Slazem se da je los fudbal za oko bio. Ali da ga zovem prevarom, srecnikom ili nesto trece je meni stvarno glupo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dragan Mićić said:

Pa jbg Laki ako tako gledas da ga je sreca pogledala tri puta onda moze da se kaze da bi ga gledala i cetvrti i peti put. Jer da je ostao sigurno bi usao u grupe i prosle i ove godine. Tako da to vise nije sreca. Nego zasluga prve srece 😁 Velez je sinoc igrao lep fudbal? Jeste malo sutra al je prosao. A Aek je kako vi kazete sa ruznim fudbalom ispao. Tako da jbg.

 

Slazem se da je los fudbal za oko bio. Ali da ga zovem prevarom, srecnikom ili nesto trece je meni stvarno glupo.

 

Miloje ako nastavi "svojim" putem, za dve godine će biti u drugoj rumunskoj ligi. Možda.

 

Prošlo je jednom (u Zvezdi) i to jer je bila specifična situacija™ (a la Radonja) i to je to što se takvog načina igre tiče.

Link to comment
Share on other sites

Prelomni period Miloja u Zvezdi je bio Krasnodar. Ne mogu da nadjem nijednog trenera koji ne bi tamo primio pet komada u prvoj utakmici sa igracima kakve je Miloje zatekao kad je dosao. ( sto se tice fizicki i psihicke snage u tom momentu. Situacija gde sprema Pesica na 2-1 da udje u igri i mi primamo treci gol. Gde nas Andjelkovic ubija svojom igrom i gde su nam gace vec na kolenima on vadi stopera i uvodi Pesica. Mi napadamo i dajemo gol. E tu bi svaki Batadjorista udario bunker na 3-1 i molio bogu da ne primi pet. 
 

Da je bio blok jeste da je bio bunker nije. Osim poslednjih 20 minuta revansa. Da  nije bilo onog smesnog penala ne bi bilo ni uzbudjenja do kraja. I sad kazemo kako je to ogromna sreca pogurala ma jeste kako da nije.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa da su priznali onaj Ristićev gol, možda bi bilo 5 komada tamo na kraju. Eto sreće : D

 

Što se tiče zamerki na Milojevićev račun...za tu prvu sezonu, kod mene, skoro i da ne postoje. 

 

Moj hejt prema njemu je krenuo, koliko god zvučalo apsurdno, od utakmice protiv Napolija u Beogradu. Bunker, uzmemo loptu, izbijemo u aut i opet bunker. 

 

Iako je nakon toga došla i pobeda protiv Liverpula, nekako mi se čini da je on sam, kao trener, krenuo nizbrdo od tog plasmana u LŠ, jer mu je mnogo češće dolazila u misli taktika "bloka" i "bunkera". 

 

Da li je imao sreće? Jeste... Da li je imao rezultate? Jeste... Da li je zalaganjem i trudom zaslužio sve? Pa jeste... 

 

Ali on nije trener zbog čije se igre dolazi na stadion, čak i kad ima rezultata. To je jednostavno tako. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Suma sumarum, neka je Miloje ziv i zdrav, i sve da mu ide od ruke, ali ne u Zvezdi. On je ovde odradio sta je trebalo, ubedljivo najtezi deo posla, i na tome mu beskrajno hvala.

 

A od srca mu zelim uspeh u svakom klubu u kome radi. E, sad, sto kaze Laki, veliko je pitanje kako ce mu se karijera razvijati dalje. Sigurno ima timova gde moze da primeni svoju filozofiju (kakva god ona bila) i da postize dobre rezultate.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Radonja said:

Kad Zvezda pobedi Liverpul to je normalno al ne moze jedan Velez da dobije Aek....

Jesu navijaci Lpoola terali Klopa posle te tekme jer eto sramota ih je sto su izgubili od tima koji je jeftiniji od njih jedno 500x...

 

 

 

Jedno je izgubiti jednu utakmicu a drugo je izgubiti dvomec. U 210+ minuta fudbala AEK nije pokazao nista vise od Veleza osim sto ima pjedinacno mnogo bolje fudbalere ali i mnogo mnogog goreg trenera

 

Liverpul nas je u 180 minuta sve ukupno oducio od fudbala koliko se ja secam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima i lepih vesti :classic_smile: 

 

Деца на трибинама и против Шерифа



Црвена звезда ће се састати са молдавским Шерифом у оквиру трећег кола квалификација за најелитније европско такмичење на стадиону "Рајко Митић", а наш клуб је омогућио свим малишанима да поново бодре свој вољени клуб у борби за Лигу шампиона.

 

http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/11807/deca-na-tribinama-i-protiv-serifa

  • Like 6
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Laki21 said:

Ma niti mu želim loše niti se naslađujem, samo konstatujem da dekadentan fudbal kad tad dolazi na naplatu. To što te jednom sudbina pogleda (u njegovom slučaju tri puta) ne znači da će to zauvek da funkcioniše. On čovek mora da se prestroji iz korena ako i dalje namerava da se bavi trenerskim pozivom. Ovako ga za godinu dve neće ni biti na fudbalskoj mapi.

