Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Jbg, jos u oktobru se videlo da vapimo za bekom skorerom i centrom sa dobrom atletikom. To nam i dalje fali, a doselektirali smo se sa Pefijem i Cirbesom koji su sve samo ne ta dva. Na kraju ce verovatno bas ta dva igraca (ne, ne moraju da budu klase, verovatno bi Frimen onaj i Noko/Lesor/Petrusev/Pele bili dovoljni) da nam fale i pri foto-finisu EL, a i tamo kad bude borba za titulu.

 

Opet smo smislili novi nacin da izgubimo i tako.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:


evo da probam ja?
zato sto plej nicemu ne sluzi i igramo 4 na 5, pa kalina igra hero ball?

 

Iz hero balla su bile njegove dve izgubljene? Nonšalanti pas sa centra White-u koji se još nije demarkirao/očekivao pas, i ono što se spetljao čim je primio loptu kod out linije i pao u aut. Neznam, jasam hero ball zamišljao drugačije...

 

Marković je fail. Može se reči da je pogrešio i taj ko ga je doveo, i onaj ko ga je ubacio u igru. Ali glupo je reči on je kriv što su nas oni stigli, a što kaže Perkos ovi ostali se sudarali ko če napraviti veču glupost. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Znao sam da če opet Marković nekako da bude taj glavni krivac 😄

 

Da ne služi ničemu, ok. Ali samo da mi neko objasni kako je on kriv što Kalina u periodu dok je on u igri gubi dve lopte, pravi dva faula (od toga barem jedan nepostoječi), Dobrić maši tri polaganja/floatera (jednog Kuzmić posprema u koš), a to nisu bile jedine greške u tom periodu (Marković je imao jednu izgubljenu takođe).

Ovo je realan komentar. Da je bar pola od ovoga izbegnuto plus par nekih wtf odluka sudija koje su nas izbacile iz ritma mi bi verovatno prelomili utakmicu na nasu stranu i uveli u sigurnu zavrsnicu. Nema sad plakanja , idemo da da pocistimo Aba, a dogodine doselektovati ovu ekipu sa nekim Lojd tipom igraca i ozbiljnim centrom pa da pojurimo top 8 sa pravim kvalitetom

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Znao sam da če opet Marković nekako da bude taj glavni krivac 😄

 

Da ne služi ničemu, ok. Ali samo da mi neko objasni kako je on kriv što Kalina u periodu dok je on u igri gubi dve lopte, pravi dva faula (od toga barem jedan nepostoječi), Dobrić maši tri polaganja/floatera (jednog Kuzmić posprema u koš), a to nisu bile jedine greške u tom periodu (Marković je imao jednu izgubljenu takođe).

Dobro a sta da rade dok je Markovic plej? Da stoje i gledaju ga kako se guzi i da cekaju da dobiju vreo krompir na kraju napada? A i on sam bezi od te iste lopte. Daj ne zajebavajte se,  Markovic i Cirbes (nedostatak centra) su posledice ovih poraza, a za posledice je kriv trener jer je doveo dvojicu penzionera. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Usrali smo se opet, kako su počeli da nas stižu. Onoliko glupih grešaka, lopte bačene njima u ruke, promašeni ziceri... To je sve stvar nesigurnosti. Da fali talenta, itekako, ali ima i dosta loše podeljenih uloga. To je do Radonjića. Nije uspeo da Dobrića i Kalinića vrati u opanke, a ni da "opravi" neke igrače. Marković i Cirbes su greške koje samo on nije video, ili nije želeo da vidi... Ali nisu samo oni, da se ne lažemo... Bolno smo netalentovana ekipa...

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam zavrsio s ovom odvratnom skalamerijom od tima, vasarski selektiranom i seoski vodjenom. Nemam vise zivaca za ovo, do kraja sezone cu samo ispratiti rezultate i to je to. Sezonska ide drugaru koji ovo ipak rekreativno dozivljava, ja bih do kraja sezone poludeo.

 

Koliko moras biti tvrdoglav, a bogami i glup i bezobrazan, da okupis ovaj jad i cemer od tima, a onda ga ne pojacas, nego jos i dodatno usvinjis dovodjenjem dvojice rekreativaca. Ne zna se koji projekat je spektakularnije omanuo - Kalinic u LBJ ulozi, Dobric u Lojd ulozi, renesansa Kuzmica i MItrovica, Ivanovicev prelazak na visi nivo, Vajtova rekonvalescencija, osigurac Pefi... 

