Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

3 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Pa okaci ceo snimak, nemoj da seces pocetak. 

 

 

Aleksa najpametniji prvi otrcao u svlacionicu, a Panter opet pri izlasku pokazuje srednjaka, stvarno je nezaustavljiv u tome.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zaista se nadam da ce liga da kazni domacina sa praznim tribinama za 5i mec koji se i onako nece desiti, ali makar kao primer da ne dozvoljava ovakvo ponasanje sa tribina.

 

Sto se tice meca, dosta bolja energija i objektivno smo u drugom poluvremenu bili dosta bolji od njih ali Kalina pokazao muda a ostatak tima dovoljno iskustva da ne prave onolike gluposti kao igraci KKP koji su se medjusobno takmicili ko ce vecu glupost da napravi.

 

Uprkos losoj zavrsnici sezone, zaista se nadam da Zeljko ostaje i radi na projektu.

Edited by Magia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Magia said:

Zaista se nadam da ce liga da kazni domacina sa praznim tribinama za 5i mec koji se i onako nece desiti, ali makar kao primer da ne dozvoljava ovakvo ponasanje sa tribina.

 

 

Ovo je smesno prema onom sto se desavalo onom finalu CZV-Buducnost, i u Beogradu i u Podgorici. Tako da bacati takve kazne sada nema smisla, to je trebalo uraditi jos tada. A i doneti pravilnik na pocetku sezone gde jedna semenka bacena znaci suspenzija terena na sledecem domacinstvu. Pa neka se sve igra pred praznim tribinama. 

 

Ne znam cime je ono pogodjen pomocni (zapravo od parketa se odbilu u njegovu nogu, da je bio direkatan pogodak bilo bi verovatno bolno). To je zapravo najveci incident. Nase su u Podgorici gadjali srafovima... Sve ostalo, bilo je standardni deo repertoara debila sa tribina, ali i debila na terenu - pri cemu mislim na 3 igraca - Lesor koji se zalece a ni ne zna o cemu se radi, Panter koji mase prsticima i pre i posle utakmice a i mali Trifa koji se penje na reklame i svadja se sa debilima na tribinama. Zanimljivo, svoj trojci crveno-bela boja nije strana 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ovo je smesno prema onom sto se desavalo onom finalu CZV-Buducnost, i u Beogradu i u Podgorici. Tako da bacati takve kazne sada nema smisla, to je trebalo uraditi jos tada. A i doneti pravilnik na pocetku sezone gde jedna semenka bacena znaci suspenzija terena na sledecem domacinstvu. Pa neka se sve igra pred praznim tribinama. 

 

Ne znam cime je ono pogodjen pomocni (zapravo od parketa se odbilu u njegovu nogu, da je bio direkatan pogodak bilo bi verovatno bolno). To je zapravo najveci incident. Nase su u Podgorici gadjali srafovima... Sve ostalo, bilo je standardni deo repertoara debila sa tribina, ali i debila na terenu - pri cemu mislim na 3 igraca - Lesor koji se zalece a ni ne zna o cemu se radi, Panter koji mase prsticima i pre i posle utakmice a i mali Trifa koji se penje na reklame i svadja se sa debilima na tribinama. Zanimljivo, svoj trojci crveno-bela boja nije strana 🙂 

 

Naravno da nisam gledao tu finalnu seriju i to sto se nekad desavalo ne znaci da treba da nam bude ok sto se i dalje desava.

 

Sto se tice igraca apsolutno se ne slazem jer ako te neko vredja i gadja pola meca normalno da ces da ispizdis na kraju, kada te vec liga ne stiti. Recimo, ja da sam na mestu bilo kog stranca u nasim timovima, sanse nema da bih igrao posle ovakvih meceva, ako me liga ne stiti.

 

Pritom, da se razumemo ne mislim da ima ikakve razlike u stoki sa koje su strane brda, cak me vise sramota kad to rade navijaci tima za koji navijam, recimo u sredu sam jako srecan sto ni necu moci da gledam mec.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Magia said:

 

Naravno da nisam gledao tu finalnu seriju i to sto se nekad desavalo ne znaci da treba da nam bude ok sto se i dalje desava.

