Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

7 minutes ago, wwww said:

Ja ne znam na kojoj planeti taj covek zivi? Novak je imao sasvim solidan servis dok nije promenio reket i poceo da radi s Todom Martinom. Posle te katastrofe je Vajda  morao da ispravlja "ucinjeno". Sta misli Beker kako li je Novak osvojio sve one GS-ove pre nego sto je poceo da saradjuje s Bekerom?


Novak je pre katastrofe sa Martinom, a  posebno u odnosu na danas imao skroz drugaciji servis, mnogo je više podbacivao loptu i hvatao je uglavnom u višoj tački, zato je i umeo da servira i po 210 km/h. Bio mu je jako lep servis, tj stil serviranja, za razliku od danas kada je to jedan od ruznijih servisa u vrhu tenisa

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ridji said:


Novak je pre katastrofe sa Martinom, a  posebno u odnosu na danas imao skroz drugaciji servis, mnogo je više podbacivao loptu i hvatao je uglavnom u višoj tački, zato je i umeo da servira i po 210 km/h. Bio mu je jako lep servis, tj stil serviranja, za razliku od danas kada je to jedan od ruznijih servisa u vrhu tenisa

I Rodilk je tvitovao slično oko servisa, postavila sam već...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Helena said:

I Rodilk je tvitovao slično oko servisa, postavila sam već...


Primaklo mi je bilo, jbg nemam bas vremena uvek sve da ispratim na forumu vezano za Novaka i tenis.

 

Sad sam bacio pogled, upravu je Rodik skroz, Novak je definitivno popravio servis ili da kažemo unapredio njegovu ucinkovitost. Brze ga izvodi, hvata u nižoj tački, jednostavniji je. To sto ružno ili ruznije izgleda, barem meni, ne znaci da nije efektan :classic_smile:


Na kraju krajeva i sam Rodikov je bio u najmanju ruku čudan ali je brutalno resetao. 

Link to comment
Share on other sites

imao je pre neki dan Medvedev jednu izjavu tokom KZS, u stilu: nije bitno da li je nesto lepo na izgled (od teniskih udaraca) bitno je da je ucikovito. Naveo je primer jednog amatera koga je jednom gledao, koji je imao savrsenu tehniku, identicnu Fedovoj, ali nije mogao teren da pogodi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno je da je Kei uzeo samo 8 gemova nakon TB, a imao sam osećaj kao da je uzeo bar 15. Vrlo teška pobeda Novaka.

 

Sada čeka boljeg iz meča Karacev-Bruksbi

 

Takođe, nije ni danas blistao, ali kada se uporedi meč sa Dancem, vidi se pomak u igri. Novak diže formu kako slem odmiče.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vanjabarsa said:

mala raducanu ne staje .....

ljudi, jel vi imate zivce za ovaj mazohizam od gledanj novaka, trenutno ???:smiley5:

Ja nemam. Ne zbog Novaka, očekivala sam teško mučenje danas, ali stvarno nemam stomak za onu publiku i opštu radost na svaku njegovu grešku, ugasila sam posle par gemova i ne znam kako ću se naterati da gledam dalje mečeve. Virnula sam par puta po par minuta i kako je svaki put kad okrenem Kei dobijao poene rešila sam da nema vajde (malim slovom :classic_biggrin: ).

 

1 hour ago, vanjabarsa said:

 

plivala bi ona meni do spanije :classic_laugh:

Pa šta imaš protiv nje? :classic_biggrin: U svakom slučaju drago mi je zbog male Radukanu, samo da ostane čvrsto na zemlji da ne prođe kao Osaka.

 

49 minutes ago, wwww said:

imao je pre neki dan Medvedev jednu izjavu tokom KZS, u stilu: nije bitno da li je nesto lepo na izgled (od teniskih udaraca) bitno je da je ucikovito. 

Pa naravno, i njegova igra je takva. I meni se i tako lopatasta sviđa :classic_biggrin:

 

18 minutes ago, Dracarys said:

Neverovatno je da je Kei uzeo samo 8 gemova nakon TB, a imao sam osećaj kao da je uzeo bar 15. Vrlo teška pobeda Novaka.

 

Sada čeka boljeg iz meča Karacev-Bruksbi

 

Takođe, nije ni danas blistao, ali kada se uporedi meč sa Dancem, vidi se pomak u igri. Novak diže formu kako slem odmiče.

 

To je zato što je par od tih gemova brejknuo Novaka a i imao još gomilu brejk lopti. Ja sam očekivala ovako nešto u Tokiju da odigra, ali tamo mu se prvo raspao servis pa onda i sve ostalo.

Prerano je u turniru ovakav Kei za Novaka, nije stigao da igru naštimuje na potreban nivo da se muči manje. Pa i tako je mogao rešiti sve mnogo ranije da može makar jedan TB da dobije protiv boljeg igrača, kad mu pogledam statistiku to je još i odlično :classic_rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

sad vidim da je Monfis potpaljivao publiku protiv 20-godisnjeg klinca. [emoji107]
publika [emoji107]
Ne shvatam post, prvo publika je bila sasvim ok, jeste vecina navijala za Monfilsa, ali nisu ometali Sinera.
A drugo, Monfils je takav i uvek se tako ponasa, nebitno je protiv koga igra.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...