 

Fuj. Vreme je za odmor od evrolige, nije nam mesto u tom takmicenju, makar dok je u ovakvom formatu. Nek proba malo Cedevita, ili Buducnost, sto da ne. Samo da ovaj instant frankenstajn iz komsiluke ne uzme Abu, nista drugo me vise ne zanima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

ja mislim da su posle radonjica najodgovorniji za poraz dobric i ivanovic. zao mi je sto nismo pobedili pa da to potanko objasnim.

 

sta je tu je, imam neku malu radost sto je makar cjelafuto dobio, cisto zbog vecinskog foruma. idemo dalje.

inace, i sudjenje je bilo solidno na nasu stranu, i to mi je drago.

ne moze dobric nikako da bude krivac za poraz, to je igrac koji u el u napadu moze da sluzi jedino i samo kao spot-up šuter i da ima jedan do dva prodora po tekmi kada se otvori autocesta usled eventualnog lošeg rotiranja protivnika. krivac je samo onaj ko je pomislio da on moze biti 2. opcija u naoadu

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Dobro a sta da rade dok je Markovic plej? Da stoje i gledaju ga kako se guzi i da cekaju da dobiju vreo krompir na kraju napada? A i on sam bezi od te iste lopte. Daj ne zajebavajte se,  Markovic i Cirbes (nedostatak centra) su posledice ovih poraza, a za posledice je kriv trener jer je doveo dvojicu penzionera. 

 

Pa za početak da ne bacaju lopte protivniku u ruke, i da kad imaju posed ne padaju u aut...

 

Ja nisam ni rekao da nedostatak boljih igrača nije razlog za poraze. Nego sam rekao da je glupo za onaj period kad su nas stigli okriviti Markovića, koji je napravio jednu grešku od naših osam u tom periodu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Iz hero balla su bile njegove dve izgubljene? Nonšalanti pas sa centra White-u koji se još nije demarkirao/očekivao pas, i ono što se spetljao čim je primio loptu kod out linije i pao u aut. Neznam, jasam hero ball zamišljao drugačije...

 

Marković je fail. Može se reči da je pogrešio i taj ko ga je doveo, i onaj ko ga je ubacio u igru. Ali glupo je reči on je kriv što su nas oni stigli, a što kaže Perkos ovi ostali se sudarali ko če napraviti veču glupost. 

nije pefi kriv sto su nas stigli

on je kriv za to sto je iz penzije prihvatio (za velike pare) nesto za sta apsolutno nije spreman

 

za to sto izgledamo kako izgledamo u februaru mesecu i nakon doselekcije je kriv jedan covek

na ovom forumu poznat kao kalemagdan u junu

videcemo da li ce zadrzati taj nadimak

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nemamo kvalitet za El, selekcija je omanula u stilu "malo nam za sricu triba", reklo bi se da nam je to hronican problem poslednjih sezona, pa i taj iskorak koji nismo napravili govori da nema srecnih vremena za Zvezdu u "drustvu najboljih".

Sto puta rekoh, Zvezdu sam gledao i kad se borila za goli zivot i opstanak, gledacu je i narednih sezona.

A onaj pomenuti iskorak je ustvari ono malo sto nam je falilo da budemo bolji medju "najboljima". Na kraju, u kvazi-kapitalistickoj sredini gde jos nemamo finansijsku osnovu na duze staze i cuvenu kartu za holivud tj el, tesko da cemo drugacije delovati u buducnosti.

Sto kazu razne budale "eno tamo ima para, nek oni igraju"..

 I tako u krug, cigani...

Edited by Manoly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ne znam cemu uopste toliki optimizam oko Kalemegdana?

 

Mi bas dugo preko puta sebe nismo imali ovako ozbiljnog protivnika. Jesmo mi zajebana ekipa, fajterizam i to, ali sa druge strane nas cekaju igraci sa pure skillom uz to predobro popunjeni, pogotovo u reketu gde mi nismo imali utakmicu sa vise od dva upotrebljiva igraca u istoj.

 

Jesmo ih nadigrali u prvom derbiju, ali oni su od tad doveli dva igraca tamo gde im skripi, mi smo doveli 0 igraca i i dalje imamo problem ocigledan na dve pozicije. 

 

A ako se desi da bas direktno od KKP puknemo, ne bih se iznenadio da Radonja zapalinjo u CSKA, Covakis u zasluzenu penziju, a mi da se opet resetujemo na EC mod gde ce Dimitris da nam igra po 20 minuta, i Pecarski na centru. 

