Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

11 minutes ago, Green23 said:

Sramotna poseta za sada, baš ne zaslužujemo ovu EL 

Brate ja pokusavam brzinom puza vec sat vremena da dodjem do Pionira.Kisa, radni dan u sred spica, jedino sramotno je termin odigravanja, a sve zbog usranog fudbala😤

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Milos 3.14 said:

Išla je priča da je ostalo cca 500 ulaznica

U gradu je kolaps

U Srbiji je korona , verovao ili ne neke i to odvraća

Neko ima kintu samo za fuzbal

Nekog mrzi po kiši 

18h radnim danom

Videćemo do početka utakmice. 

 

Pre dva dana protiv Juventuda je ispred pionira ostalo skoro 1000 navijača Partizana. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gudura said:

Brate ja pokusavam brzinom puza vec sat vremena da dodjem do Pionira.Kisa, radni dan u sred spica, jedino sramotno je termin odigravanja, a sve zbog usranog fudbala😤

Pa da se poklapalo sa fudbalom, bilo bi 3k ljudi. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Pisali smo i tada za kalinin retweet. Ako retweetuješ, u velikoj večini slučjeva znači da se slažeš, posebno ako ne dopišeš neki komentar koji bi govorio suprotno. Znači ako se neko sprda iz Hollinsa, a ti retweetuješ taj isti tip, ja mislim da je fer reči da se i ti sprdaš.

I ne kažem da je to zabranjeno, ni da bi Igora trebalo sad nabiti na kolac zbog ovoga. Ko hoče da izrazi svoje mišljenje javno, ok. Samo drugačije je kad to uradi neki no name lik, a drugo je kad to uradi bivši košarkaš i legenda kluba. Jer u ovakvoj situaciji očekujem više razumevanja sa Igorove strane, pošto verovatno zna koliko je teško izboriti se sa pritiscima i sa samim sobom, u ovakvim trenutcima. A ne da gazi čoveka koji leži u blatu.

 

A sad dal je prozivka ili nije, najlakše je proceniti tako da okrenemo uloge. Evo recimo Sale Djordjević tweetne da otvara škola clutchovanja. Neki navijač napiše, " za prvog studenta obavezno uzmi Igora Rkaočevića". Sale retweetuje.

 

Dal bi Igor ovo smatrao prozivkom? Pa naravno da bi

Ja ne vidim to kao prozivku

Prosto vidi sta nedostaje timu cija je legenda i koji prati 

O Igoru se moze pricati svasta ali lik nije budaletina. Ceo zivot u sportu. 

Djenka je jednom prilikom u intervjuu pomenuo ulogu Igora kada je bio u krizi u prvom mandatu. U smislu da mu je dosta pomagao sa savetima. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, srlepajce said:

Ja ne vidim to kao prozivku

Prosto vidi sta nedostaje timu cija je legenda i koji prati 

O Igoru se moze pricati svasta ali lik nije budaletina. Ceo zivot u sportu. 

Djenka je jednom prilikom u intervjuu pomenuo ulogu Igora kada je bio u krizi u prvom mandatu. U smislu da mu je dosta pomagao sa savetima. 

 

 

Ok nema veze. Ne slažemo se oko toga dal je prozivka ili nije.

 

I ne ulazim ja uopšte u to dal je Igor u pravu oko toga šta nam treba u timu, ili ne. Ja sam samo mišljenja da je "komentar" apsolutno nepotreban i nepromišljen. Jer šta tačno donosi? Promociju škole bekova i nabijanje sopstvenog ega na foru, "daj da mu čiča pokaže kako se vodi lopta". Bezveze

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...