Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

5 minutes ago, Gudura said:

Ni Dzoni ne bi bio u krivu da uradi slicno u junu.Dosao da igra EL, navukao gnev cele Crne Gore, a tretiras ga kao poletarca, koji posle par gresaka leti na klupu. I na sve dovedes podgrejanog lesa da mu jede minute. Poverenje nula, otud i samopouzdanje nula

Ima toliko toga uzrocno-posledicno.

Sa ovim se slazem1/1.

U svakom slucaju, cuvari vatre ce imati svakako naci nacin da dokazu da su Covic i Radonjic bezgresni.

16 minutes ago, Sector said:

Cijenim da neko voli ovo krvarenje koljena i očiju ali ova selekcija definitivno nije moja šolja čaja. 

Meni krvare oci

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zamalo. Ne veceras, nego cela sezona.

 

1.Voltera, Ivanovic, penzos 1

-

3.Dobric, Holins, Kalinic, Lazic,Davidovac

4. pola Vajta

5. Kuz, Luka, penzos 2

 

Ovako izgleda nas roster. Bez beka, sa  gomilom krila koji glume po potrebi dvojku ili cetvorku, gde niko ne moze da dodje prodorom do kosa osim Voltersa koji kad dodje pitanje je da li ce poentirati. Bez ijednog mladog talenta ili privida talenta koji je bacen u vatru, sa centrima koji ni sami nisu verovali da ce ovoliko puno igrati. Ako nema novca nije problem, ali tuzno je sto bi nam granicni ec igraci tipa Blazic na beku i Reed na centru promenili koliko toliko krvnu sliku, a kamoli neki ekstra kvalitet.

Gotivim Radonjica nevidjeno, ali ovo je stvarno anahrono sastavljanje ekipe. Zameram mu i sto ni jednog talenta nije gurnuo u vatru, domaceg, stranog, nebitno. Imamo sistem, ali taj sistem pocinje i zavrsava se sa Radonjicem koji svakog trenutka moze da kaze cao djaci.

Ovako smo se kladili na Markovica sa 34 godine koji je imao 3 poena u ec i koji je nagovestio da ga telo izdaje jos pre pet godina kada se povukao iz reprezentacije, koji uz to je los fit igracki na ono sto nam je trebalo. Covic nas je kostao cca pola milke sa Obradovicem, ocigledno trpimo zbog toga. Neozbiljno se radi, ne moze sve da pokrije ni korona sezona, nedostatak budzeta ili manjak talenta.

Ostalo je ove sezone da budemo prvi u selu, Covic specijal do sada. Ako i to ne uspe, ne vidim razlog zasto bi i Covic ostao.

 

 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Crni said:

Ima toliko toga uzrocno-posledicno.

Sa ovim se slazem1/1.

U svakom slucaju, cuvari vatre ce imati svakako naci nacin da dokazu da su Covic i Radonjic bezgresni.

Meni krvare oci

Ovo je vec podmetanje.Sem Devila nema ovde nikog ko nece priznati da je Radonjic pogresio.Makar se nadam da nema.

A drugo ko je rekao da je Covic bezgresan i ko ovde njemu cuva vatru?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, evo, ne znam sta da napisem. 

 

Lepo je to borba, ogromno zalaganje i energija, ali prosto, kako li je tek igracima kad mene ovako u pojam ubije da se onako oderemo u odbrani a onda:

a) primimo trojku kao kap u poslednjim sekundama napada

b) ako je ne primimo i ako ne povucemo neku kontru ili polukontru, gotovo da nema naseg napada nego se zavrsi nekim ispaljivanjem sa distance koje obavezno omasimo ili nekim bunarskim dodavanjem koje se ne zavrsi dobro. Da li je to trosenje u odbrani pa bez energije u napadu, 'bem li ga.

 

Bolje onda samo suterski trening da imamo nego ovo sto igramo. Da se ne trosimo u napadu i otvaramo neke kontre. Da igramo Muta-Nikolic napad, a Dejan-Radonjic odbranu. 

 

Iz 10 napada sa 40% suta za 2p imas 8poena. Iz 10 napada sa 30% suta za 3p imas 9poena. 😄 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Treba biti posten i priznati da ima nas 1500-daj Boze 2000 navijaca koji zasluzujemo da gledamo Zvezdu u EL ovo ostalo je smesno.

Tako da ne znam ni koliko sve ukupno kao publika zasluzujemo klub u najjacem kosarkaskom takmicenju. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Filbi said:

Treba biti posten i priznati da ima nas 1500-daj Boze 2000 navijaca koji zasluzujemo da gledamo Zvezdu u EL ovo ostalo je smesno.

