Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

17 minutes ago, Devil In My Pants said:

Trener je napravio TIM, svaka povreda moze da se nadoknadi. Dobri jos u drugoj brzini, imamo sirinu. Kobs je bio uzasan...slicno kao Ivanovic kod nas. Simon se dobro kretao u poslednjoj cetvrtini 🙂 

 

Dobili smo ovo na suvu inteligenciju Mitrovica i Nejta...naravno timska iga ne mora ni da se komentarise, uvek ce tako neko iskociti.

 

Pomogao je Dzilo sa suludom petorkom kojom je poceo cetvrtu cetvrtinu jer se znalo da krece pritisak. 

 

Mislim da ovom timu fali samo malo vise vere od navijaca..


Sad je sve jasno, sanjaš o Radonji, Simon se dobro kretao… Pa ti si Simonović :classic_biggrin:

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Radonjić je stvarno napravio defanzivnu mašinu. Zato je insistirao na ovim igračima koje poznaje, pa to od samog početka šljaka besprekorno i tu smo u prednosti u odnosu na glavne rivale u ABA, koji će tek posle Nove godine biti na 100%, dok prođu sve one faze uigravanja.

 

Stvar koja me brine je to što mi se čini da nam Hollins uopšte nije nedostajao u ovakvoj utakmici. Osim kao još jedna opcija, za širinu rostera. Pisao sam već da ne mislim da je loš igrač i stvarno se nadam da će pokazati dobre igre, ali mi je to trenutni utisak. Stidljiv je u napadu, nenametljiv. 

 

I poslednja stvar. Jebeno nam fali jedan motherfucker u timu. Bobi, Quincy, Loyd, pa i Jović...nebitno sa koje pozicije. Mi smo Budućnost odradili na odbranu kada nismo mogli ni mi, a ni oni da damo koš. U EL bismo tu ispustili utakmicu i bila bi gotova priča. Baš smo u tim situacijama plakali za takvim igračem, da Kalinić ne pokušava ono što ne može...a ako nije mogao večeras, neće moći konstantno ni protiv Makabija, Žalgirisa, Bajerna... 

Neko zbog koga se menja odbrana, na koga ide udvajanje, ko najlakše može da napravi višak. 

 

ZATO, DAJTE JEBENOG MONROA

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, srlepajce said:

Sad Radonja na kzs kaze da Lazarevic ide na preglede.


Može da bude potres mozga, ne bi trebalo da bude ozbiljnije od toga. Mada i to bi ga naravno izbacilo iz tima na neko vreme.

 

Inače momak je odličan, baš mi se svidja, Kalina za jeftine pare sa manje samopouzdanja. Verujem da je svima iznad očekivanja do sada

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Quote

Tokom konferencije za medije posle meča, trener Budućnosti Aleksandar Džikić prekinuo je obraćanje i pitao klupskog portparola Crvene zvezde šta se događa sa borbenim krilom.

"Je l ima neko informaciju kako je mali Lazarević?'', bilo je Džikićevo pitanje.

"Videćemo, izgleda da je potres mozga", odgovorio je portparol Zvezde Igor Vujičin.

 

  • Like 10
  • Love 4
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Jedan od poteza utakmice: 

 

 

Takodje jedan od poteza utakmice, brainfart poteza, je i ono kad Kalina daje loptu na 45stepeni Simonu, stoji sam kao duh na liniji za 3p, Kalina se okrece licem ka kosu i sprema se za eventualni skok a Simon mu vraca loptu dok ovaj ne gleda... lopta u autu. 

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Namestio sam trenutak, Radonjic o zdravstvenom stanju ekipe, izneverovao je... tesko mu palo ovo sa Holinsom pa sad Lazarevicem.


Svaka čast Dziletu za pitanje o stanju Lazarevića i željama da prodje što bezazlenije 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, VISOKOLETAC said:

Fun fact: povampirio se Simanic 🙂

 

Šuterski mislim da on nikada nije bio sporan. Šteta je da od takvog potenciala postane samo šuterski specialac. Mada, u kom pravcu je krenula kariera, daj šta daš.

 

1 hour ago, Kooineeperk said:

Auuuh, kakva borba, kao da je playoff.

 

Svaka protiv iole ozbiljnog kluba ce nam biti ovako porodjajna dok se ne vrati Vajt i dodje centar. 

 

 

 

Hoče. Naše pobede barem još neko vreme neče biti lepe za oko. Ali zamišljam i kako je protivničkim ekipama. Ja mislim da je njima cela sedmica pre utakmice smor, kad samo pomisle šta ih čeka za vikend. Ili posle prve četvrtine, kad skapiraju da ih čeka još 30 minuta ovoga.

 

 

54 minutes ago, srlepajce said:

Valjda je sa Lazarevicem sve ok.

Nije ga bilo na kraju na klupi i na centru. 

 

Verovatno zbog predistožnosti. Gadno je bubno glavom o parket, tako da bi reko da je možda došlo i do lakšeg pretresa mozga. Nadam se da če če biti sve ok.

 

50 minutes ago, n4l1m said:

lazarevic nije na kraju ni bio na centru sa igracima jel? 😕

a i kalina mora svaku jebenu utakmicu da padne na ledja.. anblivbl

 

Comes with the territory što bi rekli ameri. Verovatno smo najagresivnija ekipa u košarci, što se tiče napadanja ofanzivnog skoka, pa zbog toga nažalost dolazi i više do padova, nego kod drugih ekipa.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Radonjić je stvarno napravio defanzivnu mašinu. Zato je insistirao na ovim igračima koje poznaje, pa to od samog početka šljaka besprekorno i tu smo u prednosti u odnosu na glavne rivale u ABA, koji će tek posle Nove godine biti na 100%, dok prođu sve one faze uigravanja.

