Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Ma smešno zvuči, ali ispadne da nam ništa nije pomoglo isključenje Motlija. Nije bio u nekom ritmu, a trošio je lopte. Sa druge strane, kada je isključen, Mekalum je uzeo loptu i nagrdio nas.

Upravo.

 

Preuzeli igru bekovi i krenuli da šutiraju.

A tu nekad ulaze frižideri, nekad ne. Sinoć jesu.

Mi nismo bili spremani za taj scenario a još uvek nedovoljno iskusni da se prilagodimo u trenutku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam nezadovoljan jucerasnjom utakmicom.

Da je samo malo vise koncentracije bilo u poslednja 2-3 minuta mogli smo i da dobijemo, ili bar da izgubimo sa 5 ili manje.

 

Kao sto rece Realni, Yam i Balsa se resetovali na juniore, ostali korektno. Da, losi smo defanzivno ali isto tako nema svaka ekipa Ferela i Mekaluma.

I dalje se nadam povratku u zivot Rodija, treba nam ta defanziva i energija.

 

Sad uigravanje pa za mesec dana krece ozbiljno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/21/2021 at 4:10 PM, Alek The Great said:

Ne znam cemu ovo "robija"?!
Zar je tesko nazvati coveka funkcijom, imenom, prezimenom ili opste poznatim nadimkom?!

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

pa to i radim.. nisam mu ja dao taj nidamak, koji je verovatno stariji i od tebe..

Link to comment
Share on other sites

Stvarno je lepo gledati Glasa, jednog dana sigurno top EL igrac, generalno Slovenci su postali talentovaniji za kosarku. Luka im je doneo jos veci vetar u ledja. Bas mala zemlja,a toliko kvalitetnih sportista.

 

Mur nema ulogu,on je u svim klubovima do sad bi vodja, ovde prosto nema prostora i dovoljno suteva da pokaze sta moze. Mislim da je on taj koji ce fasovati otkaz ako budete dovodili pleja..

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Devil In My Pants said:

Stvarno je lepo gledati Glasa, jednog dana sigurno top EL igrac, generalno Slovenci su postali talentovaniji za kosarku. Luka im je doneo jos veci vetar u ledja. Bas mala zemlja,a toliko kvalitetnih sportista.

Sinoc u Realu neki plej Slovenac, 2004to godiste. Ne jebe zivu silu decko, nadigrava se sa Svedjom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...