Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

4 minutes ago, Del Piero said:

To pravilo postoji da bi sprecilo odbranu da bira na kome ce napraviti faul. Da nema pravila mogao bi da izaberes najgoreg izvodjaca i "slucajno" napravis faul bez da je lopta kod njega. Ovako faul mora da se pravi na onome kod koga je lopta.

Mora da se gleda siri kontekst situacije.

Iako po pravilima jeste nesportska, sinoc je bilo ono klasicno forma iznad sustine.

Lazic je natrcao na Lideja, u jurnjavi za Panterom, apsolutno nije imao nameru da faulira Lideja.

Jeste mrtvo vreme, ali treba gledati siri kontekst i sta se sustinski desilo.

Moguce da nisam 100% u pravu, pogledacu jos jednom situaciju.

 

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

To pravilo postoji da bi sprecilo odbranu da bira na kome ce napraviti faul. Da nema pravila mogao bi da izaberes najgoreg izvodjaca i "slucajno" napravis faul bez da je lopta kod njega. Ovako faul mora da se pravi na onome kod koga je lopta.

 

Na ovo nisam pomislio. Ima smisla.

 

Mada, meni je još uvek malo previše da se svira nesportska. Ako je do biranja izvodjača, onda bi ja napravio pravilo da ako praviš faul dok lopta još nije ubačena u igru, onda tim u napadu ima pravo da stavi bilokojeg svog igrača na crtu za bacanja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

da li neko zna oko cega su se koskali dzoni i zagorac?

Mislim da je sve počelo nakon onog faula Ivanovića nad Lesorom pri probijanju bloka, tad je nešto Zagorac dobacio jer se Ivanović buni za faul a Džoni ga je u prolazu odgurnuo i/ili napušio

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igračima je mjesto fizički a po mogućnosti i umom  na terenu a ne u obračunavanju sa publikom i upuštanju u rasprave sa istom tokom jednog meča i točka. Za red i sigurnost u dvorani postoje službe i organi čija je to među inima zadaća i dužnost. kraj priče. svaki svoje delo.

Link to comment
Share on other sites

Željku kapa dole za izjavu nakon tekme. Sve i da je imao napisanu unapred, treba biti karakter da te ne povedu emocije.

 

Sve ostalo sto sam uspeo da ispratim sa njihove strane - biće svašta u sredu. Neviđena frustracija je prisutna.

 

Inače za bilo kakvo gadjanje igrača ja bih to automatizovao u CZ...Centralni zatvor. 🙂

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Losmi17 said:

Mora da se gleda siri kontekst situacije.

Iako po pravilima jeste nesportska, sinoc je bilo ono klasicno forma iznad sustine.

Lazic je natrcao na Lideja, u jurnjavi za Panterom, apsolutno nije imao nameru da faulira Lideja.

Jeste mrtvo vreme, ali treba gledati siri kontekst i sta se sustinski desilo.

Moguce da nisam 100% u pravu, pogledacu jos jednom situaciju.

 

 

Jurio je svog igraca, bio je okrenut ledjima izvodjacu a sudija poceo da odbrojava, nije mogao ledjima da vidi kad je lopta u igri.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Losmi17 said:

Mora da se gleda siri kontekst situacije.

Iako po pravilima jeste nesportska, sinoc je bilo ono klasicno forma iznad sustine.

Lazic je natrcao na Lideja, u jurnjavi za Panterom, apsolutno nije imao nameru da faulira Lideja.

Jeste mrtvo vreme, ali treba gledati siri kontekst i sta se sustinski desilo.

Moguce da nisam 100% u pravu, pogledacu jos jednom situaciju.