Edited by Markoss
  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Pa za početak da ne bacaju lopte protivniku u ruke, i da kad imaju posed ne padaju u aut...

 

Ja nisam ni rekao da nedostatak boljih igrača nije razlog za poraze. Nego sam rekao da je glupo za onaj period kad su nas stigli okriviti Markovića, koji je napravio jednu grešku od naših osam u tom periodu

Urozno posledicna veza je da ti se desava to kad igras 5 na 4 u napadu a boga mi u u odbrani igras sa igracem manjem. Ako ne verujes, probaj da igras i ulicni basket 3 na 3 ali da jedan od tvojih bude beskorisna masa nicega i javi da li ces padati u aut i davati protivniku loptu u ruke. 

Edited by Redstar0356
I da, ako neko zna kako da se odjavim od placanja poreza, necu ni struju od drzave ni zdravstvo. Sam cu sebe da operisem al' necu da moje pare od poreza idu na dovodjenje penzionera. Ja da radim a oni da bleje po evropskim gradovima
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Satan said:

ne moze dobric nikako da bude krivac za poraz, to je igrac koji u el u napadu moze da sluzi jedino i samo kao spot-up šuter i da ima jedan do dva prodora po tekmi kada se otvori autocesta usled eventualnog lošeg rotiranja protivnika. krivac je samo onaj ko je pomislio da on moze biti 2. opcija u naoadu

 

 

dobric i dzoni su probali svaki hail mary sut od +20 do - 2, kao da su paul george i leonard ; istrosili su sav kredit ekipe svojerucno a radonjic treba da se zapita zasto im je to dozvolio. 

 

nisu oni jedini, iako su najgori, samo podvlacim ovo jer su veciti ljubimci foruma dok se po difoltu trpa markovic ili zirbes, marginalci. 

 

sto se mene tice, nije drama, kao sto ne bi bio neki veliki bericet da smo dobili. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jel treba opet da kazem, esam reko?

Predvideo sam propast celafuta, predvideo i ovaj EL raspad.

Sta je dalje?

Mazga podize lestvicu.

Al sad ni ne moze da se kuka, prosli su svi rokovi za dovodjenje krstenih igraca.

Sad se ubiraju plodovi rada, odnosno nerada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Iz hero balla su bile njegove dve izgubljene? Nonšalanti pas sa centra White-u koji se još nije demarkirao/očekivao pas, i ono što se spetljao čim je primio loptu kod out linije i pao u aut. Neznam, jasam hero ball zamišljao drugačije...

 

Marković je fail. Može se reči da je pogrešio i taj ko ga je doveo, i onaj ko ga je ubacio u igru. Ali glupo je reči on je kriv što su nas oni stigli, a što kaže Perkos ovi ostali se sudarali ko če napraviti veču glupost. 

nisu to nonsalantni pasovi

kalina svesno gura tu brzu igru, posto je svestan da su nam u pozicionom napadu sa ovom kolicinom netalenta sanse da damo kos mizerne

o tome je i pricao u nekomk intervjuu pred kraj godine

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

I ne znam cemu uopste toliki optimizam oko Kalemegdana?

 

Mi bas dugo preko puta sebe nismo imali ovako ozbiljnog protivnika. Jesmo mi zajebana ekipa, fajterizam i to, ali sa druge strane nas cekaju igraci sa pure skillom uz to predobro popunjeni, pogotovo u reketu gde mi nismo imali utakmicu sa vise od dva upotrebljiva igraca u istoj.

 

Jesmo ih nadigrali u prvom derbiju, ali oni su od tad doveli dva igraca tamo gde im skripi, mi smo doveli 0 igraca i i dalje imamo problem ocigledan na dve pozicije. 

Kratak je put od juna na Kalisu do snaznog vecitog rivala koji gazi sve pred sobom. Naravno da nece biti laganica, al brzo se mi poplasimo, to nam je u krvi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Betolingar Misdongard said:

Jeste li vi svjesni da smo mi jedina ekipa u EL koja nema snažnog i atletičnog centra? Bukvalno jedina. Da idete fenjerom po EL rosterima nećete naći nijednu ekipu bez takvog igrača. Jesmo li mi sad odlučili da ih sve zajebemo i da budemo avangarda? Ili smo ispali magarci zbog takvih propusta?

Pa ne uklapa se Lesor u nasu koncepciju.

Tako pricaju neki ovde.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...