Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

VTB je jaca liga od ABA tako da je konkurencija bolja po pitanju razvoja mladih igraca ali ni mi ni Partizan vise evroligu videli ne bi. Jedino ako nam daju licencu.

 

Ne znam. Treba razmotriti finansijski aspekt. Realno aba je kurton finansijski, i nas i Partizan i dalje obilato placa drzava.

 

U ovoj situaciji, doduse, putovanje na utakmice bi bilo uzasno tesko ili neizvodljivo.

Link to comment
Share on other sites

Шта ће нама јака домаћа лига уопште ако играмо 34 утакмице у Евролиги? Па још да се цимамо до Сибира да играмо...

И ово цимање у аба лиги где је свака "маст вин" је превише. Када би нам гарантовали Ел, најбоље би било КЛС да играмо без стреса.

Link to comment
Share on other sites

Radonja nije samo neko ko nam donosi trofeje, on je bukvalno čuvar ovog kluba i neko ko nas odrzava sve ove godine u zivotu. Svi uspesi nam prakticno daju vestacko disanje iz sezone u sezonu. Pristup, odnos sa igracima, nastup, korektnost... Homogenizacija tima, narociti relacija sa domacim igracima koje SO samo sto nije tukao... Sve ovo ga cini jednom ikonom kluba i u rangu sa najvecim.

Verovatno nam za neki evro iskorak treba neko drugi. Samo da se taj neko ne oklizne i vrati nas dole.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemam problem da vidim Radonju do kraja karijere kod nas. Cak i po cenu da ne osvajamo aba. Jednostavno, mislim da je on perfect match za nas, a to se tesko nalazi.

 

Ali voleo bih da vidim malo drugaciju strategiju kluba po pitanju igrackog kadra. Ove godine bas nemamo nikog mladog. Lazarevic je mlad po iskustvu ali ne i po godinama. Nemamo nikakvog prospekta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva VTB liga, to ne postoji vise, znaci to bi bila Rusko-Beloruska liga.

Koji kurac cemo mi tamo? Onda mozemo i u Kinesku, bolja je para.

Lupetanje Rusa podrzano lupetanjem ovdasnjih rusofila iz Mozzarta je ipak samo lupetanje.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

... Homogenizacija tima, narociti relacija sa domacim igracima koje SO samo sto nije tukao... 

 

sto kazu pecarosi, smanji ribu ( :

okej je i hiperbola da se poentira ali svi dobro znamo kako to ide kada zvezdi ne odgovara status igraca ili trenera. i radonjic je bio persona non grata. 

Link to comment
Share on other sites

da se vratimo kosarki..

zavrsen je aba svinjac, mi cemo u el kao osvajaci abe, partizan kao gubitnik, posto uz njih i valensiju, jednostavno ne postoji u celoj evropi treci tim koji bi mogao da isprati taj nivo, pogotovo finansijski..

da postoji neki klub iz londona, ni osvajac abe ne bi isao u el..

 

lm, da li ce to uticati da se smanje tenzije pred kls svinjac? naravno da nece..

te u tom smislu, liga treba vec koliko juce da sedne sa upravama, pa da onda uprave sednu sa svojim huliganima i da se poruci, da i najmanji incident koji fizicki ugrozova igraca na terenu povlaci opomenu, i ako se jos jednom ponovi, odmah se prazni hala, i na prvoj sledecoj samo zene i deca ispod 12 mogu da prisustvuju..

a ako bi oni pravili sranja, klub se automatski kaznjava sa 2 godine igranja bez publike.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Clash said:

Kakva VTB liga, to ne postoji vise, znaci to bi bila Rusko-Beloruska liga.

Koji kurac cemo mi tamo? Onda mozemo i u Kinesku, bolja je para.

Lupetanje Rusa podrzano lupetanjem ovdasnjih rusofila iz Mozzarta je ipak samo lupetanje.

 

Saću javim Bocan Harčenku da ti aktivira čip u Sputnjiku.

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

U vezi rešenja za huligane... 

Samo udaranje po džepu Srbina spasava, a i najviše je pošteno. 

Pražnjenjem hale na prvo/drugo ubacivanje upaljača, kažnjavaju se svi ostali navijači koji su pošteno platili kartu i nisu krivi za prekid, a ne mogu apsolutno ništa da urade da bi se to sprečilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

VTB liga ce sledece sezone biti propast. Ove sezone je npr jedan Amer iz njihove prve lige bio bolji od Klajburna i tu i tamo od Sveda. 

 

Zenit je pobedio sedmu jer je Sved polomio dva prsta negde na pocetku trece cetvrtine pa je nesretni Klajburn krenuo da ciglari..

 

Zvezdi za borbu za F8 treba vrhunski plej, ok je Flouters al on i Ivanovic nisu tandem za F8 tim.

 

Treba bek i dobr centar. Ja bih naravno i podmladio tim, ali poznajuci Covic on ce Lazicu dati trogodisnji ugovore(150 vs150+150 vs150+150 vs150)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

U vezi rešenja za huligane... 
Samo udaranje po džepu Srbina spasava, a i najviše je pošteno. 
Pražnjenjem hale na prvo/drugo ubacivanje upaljača, kažnjavaju se svi ostali navijači koji su pošteno platili kartu i nisu krivi za prekid, a ne mogu apsolutno ništa da urade da bi se to sprečilo.
Jeste, ali praznjenje hale je vrlo efektivno. Nadam se da ce ova utakmica postati reper za buducnost. Jedno ili maks dva upozorenja i odmah praznjenje hale. Nakon 2-3 utakmice bi ta stoka bila napusavana od strane ostatka hale, a ako imamo srece vecina njih bi i prestala da dolazi na utakmice.

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Devil In My Pants said:

VTB liga ce sledece sezone biti propast. Ove sezone je npr jedan Amer iz njihove prve lige bio bolji od Klajburna i tu i tamo od Sveda. 

 

Zenit je pobedio sedmu jer je Sved polomio dva prsta negde na pocetku trece cetvrtine pa je nesretni Klajburn krenuo da ciglari..

 

Zvezdi za borbu za F8 treba vrhunski plej, ok je Flouters al on i Ivanovic nisu tandem za F8 tim.

 

Treba bek i dobr centar. Ja bih naravno i podmladio tim, ali poznajuci Covic on ce Lazicu dati trogodisnji ugovore(150 vs150+150 vs150+150 vs150)

 

 

 

 

kog tog igraca na ovom svetu moze Covic dati ugovor a da ga Radonja ubaci u tim protiv svoje volje.

Znaci , ako se neko od ovih igraca nadje u rosteru sledece sezone to je zbog toga sto ga je Radonjic hteo, a na Covicu je da ispuni finansijski deo zahteva koji igrac trazi da bi bio kod Radonje.

to isto se odnosi i na zelje za ovu sezonu, one koje zeli DR ce biti poslati kod NC radi dogovora oko uslova, a ne u kontra slucaju, ali u ovim trenucima slavlja jace je to od tebe znamo te svi.

 

pozdrav

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...