Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Kontrolisali smo utakmicu bez problema dok je Branko Lazic bio na klupi.
Kako je poceo da dobija minute, sve se raspalo.
Sa njim u petorci je nemoguce igrati kosarku.
To samo slepac ne vidi!
I samo da dodam. Kalina 5/5 trojke. Ona trojka na trojku za 71-70 cini mi se, mozda i prelomila. To je pravi lider!

Edited by Bode
  • Like 10
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Prava liderska partija Kaline. Spremali su se da nas prešišaju i naprave brejk da nije zveknuo one dve trojke.

Nadam se da će u trećoj Mitrović izvući nešto iz svog napadačkog repertoara, da se malo izbalansira ova dominacija Lesora. 
Nego zašto se ono sin Rade kurobecao na Džonija?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jebote ako mi igramo na isparenjima, kako li igra muceni Ledej, poslednji put iz igre izasao u novembru, kad je dao onu kontru pred kraj nije mogao do klupe da ode.

 

Nikad Zvezda nece imati kosarkasku pobliku, nikad. Jedno 5 godina posle Covica, eventualno. 

 

Lesor je legenda kakve nema.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tom Bombadil said:

Prava liderska partija Kaline. Spremali su se da nas prešišaju i naprave brejk da nije zveknuo one dve trojke.

Nadam se da će u trećoj Mitrović izvući nešto iz svog napadačkog repertoara, da se malo izbalansira ova dominacija Lesora. 
Nego zašto se ono sin Rade kurobecao na Džonija?

Lukao imao 14 poena i 6-7 skokova, koliko jos treba da da poena da se izbalansira Lesorova dominacija od citavih 17

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, NikadProtivKaline said:

i da, da ne propustim - sramota me mandrila na tribinama

 

Zaista strasne slike. Ja ne znam sta je sa ljudima, nije bilo ovako pre par godina.

 

Od Pesica u Zelezniku, delovalo je da su ljudi bili zaista normalniji.

 

Mislim, mozda ja gresim, ali od Buducnosti kao da se promenila klima ekstrema. Ima ih previse.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Zaista strasne slike. Ja ne znam sta je sa ljudima, nije bilo ovako pre par godina.

 

Od Pesica u Zelezniku, delovalo je da su ljudi bili zaista normalniji.

 

Mislim, mozda ja gresim, ali od Buducnosti kao da se promenila klima ekstrema. Ima ih previse.

Drustvo nam se degradiralo.Gde takvi likovi ostaju a dobri ljudi beze odavde...

1 minute ago, Perkos2 said:

Na stranu svinjarije naših navijača ali i dok nas je dolazilo 500-600 na  košarku doček naših igrača kad je KKPartizan domaćin bio je horor. Vređanja čak i dece naših igrača je tamo redovna pojava.

Jel zato moramo da se spustamo na njihov nivo?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Perkos2 said:

Na stranu svinjarije naših navijača ali i dok nas je dolazilo 500-600 na  košarku doček naših igrača kad je KKPartizan domaćin bio je horor. Vređanja čak i dece naših igrača je tamo redovna pojava.

Nema sta tu na stranu, stoka je stoka. I to se ovde ne odnosi samo na grupe sa severa i juga, vec i na semenkare. 

Edited by Dl91
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Zasluzeno smo dobili, iako smo se svojski trudili da se epski raspadnemo i ipak izgubimo. Povukli smo kad treba i mislim da je Partizanu dosta otisao momentum posle poraza u ovako tesnoj zavrsnici. Ali su stvarno odigrali odlicno 2p, ipak nisam siguran da ce moci da nas dobiju u naredne dve oba puta. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...