Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

1 hour ago, Cavani said:

Dodjoh da prokomentarisem ovo. 

Neverovatno koliko ga blamira, bolje po sve da je ostala u kuhinji da pravi neki zelenis i da filozofira o zivotu.

"Ženi je mesto u kujni" jel da?

To možeš da kažeš svojoj ženi, a ona ako je luda, nek te sluša...

 

A taj tvoj sa avatara treba da je u zatvoru...

Link to comment
Share on other sites

Na ESPN se sad ubise objasnjavajuci kako je Barti bila uzela onu pauzu od tenisa, pa kako prosle godine nije igrala zbog corone i zakljucuju: Barti je pokazala koleginicama kako se moze napraviti pauza i onda vratiti osvezen i bolji.

Mislim da WTA uopste ne bi bila odusevljena da joj sad sve glavne igracice krecu onako pausalno da uzimaju pauze i ne igraju turnire...

:classic_dry:

Denis brza i brljavi.

 

Barti 2x servirala za mec, Rodzers je isekla kombinacijom balona, spinova, ravnih vinera i lobova. Sad servira za ostanak u mecu.

Publika u delirijumu. Ne znam da li je Barti ikada igrala u ovakvoj amosferi.

TB

 

Denis i 3x izgubio servis i Haris servira za mec.

 

Barti sad dozlogrdilo prebacivanje s Rodjers i naravn odigra djokovicevski DS - u mrezu. :ajme:

I ispade Barti. Kako se izglupirala od trenutka kad je servirala za mec.

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu će sad Iga da se prošeta ...

Ajd sad se navija za Čarapu ...

Ima li nas još budnih & pozitivnih?

 

+ Dobar početak .

+ Ala bije Soknica - prvi brejk za njega ...

+ I prvi set za njega :64:

+ E jebi ga - sad i Fizio za Soka - butina je problem.... pardon, - prepona.

+ 3:0

Edited by Andrej
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Helena said:

Aj koja je steta za Soka-bas BAS steta...

 

I neko je napisao debelo prase-bogami, kako god ga zvali, zena mu je prelepa...:bravo:

Jeste, ja sam je bila videla uzivo tokom finala u Bercy (eh nesretnog Filipa koji je bio u super formi tada a Sock jos boljoj) zena je neverovatno lepa

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Helena said:

"Ženi je mesto u kujni" jel da?

To možeš da kažeš svojoj ženi, a ona ako je luda, nek te sluša...

 

A taj tvoj sa avatara treba da je u zatvoru...

 

Nemoj da projektuješ (i banalizuješ). Fora sa Wolf packom i kao Noksa je sad vuk je (i meni) skroz bezveze, možda je (novim) klincima dobra, ne sporim (ja sam matorac), al' malo je kasno u 3x godini za takav nekakav imidž. Možda neka ptica, orao, ili neko drugo životinjče (pa nek' je i gorila), bilo bi OK.

Jelena (a i Noksa) voli da sprema zeleniš (imala je i restoran u MCu), a voli i da filozofira o životu (ako si čitala njene intervjue), niko je nije pogrdno terao u kujnu (osim tebe), samo je nekom bezveze maji(či)ca.

Ali, očigledno, njima nije - što znači da ću i ja da nabavim još neke (dve s nekakvim vukovima već imam i nosim ih :).

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne vidim na koju foru NDj može da uzme ovaj turnir. Forma upitna, u drugom delu poispadali svi koji Medvedevu mogu da naprave problem, a pre njega čekaju Beretini i Zverev. Plus pritisak i publika...mislim da je to previše čak i za Đokovića, već se vidi pad u servisu (naročito drugom) i riternu.

Edited by implant
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja ne očekujem da ga uzme prosto zato što sam sigurna da je danas kalendarski slem nemoguć. Nevezano za formu, protivnike, OI, publiku i sve ostalo. Da je W zadnji slem u sezoni i da opet ima onakav žreb, ne bi ga osvojio. Ali neka stigne što dalje može, za ovu godinu je već uradio više nego dovoljno, samo da ostane zdrav :classic_smile:

 

Šelbi Rodžers je već imala neke odlične nastupe na slemovima ali pre ovoga mislim da je samo jednom pobedila ovakvu protivnicu, samo ne mogu da se setim koju a znam da sam gledala  :frusty:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Ja ne očekujem da ga uzme prosto zato što sam sigurna da je danas kalendarski slem nemoguć. Nevezano za formu, protivnike, OI, publiku i sve ostalo. Da je W zadnji slem u sezoni i da opet ima onakav žreb, ne bi ga osvojio. Ali neka stigne što dalje može, za ovu godinu je već uradio više nego dovoljno, samo da ostane zdrav :classic_smile:

 

Šelbi Rodžers je već imala neke odlične nastupe na slemovima ali pre ovoga mislim da je samo jednom pobedila ovakvu protivnicu, samo ne mogu da se setim koju a znam da sam gledala  :frusty:

 

Misliš da je nemoguć zbog pretrpanog rasporeda, zato što je igra postala zahtevnije ili zbog nečeg trećeg?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...