Ne, nisam to rekao, da treba da nam bude ok. Rekao sam da se desavalo nesto gore pa nije bilo takve kazne, te smatram da je nece ni sada biti. Jer nista se nije promenilo. I nece se promeniti u ovoj finalnoj seriji osim ako ne bude gore od te CZV-BUD finalne serije. 

 

Ali slazem se, sto sam i napisao, da drakonske kazne moraju postojati. To se definise na pocetku sezone i forsira dok jos nije vrela krv. I ne dodjes onda u ovu situaciju. 

 

Just now, Magia said:

Sto se tice igraca apsolutno se ne slazem jer ako te neko vredja i gadja pola meca normalno da ces da ispizdis na kraju, kada te vec liga ne stiti. Recimo, ja da sam na mestu bilo kog stranca u nasim timovima, sanse nema da bih igrao posle ovakvih meceva, ako me liga ne stiti.

Pola meca je gadjao neko Pantera na zagrevanju? 🙂 mislim da je ono bilo pre utakmice a ne na poluvremenu. 

Kako god, i koliko god da si isprovociran, ti si profesionalni sportista i jednostavno ne smes tako da se ponasas. 

 

Lesor apsolutno nema pojma sta se desava ali se zaleteo sa centra terena. Covek je zesca paljevina. Jasno bilo i pre dolaska u Partizan, niste ga vi takvim napravili. 

 

Razocarao me je mali Trifa, jer dolazi iz sportske familije, trebalo bi da zna kako treba da se ponasa sportista. Treba veceras da dodje kuci (ili kad ce se vec videti sa ocem) i da pogleda oca u oci... 

 

Just now, Magia said:

Pritom, da se razumemo ne mislim da ima ikakve razlike u stoki sa koje su strane brda, cak me vise sramota kad to rade navijaci tima za koji navijam, recimo u sredu sam jako srecan sto ni necu moci da gledam mec.

Videcemo u sredu, iskreno se nadam da ce vasi debili biti bolji od ovih nasih debila. 🙂  

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Ne, nisam to rekao, da treba da nam bude ok. Rekao sam da se desavalo nesto gore pa nije bilo takve kazne, te smatram da je nece ni sada biti. Jer nista se nije promenilo. I nece se promeniti u ovoj finalnoj seriji osim ako ne bude gore od te CZV-BUD finalne serije. 

 

Ali slazem se, sto sam i napisao, da drakonske kazne moraju postojati. To se definise na pocetku sezone i forsira dok jos nije vrela krv. I ne dodjes onda u ovu situaciju. 

 

Pola meca je gadjao neko Pantera na zagrevanju? 🙂 mislim da je ono bilo pre utakmice a ne na poluvremenu. 

Kako god, i koliko god da si isprovociran, ti si profesionalni sportista i jednostavno ne smes tako da se ponasas. 

 

Lesor apsolutno nema pojma sta se desava ali se zaleteo sa centra terena. Covek je zesca paljevina. Jasno bilo i pre dolaska u Partizan, niste ga vi takvim napravili. 

 

Razocarao me je mali Trifa, jer dolazi iz sportske familije, trebalo bi da zna kako treba da se ponasa sportista. Treba veceras da dodje kuci (ili kad ce se vec videti sa ocem) i da pogleda oca u oci... 

 

Videcemo u sredu, iskreno se nadam da ce vasi debili biti bolji od ovih nasih debila. 🙂  

 

Pa ne smatram ni ja da ce biti kazne, ali se nadam da hoce, to valjda poslednje umire.

 

Stvarno mislim da je fokus na igrace apsolutno pogresan jer bi oni trebalo da rade svoj posao a ono danas nikako nisu bili ok uslovi da ga rade, stoga je potpuni promasaj pricati o njihovim reakcijama- ovo cu pricati i u sredu bude li prsao neki igrac protivnicnog tima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Magia said:

 

Pa ne smatram ni ja da ce biti kazne, ali se nadam da hoce, to valjda poslednje umire.

