Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

23 minutes ago, alcesta said:

Ja ne znam kako je ovo uopšte bezbedno za publiku da dolazi. Zar nisu imali neka meteo upozorenja? Ako ništa drugo treba svi ti ljudi da se vrate kući nekako

Mislim baš, ko da su mozak popili...nisam ni znala da je baš tako nevreme, zapravo Ida...

Link to comment
Share on other sites

Sad rekose da je Kerber sinoc tek oko 3 posle ponoci bila u sobi (posle otkazanog meca)...

Sad vidim sunce i vedro.

Mecevi ne pocinju pre 12 po lokalnom vremenu (valjda im treba vremena da srede stvari). Nemackom izvestacu trebalo danas 2 sata da stigne od hotela.

 

E-SFh-lWYAUlhcj?format=png&name=large

 

 

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

#1 dobila prvi set 6:1, u drugom se mala Dankinja za sada dobro bori.

 

#1 malo brljavi protiv danske mlade nade: brejknuta kod serviranja za mec.

i #1 bobedila.

 

Tribine na AA tesko da su i 10% popunjene, dok na malim terenima vidim da je guzva. Bice da su karte vrlo skupe.

 

Kecmanovic ce po drugi put da izgubi od Rinderknechta, ovog puta u dublu s Ruudom.

 

Iga jedva izvukla 3. set, a sad udelila krompiric protivnici. U oktobru joj otpada 2000 bodova s proslogodisnjeg RG, ima daa se strmoglavi na listi.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Boxy said:

Bas me zanima da li ce i njega sad komentarisati i da li ce ga novinari pitati za tu pauzu.

tu sad ima jedna zvrcka: on je na nekom spoljasnjem terenu, pitanje je gde se nalazi toalet/svlacionica tu u blizini. Na AA je odmah do terena.

Druga stvar je da li on to radi redovno ili je ovo jedan izolovan slucaj.

 

Ja sa juce Rubljovu "merila", vratio se za 3min totalno "presvucen".

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Moutet ima nekih problema (zdravstvenih), trazio lekara, malo potrajalo dok ovaj dosao. Pre toga Moutet hteo da nastavi jer se cekanje oduzilo, kaze: nece da Beretini ceka dugo. Medjutim, u tom trenutku dolazi lekar, oni se tu nesto savetuju (dobio neke lekice), pa su se dogovorili da na narednoj promeni strana dodje lekar ponovo da nastave, da sad ne odugovlaci dalje.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, wwww said:

tu sad ima jedna zvrcka: on je na nekom spoljasnjem terenu, pitanje je gde se nalazi toalet/svlacionica tu u blizini. Na AA je odmah do terena.

Druga stvar je da li on to radi redovno ili je ovo jedan izolovan slucaj.

 

Ja sa juce Rubljovu "merila", vratio se za 3min totalno "presvucen".

 

Sto znaci da ne mogu da postave granicu jer je negde blizu, a negde bas daleko svlacionica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, vanjabarsa said:

petra dobila pinokia 20 :bravo:

To je lošija sestra :classic_biggrin:

5 minutes ago, Boxy said:

 

Sto znaci da ne mogu da postave granicu jer je negde blizu, a negde bas daleko svlacionica.

Ne vidim što je to toliki problem, osoblje koje ih prati zabeleži kad su ušli i koliko su ostali unutra i to se računa kao efektivno vreme, samo treba odrediti koliko je minuta dozvoljeno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

To je lošija sestra :classic_biggrin:

Ne vidim što je to toliki problem, osoblje koje ih prati zabeleži kad su ušli i koliko su ostali unutra i to se računa kao efektivno vreme, samo treba odrediti koliko je minuta dozvoljeno.

 

Ali ako je daleko svlacionica, ovaj moze da se vuce  do same svlacionice, a neko ce da ide brzo, neko normalno...u svakom slucaju nece biti ista pauza i to onda ponovo nije fer

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...