Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

27 minutes ago, Wingwalker said:

Kolega grobar mi je tokom prenosa duela sa Monakom poslao print skrin petorke na terenu: Uskok, Dobri, Laza, Simke i Luka...sa komentarom: ,, Radonja iskusno već krenuo sa uigravanjem prve postave za EC sezonu 2022-23...''. Još mu nisam odgovorio...pa ako ima nekih predloga...

 

Mozda - Radonja uigrava rezervnu petorku za 30+ u finalnoj ABA seriji u Podgorici. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mmajstor said:

 

Ajmo za promenu da napravimo nesto novo. Ne mora niko da se tera ali moze da se dovede... pa kad se svi dovedu u red nek se izbore za mesto u prvom timu. Holins/Dobric bi mogli malo na klupicu... korak unazad moze da bude i korak unapred. Davidovac takodje. Mnogo se ulenjio jer je navikao na minute. Kad osete da nema nista zdravo za gotovo mozda se nesto i promeni. Ali sve polazi od Radonje... sto se mene ticeu ovom formatu cudo je jedino plasman u top8, ali ga jos nisam doziveo. 

Zapravo mora, jer imamo na izvoz ko ne bi mogao da igra EL,ali igra...Da su bar mladi,nego nisu ni to. Vizija je on sto nemamo kao klub. Mi smo neka vesela druzina koja se setila da je proslo 5g od mature pa da se prisete skolskih dana. Za ovu sezonu je to gotovo, mislim da ce sledece biti rekonstrukcija na svim nivoima jer nam treba sveza krv.

 

Ko moze doci, Dion Tompson zavrsio  valjda u Portoriku ligu, Jovic kad mu dosadi alkohol i Guduric koji ne igra u Feneru...ja vise ne vidim nijedno drugo ime..😁

Link to comment
Share on other sites

Odgovor na pitanje ko moze doci je lak. Kao sto je onomad Radonja odgovorio na pitanje ko bi zamenio drugog plejmejkera zbog licnih, jer je prethodno oterao Jovica u svlacionicu - igrac koji bi usao umesto njega. E pa taj igrac moze doci, a nek ga Radonja selektira jer je on placen za to. Tome sluze treneri. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Guru Imaš li ti neki predlog ko bi mogao da bude taj probacivač lopte kroz obruč uzevši u obzir i da si jedan od forumaša koji poznaje veliki broj igrača?

Ja bih npr.predložio Dženana Musu, em je Miškov, em bi Kalini ostala ona plata , znam da nije realno, ali takav neko bi nam legao ko dupe na nošu

2 hours ago, Wingwalker said:

Nie loše poredjenje...tako gledano i ja kada sam neobrijan ličim na Vinset Kasela al iskreno, slabo trpam onu Moniku...a nije do mene...:)

 

 

 

 

 

Onda vidi da se moraš po mećavniku možda ti uspe do opleteš Moniku

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wingwalker said:

Kolega grobar mi je tokom prenosa duela sa Monakom poslao print skrin petorke na terenu: Uskok, Dobri, Laza, Simke i Luka...sa komentarom: ,, Radonja iskusno već krenuo sa uigravanjem prve postave za EC sezonu 2022-23...''. Još mu nisam odgovorio...pa ako ima nekih predloga...

 

 

 

 

 

 

 

Vidi, ja nisam mogao da verujem da gledam tu petorku na parketu, kao da je 0:0 i da cuvamo rezultat...dzigerica mi se ispovrnula, i umalo ode utakmica u q..ac, jos sredinom druge, ovako je agonija odlozena do kraja, tako da kapiram kolegu sa druge strane brda, i ja bih likovao da sam na njegovom mestu🙄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Predlažem da se preimenujemo u KK Marko Kraljević.

 

Ionako cedimo suvu drenovinu ko niko, a ovako bi još ispoštovali kosovski ciklus, postali pravoslavniji od vaseljenskog patrijarha plus bi rasprodali halu za deset godina unapred.

 

A mene kao predlagača ako se sete za dan bezbednosti, ako ne ništa.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, drakon1 said:

Bold 1: Ja se nadam i reinkarnaciju Zirbesa, pa da Mitrovic igra na 4. Kad je mogao Kuzmic, moze i Maik. Nadam se da je Kuzimic uz normalne oscilacije koje svako ima od sada onaj stari (-20% sot je ok).

 

Bold 2: Komsije zaboravljas?

 

 

Napisao sam 12 meceva, oni su 13. i tu moze da dobije i domacin i gost (mada mi imamo seriju nepobedivosti kada igramo kao domacini).

 

Uglavnom, stvarno ne vidim kako mozemo da izgubimo kod kuce od bilo koga osim od Partizana (sto je 12/12 + Partizan), u gostima smo svuda favoriti osim u Laktasima i Podgorici, to su neka 2 poraza + 2 derbija.

 

EL je vec problem jer se ove sezone igra mnogo ozbiljnije, bice tesko dobiti bilo koga, a u gostima bas tesko.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...