 

Потписујем од А до Ш!

А што се тиче Краснодара који се овде помиње, мени је то прекретница у негативном смислу јер сам тада последњи пут видио да Милојевић руком показује напријед (баш сам се понадао да добијамо тренера). Тај став више нисам видио. Било је неких добро припремљених мечева (посебно онај у БГ против Ливерпула), али није се охрабрио да напредује и свака сезона је била све гора и гора (задња негледљива). У ЛШ друге године нико није очекивао пролаз или не знам какве резултате, али онако лагано правдати 0-9 против Тотенхема без покушаја било каквог фудбала или пораз у коме је ПСЖ 30 и кусур пута шутнуо према голу за 90'(све то правдајући уз подршку никад неписменије Звездине публике), мени је било баш дегутантно. На крају смо завршили са блоком и у домаћици против леватских екипа. Недуго затим загребачки Динамо је објаснио управо у двомечу са пијевцима каква је то демагогија била. И када смо код Тотенхема, један некада велики тренер Мурињо је управо показао шта значи не напредовати и не мијењати превазиђене ставове(још причамо о некоме ко је неколико пута покорио Европу). Генерално тај дефанзивни фудбал је сахрањен и права је ријеткост да неко успије било шта са тим приступом. Чак су и жабари сахранили катанаћо који је био њихов тм и заслужено узели ЕП (за разлику од неких ранијих првенстава). Фудбал је жива материја и много се промијенио посебно задњих 10 година...

 

Edited by Константин
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Потписујем од А до Ш!

А што се тиче Краснодара који се овде помиње, мени је то прекретница у негативном смислу јер сам тада последњи пут видио да Милојевић руком показује напријед (баш сам се понадао да добијамо тренера). Тај став више нисам видио. Било је неких добро припремљених мечева (посебно онај у БГ против Ливерпула), али није се охрабрио да напредује и свака сезона је била све гора и гора (задња негледљива). У ЛШ друге године нико није очекивао пролаз или не знам какве резултате, али онако лагано правдати 0-9 против Тотенхема без покушаја било каквог фудбала или пораз у коме је ПСЖ 30 и кусур пута шутнуо према голу за 90'(све то правдајући уз подршку никад неписменије Звездине публике), мени је било баш дегутантно. На крају смо завршили са блоком и у домаћици против леватских екипа. Недуго затим загребачки Динамо је објаснио управо у двомечу са пијевцима каква је то демагогија била. И када смо код Тотенхема, један некада велики тренер Мурињо је управо показао шта значи не напредовати и не мијењати превазиђене ставове(још причамо о некоме ко је неколико пута покорио Европу). Генерално тај дефанзивни фудбал је сахрањен и права је ријеткост да неко успије било шта са тим приступом. Чак су и жабари сахранили катанаћо који је био њихов тм и заслужено узели ЕП (за разлику од неких ранијих првенстава). Фудбал је жива материја и много се промијенио посебно задњих 10 година...

 

Posle prve sezone sam i ja mislio da moze Miloje da bude Zvezdin trener. Sta se njemu deesilo posle meni je i dalje misterija, meni se cini da je dozvolio Terzicu da mu diktira tim i da je tu izgubio prvo autoritet u svlacionici, a kasnije i koncepciju i odlucio da ide na sigurno sa defanzivnom taktikom. Valjda je vremenom izgubio meru pa je meni zaista bilo pravo mucenje gledati Zvezdu kako postavlja blok protiv Mladosti iz Lucana recimo.

 

Meni je on i dalje drag, naravno sve najbolje mu zelim, ali ostale su neke mrlje posle koje mu nisam oprostio. Causica, Simica, teranje Bena i Gardiste. Posle prve godine je trebao da se pokupi ako je video da mora da udje u dilove sa menadzerima i Terzicem. Mozda je i za njega bilo bolje da je otisao na vrhuncu , mozda bi imao bolju karijeru. Sve posle prve sezine je bio lagani pad, na kraju je Zvesda bila negledljiva sa morem preskupih promasaja, pa nam LS i nije doneo nista bukvalno. Koliko se secam mi smo na kraju njegovog mandata imali slabiji tim nego posle prve sezone.

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Je li kakav potencijal Gordić?

 

Meni katastrofa golman, kiksara, nesiguran. Kad ga krene ume da se razbrani, al ume i da prima pacerske golove bas. Al ga guraju od malih nogu, pa je eto i do toga da debituje za Zvezdu stigao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Markoss said:

 

Meni katastrofa golman, kiksara, nesiguran. Kad ga krene ume da se razbrani, al ume i da prima pacerske golove bas. Al ga guraju od malih nogu, pa je eto i do toga da debituje za Zvezdu stigao. 

manja steta nego kad igra Krstovic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...