 

Lazic nije napravio nameran faul, ali ti imas igrace koji su iskusni i namazani i koji znaju da naprave faul da izgleda slucajno, a ustvari je sa namerom. Upravo Lazic je jedan od njih. I onda bi imao situaciju da imas slobodno sudijsko uverenje da li je namerno ili nije, sto takodje nije idealno resenje. Ovako imas egzaktna pravila u poslednja dva minuta i moras da budes oprezan. Sudije svakako nece svirati neki minimalan kontakt u mrtvom vremenu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

Evo snimka ko je želeo da se tuče;

 

 

 

A šta će ovaj naš funkcioner odmah nakon odsviranog kraja utakmice izmedju klupe partizana i ove zaštitne ograde? 
Samo me interesuje taj profil koji umesto da slavi pobedu ide da radi šta? Raspravlja se? Ispravlja krive drine? Podjebava?

Po meni ništa novo ovaj video ne pokazuje osim debilizam većine sa snimka, izuzev onih koji pokušavaju da smire i razdvoje, isfrustriranosti nekih Partizanovih igrača i Lesor sklop

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Tesko da moze Partizan i Evroliga u istu recenicu sa ovakvom njihovom igrom. Nista ne vidoh od njih sinoc, a sto nisam ranije, video sam Zvezdu koja je od 1 minute imala dvocifrenu prednost i stalno na 5 do 13 razlike. Jedini period kad su stigli i prestigli je bio pocetak 4/4 jer je Radonjic zaboravio na klupi Waltersa i Kuzmica i sest napada zaredom mu zavrsavali Lazic i Lazarevic, plus user trojke gostiju. Ipak i to nije bilo dovoljno jer je od 69 71 za dva minuta prednost otisla na 80 74 i samo zahvaljujuci glupostima u zadnjih 60ak sekundi je moralo da se strepi do kraja. 

 

Oni mogu samo na sutersko ludilo da dobiju utakmicu, u suprotnom - ide metla. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 igraca dogovorena za sledecu sezonu vec

 

#staytuned🤣

 

Samo da se zavrsi u sredu pa otvarajte novi topic.

 

Kls nikog ne zanima osim grupe koja ce se pojaviti da vezba malo za poxetak Ling ping long lige. 

 

 

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Ha-ha 6
  • WOW 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Šarac said:

2 igraca dogovorena za sledecu sezonu vec

 

#staytuned🤣

 

Samo da se zavrsi u sredu pa otvarajte novi topic.

 

Kls nikog ne zanima osim grupe koja ce se pojaviti da vezba malo za poxetak Ling ping long lige. 

 

 

IMG-20220530-115250.jpg

  • Like 4
  • Ha-ha 34
  • Tuzno 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Šarac said:

2 igraca dogovorena za sledecu sezonu vec

 

#staytuned🤣

 

Samo da se zavrsi u sredu pa otvarajte novi topic.

 

Kls nikog ne zanima osim grupe koja ce se pojaviti da vezba malo za poxetak Ling ping long lige. 

 

 

Simanic i Danilo Tasic 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Radonja said:

Ma ako uspemo ovo da osvojimo...Kls je realno nebitan.To ako izgubimo nema veze.Malo ce da pecne al nista strasno....

uz dužno poštovanje protiv njih je uvek sve bitno.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, bodo said:

uz dužno poštovanje protiv njih je uvek sve bitno.

Ma svaki trofej je bitan, ali ABA u ovoj situaciji je vredniji od bilo kog drugog. 

Serem i ja malo, svakako ce biti interesovanja ali ocekujem nesto manje tenzija, naravno sve zavisi od doceka u sredu. 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Možda neko misli da se zajebavam ali smatram da bi Marković i ovakav kakav je mnogo više legao Partizanu nego nama, baš im fali neki iskusni pametan plej koji ne mora da bude neki poenter i mislim da će takav profil biti Željkova prva kupovina na leto, uz jedno kvalitetno 3&D krilo. Za mene je priličan nonsens kako se odrekao Kurucsa i Dangubića, ali ne znam pozadinu priče.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Šarac said:

Ma svaki trofej je bitan, ali ABA u ovoj situaciji je vredniji od bilo kog drugog. 

Serem i ja malo, svakako ce biti interesovanja ali ocekujem nesto manje tenzija, naravno sve zavisi od doceka u sredu. 

 

 

sigurno nas čeka cveće i priznanje za minuli rad 😂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...