 

Stvarno mislim da je fokus na igrace apsolutno pogresan jer bi oni trebalo da rade svoj posao a ono danas nikako nisu bili ok uslovi da ga rade, stoga je potpuni promasaj pricati o njihovim reakcijama- ovo cu pricati i u sredu bude li prsao neki igrac protivnicnog tima.

Nisam mislio fokus da stavim na igrace, nije mi to namera. Niti smatram da postoji neka "deljena krivica". Svako je kriv za svoje. 

Link to comment
Share on other sites

Na zalost, mislim da kazne nece biti sve dok neko od aktera ne bude ozbiljno povredjen, a pod tim ozbiljno mislim na neku uzasnu povredu, koja bi uzrokovala da igrac ili sudija propuste bar pola sezone.

 

Najveca kazna koju ocekujem je praznjenje prva 2 ili 3 reda iza klupe Partizana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mirko Svemirko je Mirko Pavlovic, celavi? Ako si na njega mislio, nije on.

 

Imas na snimku sa youtube, koji sam okacio na prethodnoj strani, vidi se trenutak kad mu neko sa klupe Partizana dobacuje i onda on krece ka klupi da li da se razracuna ili sta vec... U principu, da se Lesor nije zaleteo, ne bi se nista ni primetilo.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Cooper said:

Zvezdaši iz hale kažu da je Mirko Svemirko zakuvao na kraju.

 

Marko Pavlović, ne Mirko Pavlović. I ne deluje kao da je bilo šta posebno zakuvao, pa ostaje misterija zašto je Lessort imao meltdown i epizodu držite me, sad ću da ga prebijem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ranzo said:

nego

"novinar" n1 na twitteru naziva balsu govancetom i prica o nekakvom "ispitivanju unutrasnjosti lobanje" ?!

tu je i ona vesela druzina sa njuz neta sa nekim svojim sirenjem smrada ali dobro za njih sam znao odavno da zaudaraju

informer bukvalno place sa ovakvim novinarima i bogovima humora

A sto citas ta sranja? Ja sam davno rekao da je n1, nova=pink, informer...

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Crni said:

A sto citas ta sranja? Ja sam davno rekao da je n1, nova=pink, informer...

To sto si ti rekao ne znaci da je tacno. Kakve god zute minute imao N1, porediti sa pinkom, hepijem i informerom se ne moze dovoditi u pitanje,mada mi je jasno kako razmisljas.

 

Derbi je bio ok, narodski receno sta god da se dogodi niko iz hale nece biti izbacen da se prekine sranje, jos manje ce neko izgubiti publiku. Da se to na pocetku kaze taj je bacio, dodje policija malo po bubrezima,kazna itd...sl tekmu bi retko ko to radio.

 

U sredu ce verovatno biti slicno ako ne i gore i nepotrebno i licemerno je praviti parlelu sa Podgoricom.

 

Dobar mec, na kraju vas je po meni najvise zajebalo promaseno bacanje Lideja. Suzio je Zoc petorku..meni su sudije izgubile kompas ali ih i razumem pod kojim su pritiskom.

 

Mur je dokazao da treba da ima mnogo vecu ulogu od Madara koji je jos zelen za ovakve meceve. Generalno vas najslabiji igrac bio je Smajli, nedostatak Kuruca i Dangubica se oseca jer Trifunovic nema taj kvalitet da nadoknadi ne igranje ovog dvojca.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Devil In My Pants said:
3 hours ago, Crni said:

A sto citas ta sranja? Ja sam davno rekao da je n1, nova=pink, informer...