Tako da ne znam ni koliko sve ukupno kao publika zasluzujemo klub u najjacem kosarkaskom takmicenju. 

 

Netacno. Zvezdasa ima par miliona, evo ja prvi mislim da zasluzujem da pogledam zvezdu u EL, osim ako se misli da treba da idem na sve utakmice bez maske i da istetoviram grb na ramenu. 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pavijan2 said:

Šta se sve ovde ne može pročitati. Ukratko, bili smo favoriti za osvajanje EL, ali tvrdoglavi Radonja umesto Tavaresa i Slukasa uzeo Cirbesa i Markovića i sve propade. A u pi.du materinu.

Malo realnosti. Malo.

 Niko ne trazi Slukasa i Tavaresa. Je l su reelnost penzionsani igraci? Cirbes i Markovic nisu REALNA pojacanja za Kls a ne za Evroligu. Ima li sredine majku mu ili samo Tavares ili Cirbes, postoji li neki Rid, postoji li neki Mozli, Noko?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

Netacno. Zvezdasa ima par miliona, evo ja prvi mislim da zasluzujem da pogledam zvezdu u EL, osim ako se misli da treba da idem na sve utakmice bez maske i da istetoviram grb na ramenu. 

Večers previše publike za moj ukus. U ovakvoj situaciji u Pioniru max 2000 ljudi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pavijan2 said:

Šta se sve ovde ne može pročitati. Ukratko, bili smo favoriti za osvajanje EL, ali tvrdoglavi Radonja umesto Tavaresa i Slukasa uzeo Cirbesa i Markovića i sve propade. A u pi.du materinu.

Malo realnosti. Malo.

Niko ne traži Tavaresa i Slukasa ali dva igrača tipa Freeman/Nnoko niko ne moze da me ubedi da nije moglo da se dovede..

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Predragdjape said:

Trazi se Losmi nakon prvog poluvremena i one ekstaze u 1/4... Neki komentar, nista?

Nemam sta da zamerim nikom, dali smo nas maximum trenutni. Igramo iznad ocekivanja sa tim kakav tim imamo. Da li vi shvatate da mi imamo budzet na papiru samo 5m...i da sl sezone necemo igrti jer ce morati biti 10m+ to je ova uprava nesposobna da sakupi sem ako ne daju Lazicu 1m ugovor a ovaj im vrati 700k...

 

Sam Radonjic je bio realan pre pocetka sezone i rekao uspeh je sve bolje od proslee sezone.Proslo je vreme domacih igraca, nece covic da peplati domace ili strane talente...milo mu da da Simonu, Zirbesu pare sto i ne igraju...

 

Shvatite Dejovoi Covicevo oko je samo uprto u Mordor!!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam potpuno relaksirano ispratio utakmicu nakon 1/4 jer mi je tada postalo kristalno jasno da nema teorije da dobijemo. Samo sreća nas je spasila da Armani već posle 1/4 nema 10-12 poena razlike. Prelako su dolazili do izgrađenih i otvorenih pozicija za šut. Nasuprot njih mi nismo skoro ni videli koš i svi poeni su postignuti uz ogroman napor. Nije moglo tako još dugo i to se videlo već tokom 2/4. Parirali su nam snagom i fizikom, odnosno nadjačali su nas. Ekipno su odlično igrali odbranu i zatvarali linije dodavanja. Primarne akcije su nam pročitane i nije bilo nikakve ideje šta dalje. Holins nam je malo dao gasa ali nedovoljno. Kalinić i Mitrović kao sekundarni kreatori zatvoreni i primorani na gomilu greški iz nemoći. Ništa se mi nismo pitali večeras.

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Threekola said:

Niko ne traži Tavaresa i Slukasa ali dva igrača tipa Freeman/Nnoko niko ne moze da me ubedi da nije moglo da se dovede..

Ne znam finansijsku situaciju u klubu da bih mogao da ti dam odgovor. Ono što znam je da Noko nije želeo letos da potpiše.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kooineeperk said:

Bolje onda samo suterski trening da imamo nego ovo sto igramo. Da se ne trosimo u napadu i otvaramo neke kontre. Da igramo Muta-Nikolic napad, a Dejan-Radonjic odbranu. 

 

Ovo.

 

Bez zajebancije. Kad već ne možemo da prismrdimo top8 borbi, daj da budemo zabavni a ne da oči bole. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...