Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, drakon1 said:

Izgledali smo slicno bespomocno (ako ne i vise) protiv Unicsa.

Uniks nas je razbio, kao protiv juniora da su igrali, to se ne računa. Protiv Armanija se videlo da smo hteli ali jednostavno nismo mogli. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, propolis said:

 

 

Šta misliš koji je to centar mogao biti doveden,a da pravi razliku, da je bolji od Luke i Kuza.

Ne neki rizik iz G lige za koga niko ne zna kako bi se snašao u EL,nego igrač koji ima iskustva igranja u najjačim takmičenjima.

 

I koliko bi to okvirno moglo da košta?

Može 2 imena?

 

Noko, Lesor.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ma kakvi Noko, kakvi Lesor?

 

Ima gomila dobrih igraca, a mi igramo evroligu koja je najveca scena u evropi. Pola igraca bi momentalno dosla u evroligasku ekipu. Zasto gutate te glupe spinove o tome kako ne postoje opcije.

 

Jeste li videli onog centra, Svedjanina sinoc sto je ugazio Partizanove centre. Ej bre Svedjanin!!! 

 

Samo treba imati skauting, nema u evropi ukupno 40 igraca.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Don Radonja said:

Laki je li bi preziveo Lesorovih 4/16 sa bacanja?

Sve se da preziveti, kad smo vec preziveli onakve bolne poraze i to bi preziveli. Kako ti prezivljavas  minute Markovica, ili Cirbesa na klupi? To je po meni daleko gore nego promasena bacanja, pa i Kalinic je promasio dosta krucijalnih ove sezone, pa boze moj. I najbolji suteri udju u kanal pa sta sad, i Sved ima na nekim utakmicama 1/15 iz igre ali je i dalje na vrhunskom nivou. 

 

Ako smo mogli da dovedemo Lesora, a nismo onda ne znam sta da kazem. Decka mozda ne odlikuje inteligencija kao Mitrovica recimo ali je cista i prava petica. To je i jucerasnja utakmica pokazala, smatram da bi nam mnogo doneo. Kako ovde ljudi ne shvataju, Kuzmic i dalje ima zdravstvene probleme i ima posledice od onoga sto mu se desilo. 

 

Dalje, dobro je neko rekao, prosle godine imali smo dva vrh beka, a nijednog pleja, ove godine nemamo nijednog beka, a imamo plej poziciju sasvim solidno popunjenu. 

 

Nikako da imamo balansiranu ekipu, Volden bi puno znaci npr po meni. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

Braćo smorili ste više sa mračenjem i kritikama. 85% upisa je čist negativizam i svaljivanje krivice na celokupnu organizaciju KKCZ. 

 

Da li treba da se kritikuje? Da, naravno da treba, ali se treba istaći i neka dobra strana valjda jebiga, nije sve tako crno. Ovde već 6-7 dana ne prestaje da se priča o centru. 

 

Večeras igramo protiv Monaka, fizički odlične ekipe, ali kojoj manjka realne košarkaške inteligencije. U poslednje vreme su u usponu forme, deluje da im je naša 'legenda' pronašla žicu i odlično uklopila dvojac Džejms-Bejkon

 

Očekujem fajtersku košarku, Kalinićevu dobru i pribranu partiju pre svega, Lazarevića u 12 i da bar jedan iz dvojca Ivanović-Volters proradi. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Don Radonja said:

Laki je li bi preziveo Lesorovih 4/16 sa bacanja?

 

Ne bi on gulio 30+ minuta kod nas pa ne bi ni imao priliku toliko da omaši. A nije da već nismo imali priliku slično da gledamo. Ne treba zaboraviti da su i neuporedivo bolji igrači (Kalina) već mašili ključna bacanja kod nas pa nije skidana glava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

 

 

Šta misliš koji je to centar mogao biti doveden,a da pravi razliku, da je bolji od Luke i Kuza.

Ne neki rizik iz G lige za koga niko ne zna kako bi se snašao u EL,nego igrač koji ima iskustva igranja u najjačim takmičenjima.

 

I koliko bi to okvirno moglo da košta?

Može 2 imena?

Тарчевски је наводно летос био близу потписао ал на крају ништа

Link to comment
Share on other sites

"Večeras je Monako, ništa se neće desiti i ako izgubimo, sutra će sijati Sunce ili padati kiša. Znam da mnogi komentarišu da ako je Čoviću cilj samo osvajanje ABA lige - da to nije to. Svi koji to kažu, moraju da znaju da mi imamo ograničena finansijska sredstva. Kad bi bilo drugačije... Da to bude 10-15 miliona evra i da to nije po sistemu 'puštaj kišu'. Imaš ili nemaš. Mi imamo savršenu organizaciju, ali možda smo pogrešni ljudi", kazao je Čović i objasnio da bi sa više novca sigurno mogli da naprave više od ovoga.

