Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Veliki podvig,ova ekipa PAO ne bi nikog drugog dobila sigurno.

Igraci potcenjivanjem protivnika sebe uveli u kontra ritam totalno,Radonja izdominirao na kraju faulom cisto da ne kaska za igracima.

 

Nikad dobili nismo kada smo bili jasni favoriti.Uveren sam u dobre igre u narednom periodu i nekim skalpom,cisto da ovo boli jos vise.

 

P.S u globalu jedna od gorih EL tekmi ove sezone,cak su i sudije kriminalno lose na stetu oba kluba,Panterka nit zna pravila nit sta vidi na terenu.

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Potpuno zaslužen poraz. Svaki put kad pristupimo utakmici sa "Lako ćemo" epilog bude ovakav. Svaki put od nekog anonimusa napravimo space jam košarkaša. Kao izduvan balon bez energije, volje i želje. Putuj Evropo i nemoj čekati na nas.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Još jednom, ovaj tim je nemoguče shvatiti. Neverovatno je kakve mi utakmice dobijamo i kakve utakmice gubimo.

 

Na stranu ovo sramotno suđenje panterke koja nam je uzela minimum 4 napada, a uzela bi još da je nisu kolege zaustavile. Mi smo zube polomili na njihovj conskoj odbrani. Conska odbrana da nešto valja, timmovi bi je igrali konstantno, a ne kao trik odbranu u momentima kad im ne preostaje ništa drugo. Protiv conske odbrane nemožeš da se vrtiš ko mačka oko vrele kaše, što smo mi radili ( a i inače to često radimo), nego moraš da budeš konkretan. Razbijati conu kroz pasove sa linije slobodnih bacanja, i pronalaženje igrača van linje 6,75 i uzimanje tih šuteva bez oklevanja. Mi to nismo radilli. Barem ne koliko bi bilo dovoljno. 

Čudno mi je i da Luka nije igrao u tim momentima, jer je obično ključni igrač kod razbijanja cone. A verovatno bi mogao i Džoni da dobijee koji minut u tim mometnima, jer se on jedini od naših plejeva diže sa poludistance, a protiv cone za to ima prostora, kad se probije prva linija.

 

Šteta

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Šta sam ja večeras gledao jbt, ni sam ne znam. Ovi sa jednim i po igračem i sa Raškom na steroidima nas dobijaju, posle onako osvojenog Kupa. Da nisu naši previše slavili? 

 

Jedan korak napred, pa dva nazad. Ovo je bilo teže izgubiti nego dobiti. Ubija volju opasno, naročito pred vikend. 

 

Sem Vajta i Holinsa, ostali su bili katastrofa! Kalinić se vratio u štetočina-ninžda mod, Kuzmića i Mitrovića školuje grčki Raško... Marković izgleda pomislio da je partijom protiv Partizana odradio ugovor. Očigledno da je sav fokus, energija i adrenalin bio usmeren na Partizan, pa je ovo odrađeno preko qrca i bez energije. DeDa i Dobrić nestali, Lazarević opet nije ni igrao...

 

Bacanja... To već postaje noćna mora...

 

Stvarno postaje mučno pratiti nas u EL...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, fradler said:

Ne znam evo, bas se jedva suzdrzavam da ne napisem nesto gadno. Sve lepo sa kupa su mi ovim ogadili. Teska bruka, najveca u sezoni. Malo je i evrokup timova koji bi veceras uspeli da izgube od ovih invalida.

Slabo pratiš EC.

Ovaj Pao je klasa za bilo koji tim iz EC.

To nije opravdanje za poraz.

Jbg dešava se.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma kakav umor,potcenjivanje.U prvoj cetvrtini Nejt odapnuo trojku iz tranzicije cim je presao pola a inace se libi da sutne otvoren pogled ako nije kraj napada,Kalina bio promasio 5 suteva barem,3 4 trojke cak,totalno nekarakteristicna igra za nas,znaci opusteno su isli.Igraci su ih dobro procenili,jesu oni nikakvi ali su i sebe precenili,nismo ni mi neki pa da se setamo pored njih.Eto sta bude kad traljavis,tona promasenih otvorenih trojki,bacanja u nizu i slicno.

Kakvi su oni govori podatak da im je Vajt uzeo 5 a mozda i 6 ofanzivnih garantujem da to mece ponoviti do kraja sezone,jedan od najboljih aktera onaj drvoseca pod kosem(naravno opet nasa greska sto nam takav igrac da 17 poena!).Nedovic zavrsio poluvreme sa 15 poena trojkom kao kap sa pola,otvaramo poluvreme tako sto Dobric pomaze sa njega i ostavlja ga samog za 3!?!?A Neda je pored Mejkona jedina ozbiljna opcija u napadu u njihovom sastavu,i da nije odigrao prvo poluvreme dobro ne pomaze se sa njega 3m.I tako dalje i tako dalje,to nije umor.

Link to comment
Share on other sites

Ma kakav umor,potcenjivanje.U prvoj cetvrtini Nejt odapnuo trojku iz tranzicije cim je presao pola a inace se libi da sutne otvoren pogled ako nije kraj napada,Kalina bio promasio 5 suteva barem,3 4 trojke cak,totalno nekarakteristicna igra za nas,znaci opusteno su isli.Igraci su ih dobro procenili,jesu oni nikakvi ali su i sebe precenili,nismo ni mi neki pa da se setamo pored njih.Eto sta bude kad traljavis,tona promasenih otvorenih trojki,bacanja u nizu i slicno.
Kakvi su oni govori podatak da im je Vajt uzeo 5 a mozda i 6 ofanzivnih garantujem da to mece ponoviti do kraja sezone,jedan od najboljih aktera onaj drvoseca pod kosem(naravno opet nasa greska sto nam takav igrac da 17 poena!).Nedovic zavrsio poluvreme sa 15 poena trojkom kao kap sa pola,otvaramo poluvreme tako sto Dobric pomaze sa njega i ostavlja ga samog za 3!?!?A Neda je pored Mejkona jedina ozbiljna opcija u napadu u njihovom sastavu,i da nije odigrao prvo poluvreme dobro ne pomaze se sa njega 3m.I tako dalje i tako dalje,to nije umor.

Mislim da je namesteno. Bar po naslovima na b92
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...