Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Just now, Devil In My Pants said:

Za Radonju i dzaba...nema para jbga...shvatite to...ako ne glasate za Mariniku, Djilasa i Solaka, tako ce i biti...

 

KUPI NAS SOLACE!!!!!!!

Nije bilo para ni prethodnih sezona kada smo imali iste ili slicne rezultate pa nisi pisao ovako. Ali da, sad je tu Radonjic pa je druga prica. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo drugo poluvreme je jedna od većih trenerskih bruka. Dirketnim odlukama trenera smo ove sezone izgubili nekoliko utakmica jer čovek očigledno se najviše uplaši kad dođe stani pani. Boli me uvo šta će ko da misli ali ne bi mi bilo žao i večeras da ode i potražimo novog trenera. 

Link to comment
Share on other sites

Da se ne lažemo, ovaj roster je Radonjićevo maslo, jasno se vidi njegov rukopis. Odlučio je da doselektuje ekipu sa Markovićem, a bilo je vidljivo da mi vapimo za jednim dobrim bekom sa poenima u rukama. Potpis Cirbesa je već skandal epskih razmjera, lik je i u drugom mandatu kod nas izgledao loše, onda je valjda logično da neće biti bolji kako godine prolaze. Bili smo počašćeni i prisustvom Simonovića na solidnom broju utakmica. Takve zajebancije EL ne trpi. Ovi šamari su zasluženi i nijesu nikakvo iznenađenje.

  • Like 14
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ako je ista pozitivno ,to je sto su ono celavo govno navijaci pocastili na startu kako zasluzuje. Picka govnjava, ne mogu da ga smislim jos od onda kada je kao fukara pobegao, svo vreme nisam mogao da ga smislim, ja sto ga vidim nij mi dobro.
Odsvno nisam gledao mucniju sezonu, od borbe za top 8 nas je delila doselekcija povreda White-a. Jebenog centra nisu u stanju da dovedu, ceo forum teubi da nam treba bek skorer oni dovedu Markovica, jbg to je to...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Angola said:

Radonjic je neverovatan...Imas odlicno prvo poluvreme, i samo treba da nastavis sa istim igracima. Ali ne, sablonski trener iskopava Markovica na pocetku drugog poluvremena, i ponistava sve iz prvog. Sece igrace koji bilo sta odigraju, tako Holinsa koji je veceras bio najbolji, vadi iz igre, onda kada je to napisao u svesci istog dana , samo malo ranije, pod rubrikom, izmene igraca u tom i tom minutu. 

 

Znao sam da če opet Marković nekako da bude taj glavni krivac 😄

 

Da ne služi ničemu, ok. Ali samo da mi neko objasni kako je on kriv što Kalina u periodu dok je on u igri gubi dve lopte, pravi dva faula (od toga barem jedan nepostoječi), Dobrić maši tri polaganja/floatera (jednog Kuzmić posprema u koš), a to nisu bile jedine greške u tom periodu (Marković je imao jednu izgubljenu takođe).

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

vec me je smorilo da uvek budem u pravu

 

na pocetku sezone sam zamalo proteran jer sam pisao za radonju da ce vecno biti limitiran trener

 

jednostavno, jedno je zelja, trud, sistem, disciplina, ali ne moze se bez osecaja za kosarku

  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vepar said:

vec me je smorilo da uvek budem u pravu

 

na pocetku sezone sam zamalo proteran jer sam pisao za radonju da ce vecno biti limitiran trener

 

jednostavno, jedno je zelja, trud, sistem, disciplina, ali ne moze se bez osecaja za kosarku

 

A kad nisi u pravu (cesto), nestanes sa foruma na neodredjeno 😄 

Idi opet, pa se vidimo na kraju sezone, ako budes smeo da se pojavis. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Predragdjape said:

Zato sto Volters nije mogao nista, a Ivanovic sablonski ulazi sa klupe... 

I to ništa je mnogo bolje od Markovića. On je bivši košrkaš, večeras je jedva loptu prenosio. Bezmozgaški potez, ajd da su Volters  i Ivanović bili u problemu sa faulovima pa nekako da razumem. 

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

 
Znao sam da če opet Marković nekako da bude taj glavni krivac [emoji1]
 
Da ne služi ničemu, ok. Ali samo da mi neko objasni kako je on kriv što Kalina u periodu dok je on u igri gubi dve lopte, pravi dva faula (od toga barem jedan nepostoječi), Dobrić maši tri polaganja/floatera (jednog Kuzmić posprema u koš), a to nisu bile jedine greške u tom periodu (Marković je imao jednu izgubljenu takođe).

evo da probam ja?
zato sto plej nicemu ne sluzi i igramo 4 na 5, pa kalina igra hero ball?
  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Da se ne lažemo, ovaj roster je Radonjićevo maslo, jasno se vidi njegov rukopis. Odlučio je da doselektuje ekipu sa Markovićem, a bilo je vidljivo da mi vapimo za jednim dobrim bekom sa poenima u rukama. Potpis Cirbesa je već skandal epskih razmjera, lik je i u drugom mandatu kod nas izgledao loše, onda je valjda logično da neće biti bolji kako godine prolaze. Bili smo počašćeni i prisustvom Simonovića na solidnom broju utakmica. Takve zajebancije EL ne trpi. Ovi šamari su zasluženi i nijesu nikakvo iznenađenje.

 

ja mislim da su posle radonjica najodgovorniji za poraz dobric i ivanovic. zao mi je sto nismo pobedili pa da to potanko objasnim.

 

sta je tu je, imam neku malu radost sto je makar cjelafuto dobio, cisto zbog vecinskog foruma. idemo dalje.

inace, i sudjenje je bilo solidno na nasu stranu, i to mi je drago.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...