To sto si ti rekao ne znaci da je tacno. Kakve god zute minute imao N1, porediti sa pinkom, hepijem i informerom se ne moze dovoditi u pitanje,mada mi je jasno kako razmisljas

Kako?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Magia said:

Zaista se nadam da ce liga da kazni domacina sa praznim tribinama za 5i mec koji se i onako nece desiti, ali makar kao primer da ne dozvoljava ovakvo ponasanje sa tribina.

 

Sto se tice meca, dosta bolja energija i objektivno smo u drugom poluvremenu bili dosta bolji od njih ali Kalina pokazao muda a ostatak tima dovoljno iskustva da ne prave onolike gluposti kao igraci KKP koji su se medjusobno takmicili ko ce vecu glupost da napravi.

 

Uprkos losoj zavrsnici sezone, zaista se nadam da Zeljko ostaje i radi na projektu.

 

Iskreno ne bih nikad dozvoljavao da navijaci budu u prvih 10ak redova oko gostujuce klupe i ostatak hale ona mreza kao u Grckoj. 

Koliko cuh oko incidenta, neka stoka je pogodila Zagorca u glavu, a Lesor se zaletao da se obracuna sa Markom Pavlovicem direktorom Zvezde jer su se nesto svadjali on i i neko iz strucnog staba KKP..

Link to comment
Share on other sites

Odigrali smo dve dobre utakmice. I prvu i drugu smo izgubili zbog svojih slabosti, na prvom mestu zbog neiskustva igranja ovakvih mečeva, a drugo zbog svega onoga o čemu smo ovde pisali čitave sezone.

Aleksu je konačno, moram da krenem od mog "omiljenog" igrača ove sezone, "stručni štab" uspeo da "ubedi" da nije Stef Kari, pa ima trenutaka kada liči na profesionalnog košarkaša. Još uvek, na jednu ukradenu ima tri ispadanja u odbrani(pogledati prvu četvrtinu,prve utakmice), ali to je bolje od nula ukradenih i šest ispadanja u odbrani.

Mur je konačno pronašao sebe, da je ušlo onih par otvorenih šuteva u prvoj utakmici, i ona bi se igrala "do kraja".

Panter, još jedan celosezonski glumitelj Stefa Karija, dokazao, nadam se prvo sebi, pa onda i Željku i svima ostalima, da ne može da isporuči ni trećinu od projektovanog. I dobro je što se to desilo na još uvek bezbolan način.

Zagorac, jedan od retkih u ekipi,a medju onima koji su igrali, i jedini, koji zna šta je derbi, odigrao dobro, kao i uvek kada igra kao da je svestan svojih mogućnosti.

Ledej i Lesor...odigrali onako kako je Radonjić hteo, ne svojom krivicom, o tome kasnije. Piše se kojekude o nedostatku inteligencije kod Lesora, kao da nismo gledali x igrača tog kalibra, samo iskorišćene na drugačiji način, sa svim svojim slabostima.

Madar dobar u oba pravca, uzevši u obzir neiskustvo, i odličan.

Smailaga...mučenik.

Sudjenje vrlo dobro, sa greškama koje se dešavaju na svakoj utakmici slične važnosti i ambijenta.

Crvena Zvezda, precenili smo ih, kao i malobrojni EL timovi koje su uspeli da dobiju. Odbrana loša kao i naša,bolja u smislu iskustva igrača u igri 1/1, timski raspad. Napad katastrofa cele sezone, ali kako mi i nemamo odbranu,svakako dovoljno dobar.

Publika, malo bolja i glasnija od nekih koledz timova, trebali smo to iskoristiti na mnogo bolji način. U petoj, ako se nekim čudom dovučemo do nje,neće biti tako. Ali,i to se uči.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, zemljoradnik said:

Da li iskreno mislis da su vasi navijaci bolji?

Samo pogledaj unazad ove godine vaše dominacije - sa kim god da ste igrali, bilo je sranja. Nije bitan protivnik, ako utakmica bilo šta odlučuje, sranje je sastavni deo vaše igre. I tako će biti dok je tu Dr, zato što on ne zna drugačije.

 

A to da li naše govno smrdi nije tema. (smrdi)

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...