Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

31 minutes ago, Golijat said:

Jel može neko od insajdera da potvrdi da li su ljudi ili neko iz uprave Partizana uticao na to da Petrusev ne dodje u KKCZ? 🙂

 

A kako neko iz Partizana moze da utice na to kako ce bilo koji igrac da odluci? Naravno na njima je da pokusaju a na igracu je kakvu ce da donese odluku a ja ne vidim ijedan nacin kako bi mogli da ga ucenjuju tako da iskreno ne verujem u tu pricu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

 

A kako neko iz Partizana moze da utice na to kako ce bilo koji igrac da odluci? Naravno na njima je da pokusaju a na igracu je kakvu ce da donese odluku a ja ne vidim ijedan nacin kako bi mogli da ga ucenjuju tako da iskreno ne verujem u tu pricu. 

 

Tako sto su pokusali uticati i na Kinzija i mnoge druge - prijetnjama. Sto je bilo i u slucaju Petrusev. To je opste poznata cinjenica a i sam Kinzi je jednom pomenuo kakav je "tretman" dozivio u Partizanu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vasa123 said:

 

Tako sto su pokusali uticati i na Kinzija i mnoge druge - prijetnjama. Sto je bilo i u slucaju Petrusev. To je opste poznata cinjenica a i sam Kinzi je jednom pomenuo kakav je "tretman" dozivio u Partizanu.

 

Na kakve konkretne pretnje mislis?

 

Ako mislis na navijace onda se to ne kaze neko iz uprave Partizana. A i ne vidim kakve veze Petrusev ima sa Partizanom.  Suplje price koje treba da spinuju nas nedostatak da dovedemo kvalitetnog igraca.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Golijat said:

Jel može neko od insajdera da potvrdi da li su ljudi ili neko iz uprave Partizana uticao na to da Petrusev ne dodje u KKCZ? 🙂

 

@uini Nije mi cilj patkometrija ni išta slično, verovao ili ne to su lično Miškove reči. 🙂

Niko Petrusevu nije pretio. Isla je prica da je Misku savetovano da ne dodje do tog transfera. Taj transfer bi uzdrmao projekat da kkp uzme trofeje i jos gore to sto a bi onemogucio da Petrusev uskoro zaigra kod Ostoje. A oni se sigurno tome nadaju.

Ovo nema veze sa ociglednom nasom nesposobnoscu da dovedemo kasvetnu peticu i mnogim napravljenim glupostima.

Da li je ova prica tacna? Ne znam,9 iako je iz malo ozbiljnijih izvora. Naravno, treba je uzeti u obzir kao i sve "pouzdane i relevantne" informacije. Mada, uzimajuci u obzir bahatost sa kojom nastupaju u zadnje vreme, desavanja oko predolimpijskog turnira, istoriju otimanja igtaca i sipanja kamare para sa viseg nivoa u ovakav projekat, ne bi iznenadilo da ima nesto u svemu tome.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Mene i dalje brine malo Volters, nije uopste bio u hali u cetvrtak, dok npr. Cirbes jeste. Naravno, niko od novinara se nije setio da pita Radonjica sta je s njim. Nadam se da nije neka povreda/korona. Ako Markovic bude morao da uzme 20 minuta, najebali smo vec danas, a posebno u eventualnom finalu.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Vasa123 said:

Sluze se oni svakakvim mogucim metodama, od navijaca pa do ljudi iz kluba. Samo treba pogledati prelazak Luke Bogdanovica iz Zvezde u Partizan i sve ce biti jasno.

 

 

takođe pogledati i poslednja tri minuta ustakmice sa, zaboravih s'kim;

 

btw, omašio si temu, ovde ide taj gas:

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

takođe pogledati i poslednja tri minuta ustakmice sa, zaboravih s'kim;

 

btw, omašio si temu, ovde ide taj gas:

 

Dobro ja sam samo odgovorio, nisam uopste mislio da dublje zalazim niti cu vise diskutovati o tome nigdje jer ne bi ni 3 teme bile dovoljne, a kamoli tata za to.