 

"Nije tačno da centar u Zvezdu nije došao jer nismo imali pare, nego ga nije izabrao stručni štab jer je bio mali izbor na tržištu", kazao je Čović i potom dodao da od ekipe očekuje da osvoji sve tri titule na regionalnoj i domaćoj sceni, dok za Evroligu važi geslo "dokle stignemo". 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

Ja se ne bi složio. Po mom mišljenju, cilj je da se ima što jači tim.

na to sam i mislio, nisam se najsrecnije izrazio

slazem se i za deo oko radonje

on je dobar trener, ali apsolutno krut i nespreman da izadje van svoje zone komfora. neko bi rekao one trick pony

 

slazem se i da je ukupan kvalitet njegovih timova veci nego zbir pojedinacnih kvaliteta igraca

samo mislim da bi to bilo jos bolje, ukoliko bi to pokusao na neki nacin da nadogradi

ponekad nesto i da rizikuje

da zaboravi na tefter sa bivsim igracima

nazalost, kako vreme prolazi, on deluje jos tvrdoglavije

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ista prica svake sezone. U oktobru ide prica kako Zvezda mora da ima najbolje moguce u nekom trenutku i da ne postoji luksuz pruzanja sanse mladima.

 

U februaru ide prica kako je ovo nasa realnost i kako nemamo neogranicen budzet.

 

A jedina istina je da skauting ne postoji, da se dovode samo jako poznati igraci, cesto istroseni, koje drzi jedan menadzer. Da se sansa mladima snizila na nivo statisticke greske i da kada odu Dobric, Davidovac i Lazic mi necemo imati bas nikakav kostur tima. Dovodicemo svake godine nove i nove igrace. A to, znamo svi, najvise kosta.

Link to comment
Share on other sites

Ali da nas nema stvarno bi nas trebalo izmisliti, kad je bilo najavljivano da skoro sigurno Lesor potpisuje za nas više od polovine postova je bilo kako ne valja i kako nam ne treba takav igrač, sad kad je u Partizanu kuknjava što ga nismo doveli :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ridji said:

Ali da nas nema stvarno bi nas trebalo izmisliti, kad je bilo najavljivano da skoro sigurno Lesor potpisuje za nas više od polovine postova je bilo kako ne valja i kako nam ne treba takav igrač, sad kad je u Partizanu kuknjava što ga nismo doveli :classic_biggrin:

Jes pas mi mater jebo🤣

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Laki21 said:

 

Ne bi on gulio 30+ minuta kod nas pa ne bi ni imao priliku toliko da omaši. 


Tako Radonja rešava problem Cirbesa i slabe odbrane, ne uvodi ga uopšte i nema ispadanja :classic_biggrin:

Ovo me podseti na jedan slučaj kad bivšem kolegi reportovali neki bug, tj da neko dugme ne radi kako treba, on je jednostavno i brzo napravio fix -> sklonio dugme :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo su samo nerealna ocekivanja, sto kaze DR iz Zeleznika da sam vam obezbedio 10-15m (misleci na vucica, vrv i partizan) pa da kenjate, ovako sa 5 laznih miliona sta bude bice.

 

Ne znam sto vam je prosla Dejova recenica da je uspeh sve bolje od prosle sezone. Mi igramo iznad realnih ocekivanja, manje vise sam rezultat, ali na parketu mrze da nas vide. Milano samo ima tuce NBA igraca, jednog od najboljih trenera Evrope pred kaljenje kod najboljeg trenera u NBA tricavih pet godina i mizeran budzet 30m evra.

 

Tako dajte malo realnosti, DR neuspeh je jedino neosvajanje ABA lige, F8 je moglo da su se poklopile neke kockicene neke nego jedno 500..

 

Da ponovim, kad trener bude imao budzet 10-15m..onda se moze kenjati da je ovo neuspeh...centra smo trebali dovesti na pocetku sezone, sad je smesno.

 

GAZDA NAM JE POKLONIO ZA NOVI PETOGODISNJI MANDAT DA JE MOGAO DOVESTI CENTRA, ALI ZLI DEJO JE PREVISE IZBIRLJIV.. sto da je i tacno, to se ne prica jednostavno. Mada je sklopljen takav tim da batica nece doci, pa sa tim mislim da smo mi totalno svorc..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...