Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Prvo poluvreme ekstra, a za drugo je lepo Zvezdan adaptirao igru. Montejunas je june obicno i ovaj Buciel ili kako god da se zove im je bio jedno 5 puta korisniji. 

 

Imali su tipa oko 25 skokova vise od nas. 

 

Tesko je igrati protiv njih, posto su bas fizicki mnogo dominantnija ekipa.

 

Uglavnom, dosta toga lepo se moglo videti, ali realno zabrinjava Kuruc. Od Trifunovica sam odavno digao ruke. 

 

Bas dobra petica bi ovoj ekipi dala novu dimenziju. 

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

Obradovic sa stilom se vratio nam mjesto uspeha.

Bogdan vodja navijača 

Imali su Yu fudbalski komentatori na radiju onu uzrecicu stuštio se prema golu...e tako i Smajli sa onim centralnim pikom i ili lažnim uručenjem. Obradović sa onom cudnom postavom u trećoj čini mi se popustio malo, tako zakuvao ne bi imalo smisla da smo grizli ko u prvom. Naravno nije predvideo ona promasena slobodna Smajlija pred kraj koja su posledica umora i koja su odvela utakmicu u produzetke.

I na kraju onaj kralj sukomentator sa glasom Zenita iz Nadrealista par puta je rutinski zasmijavao ovog drugog komentatora da se ovaj odmicao 2 metra od mikrofona.

To su moji utisci na prvu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da mi je neko pre 6 meseci rekao da ce finale igrati Partizan i Fener ne bih mu verovao.

Da mi je jos rekao da ce u finalu timove voditi Sale i Zeljko rekao bih mu da lupeta gluposti.

A da mi je rekao da ce Zeljko biti trener Partizana rekao bih mu da je totalno prolupao!

 

S P E K T A K L

  • Like 13
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Moore mi je i dalje koncepcijski wtf.

Kurucs - izgleda nije sharpest tool in the box. Fenomenalno telo, dobar sut i potpuno beskoristan pored svega. Da ne spominjem da je odbrana pukla u momentu kad je prvi put usao.

Smajli - Warriorsi slepci.

Ginter Glas - potpisuj da dise za vratom Trifi i Dangi za mesto u 12.

Ostali - we good.

Da li smemo sebi da dozvolimo da cekamo last cut sa Mileticem i Balsom?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...