 

P.S. Ako bi neko mogao postaviti link sa danasnje utakmice bio bih zahvalan 😁

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

btw, omašio si temu, ovde ide taj gas:

 

Pa i to je upitno za koju bi temu to bilo. Mislim da svakako nije zahvalno uopste o tome da diskutujemo, ali da su se ponasali kabadahijski, dok su mogli, svakako su se ponasali. Nije samo Luka Bogdanovic. Tu su i Dejan Tomasevic koji je skoro izjavio da ne bi opet presao tamo da moze da ponovo bira, pa imas Milosa Vujanica, pa Djuru Ostojica pa Nikolu Milutinova. Dosta su oni radili mutnih radnji u neko tadasnje vreme.

 

Strance ne stavljam u istu ravan jer njima taj rivalitet nista ne znaci, tako da su ti prelasci skroz normalni. Roberts recimo.

 

Sto se danasnjeg vremena tice, pre ce biti da nemaju tu snagu nego li da ne zele da se time bave. Osim toga, Misko sad bas i nije preterano vezan za njih buduci da im je Zoki Savic sportski direktor.

 

Da dodam, sto se cele te diskusije ko je veci lopov tice, meni je ok stav kada je neko svestan da su i Covic i Ostojic iz iste skole, ili ako neko veruje da su obojica posteni (iako je zabluda ipak je to neki vid imanja integriteta u stavu), ali kad mi neki grobar ovde trtlja o tome kako smo mi lopovi a oni cistunci, ili obrnuto...to je za hospitalizaciju.

Edited by Edward Louis Severson III
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Pa i to je upitno za koju bi temu to bilo.

 

to su priče koje se oživljavaju pred svaki duel sa partizanom, malo da nabijemo nivo mržnje na optimalno. u tom smislu i jeste za tatu, kao i mnoge druge činjenice & polučinjenice koje se tamo mogu naći a služe istoj svrsi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, berti said:

Niko Petrusevu nije pretio. Isla je prica da je Misku savetovano da ne dodje do tog transfera. Taj transfer bi uzdrmao projekat da kkp uzme trofeje i jos gore to sto a bi onemogucio da Petrusev uskoro zaigra kod Ostoje. A oni se sigurno tome nadaju.

Ovo nema veze sa ociglednom nasom nesposobnoscu da dovedemo kasvetnu peticu i mnogim napravljenim glupostima.

Da li je ova prica tacna? Ne znam,9 iako je iz malo ozbiljnijih izvora. Naravno, treba je uzeti u obzir kao i sve "pouzdane i relevantne" informacije. Mada, uzimajuci u obzir bahatost sa kojom nastupaju u zadnje vreme, desavanja oko predolimpijskog turnira, istoriju otimanja igtaca i sipanja kamare para sa viseg nivoa u ovakav projekat, ne bi iznenadilo da ima nesto u svemu tome.

 

Pazi, opet prenosim, to su Miškove reči lično, ja čuo lično. 🙂 A rekao je još par sitnica koji bi možda bili interesantni a i komični. 🙂

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, uini said:

 

to su priče koje se oživljavaju pred svaki duel sa partizanom, malo da nabijemo nivo mržnje na optimalno. u tom smislu i jeste za tatu, kao i mnoge druge činjenice & polučinjenice koje se tamo mogu naći a služe istoj svrsi.

 

Da, zato i kazem da je bezveze uopste diskutovati o tome. Treba biti svestan u kakvom okruzenju zivis i da ti bude jasno da je kod nas uvek neko taj koji jase. Devedesetih je to bio Partizan, pa sve do tamo dolaska naprednjaka. Sad je Zvezda. To sve uvek nekog cini gazenim i nipodastavanim i u takvim uslovima se sport uopste i ne moze posmatrati kao borba ravnopravnih vec samo kao hleba i igara.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...