 

Stvar koja me brine je to što mi se čini da nam Hollins uopšte nije nedostajao u ovakvoj utakmici. Osim kao još jedna opcija, za širinu rostera. Pisao sam već da ne mislim da je loš igrač i stvarno se nadam da će pokazati dobre igre, ali mi je to trenutni utisak. Stidljiv je u napadu, nenametljiv. 

 

I poslednja stvar. Jebeno nam fali jedan motherfucker u timu. Bobi, Quincy, Loyd, pa i Jović...nebitno sa koje pozicije. Mi smo Budućnost odradili na odbranu kada nismo mogli ni mi, a ni oni da damo koš. U EL bismo tu ispustili utakmicu i bila bi gotova priča. Baš smo u tim situacijama plakali za takvim igračem, da Kalinić ne pokušava ono što ne može...a ako nije mogao večeras, neće moći konstantno ni protiv Makabija, Žalgirisa, Bajerna... 

Neko zbog koga se menja odbrana, na koga ide udvajanje, ko najlakše može da napravi višak. 

 

ZATO, DAJTE JEBENOG MONROA

Monroe ce doci ako verujes Telegrafu i @Devil In My Pants

 

Ako dodje samobanovacu se sa svih mreza mesec dana.

 

Monroe na ovu timsku odbranu????

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Redstar0356 said:

Ispostavlja se tacno ono sto pricamo nas nekolicina, ovom timu nije potreban neko ko ce da solira i ubacuje 15ppg. Uvek ce tu neko da iskoci, sad je Luka, sledecu ce Ivanovic, onu tamo Davidovaci tako redom. Sjajan tim i sjajna utakmica. 

Ako planiramo da se takmičimo samo u ABA, onda ste vas nekolicina u pravu.

 

Za pobedu u EL nam trebaju bar 2 igrača da iskoče po utakmici...konstantno. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Krava kaze mu said:

Zamisljam utisak nedelje sa Siminim potezima od veceras kao predlozima. It's funny

 

Nego, i meni kao kolegi deluje da bi jedan strecer sa pozicije 4 mozda i bolje legao neko neka nekretnina na 5

 

Daj ti meni nekretninu, pa kud puklo 😊

Sa kvalitetnom peticom, mislim da bi se odjednom otvorio i šut spolja. Pre nego da dovučemo stretch 4-ku, i dodavamo si u krugu po perimetru, neostvarujuči nikakvu prednost. Mislim, tako je ustvari na bilokojoj poziciji. Negde moraš da ostvariš prednost, pa da od tog momenta siliš odbranu na rotacije i dobrim protokom lopte dolaziš u dobre pozicije za završavanje napada. Mislim samo da Radonjić to najlakše radi sa dominantnim igračem na 5.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Krava kaze mu said:

 

 

Nego, i meni kao kolegi deluje da bi jedan strecer sa pozicije 4 mozda i bolje legao neko neka nekretnina na 5

 Aron White  

 

 

8 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ako planiramo da se takmičimo samo u ABA, onda ste vas nekolicina u pravu.

Videcete i sami, sa ovakvom odbranom, dovoljno je da jedan iskace. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Šarac said:

Monroe ce doci ako verujes Telegrafu i @Devil In My Pants

 

Ako dodje samobanovacu se sa svih mreza mesec dana.

 

Monroe na ovu timsku odbranu????

 

 

A znači Monro je dobra opcija kad je timska odbrana na lošem nivo? : )

Napisao sam u postu "nebitno na kojoj poziciji", a pošto se danas zajebavamo na račun Monroa, onda je on dat kao primer.

 

Fali nam takav igrač u napadu. Kalinić bi prodisao i eksplodirao iz drugog plana, jer je to ono što on najbolje radi, možda čak i u Evropi. Kao na PES-u kad staviš igrača na pogrešnu poziciju, smanje mu se ocene i nije tako dobar...tako je kontraproduktivno da Kalinić igra na način kako je igrao večeras. Znaju ekipe da je on alfa mužjak u napadu trenutno, pa kad dođe do udvajanja i koncentrisanja odbrane na njega, vide se njegovi limiti, jer realno on nije najprefinjeniji i najtalentovaniji napadač.

 

Šutevi iz pick and rolla i trojke iz driblinga, svakako nisu najbolja stvar koju on radi.

Monrotm na postu, udvajanje, Kalinić u ćošku za 3 poena ili utrčavanje na zakucavanje je nešto što mi mnogo prirodnije zvuči.

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Šarac said:

Monroe ce doci ako verujes Telegrafu i @Devil In My Pants

 

Ako dodje samobanovacu se sa svih mreza mesec dana.

 

Monroe na ovu timsku odbranu????

 

 

 

Uh. Pa možda nam baš ova odbrana i toliko ratnika u timu dozvoljava da sakrijemo jednog umetnika. A nije ni da bi nam bilo prvi put

 

Mislim da slabiji odbrambeni igrač može da prođe kod Radonje, svedok se ne radi o lelemudaštvu, koje je ustvari nepoštovanje saigrača i tima, a vodi u lošu hemiju. To je ultimate no-go kod Deje. Sve u svemu, on zna dal može Monroe da prođe ili ne, i šta tačno mu treba, tako da verujem u odluku kakva god da bude. Ako ništa, raduje da se barem nešto šuška na tu temu

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...