Jump to content

Jokić u reprezentaciji


Darko

Recommended Posts

1 hour ago, uini said:

 

evo prestacu da kenjam, lajkovo sam post jer se slazem, samo smatram da iskljucenje nije dokaz da ti je stalo, jer lisavas ekipu glavnog oruzja protiv espanje, vec frustracije, jer te je matori gasol sredio. sve okej, desava se i najboljima, sto je jokic pokazao da jeste. 

Generalno imamo sličan stav, samo da dadodam da mislim da je frustracija došla zbog njegove slabe psihološke pripreme (što je i do njega i do onih oko njega). U 1/4 smo odvalili Špance, posle su okrenuli ali je ostalo još puno da se igra. Sudije su počele da jedu pite pa nisu svirale krvnički faul na Jokari (mislim da ga je neko opušteno držao za zglob ili podlakticu i tako mu je ispala lopta, lepo se videlo na snimku). Tu je Jokić do kraja prso, što je krajnje bezveze jer, kao što rekoh, bilo je dosta da se igra, a fokusirani igrač i ekipa samo treba da nastave svoju igru. Dodatni problem je što je Sale tu bio poluodsutan umesto da napravi pritisak Dule stajl. Nastavak znamo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

treba razumeti da "moliti" nikada nije bukvalno, već nekakav razgovor sa igračem, verovatno iz više etapa.

(mada je po priči očevidaca, kari na pomenutom turniru u indijanopolisu 2002, bukvalno klekao i molio igrače da igraju kako umeju)

 

kari je "molio" i divca da igra te 2002e, jer je ovaj mislio da nema šta da traži tu, odnosno, da ne može da izdrži radno leto između dve sezone u poznim igračkim godinama. "molio" je i peju, neko pismo mu je pisao nakon razgovora, koji je bio u prajmu. 

 

za mene je srozavanje kada igrač, ma kolika zvezda bio, odjebava trenera, saigrače, ne trudi se, takvih primera je bilo dovoljno.

neko je jeo bananu pa završio na tribinama i bez medalje

 

a s'druge strane, kako sam kari kaže "udvaraću se i jokiću i svima ostalima" i tu naravno ne treba da postoji nekakav ponos, sve dok igrač pošteno pristupa celoj akciji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Chaos Is Me said:

 Što se ostalih igrača tiče, mislim da niko od njih nije toliko glup da ne kapira šta je Jokić postigao i kakav je on košarkaški autoritet, može samo da im bude čast da igraju sa njim i da hopefully unaprede svoju igru trenirajući i igrajući sa njim. 

 

Ja da sam neki Dobric, Avramovic i slicni, ja bih ustajao u 5 ujutru da zagrejem loptu, patike i wc solju Jokicu ako hoce na treningu da igra na 100% i da prica sta se i kako radi po NBA. To u slucaju da Jokic nema karakter toxic govnjaivka tipa Gurovic, a 99.9% je on dobar i pristojan momak. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

ne moze srebro, nesto je samo tozla 

 

ali nece nikad biti velicina.. rakocevica. jes' bilo davno ali ne mogu da se setim ni da li je ulazio u igru na turnirima 2001/02

Pricamo o momku koji se ubek odazivao ,koji je igrao el deset godina,bio dve godine najbolji strelac el? Ljudi nemojte se zanosti

2 hours ago, AgroLaki said:

 

Ja da sam neki Dobric, Avramovic i slicni, ja bih ustajao u 5 ujutru da zagrejem loptu, patike i wc solju Jokicu ako hoce na treningu da igra na 100% i da prica sta se i kako radi po NBA. To u slucaju da Jokic nema karakter toxic govnjaivka tipa Gurovic, a 99.9% je on dobar i pristojan momak. 

Da zagrevaju patike Jokicu ? Koji se prenemaze da dodje da igra za nacionalni dres? Timomci koliko god nisu nas najveci kvalitet igraju bore se i izborice se da repka igra na najvecim evropskim i svetskim smotrama! A onda ce da se ceka mlitavi Jokic da nekome od njih zauzme mesto? Idi druze na hipodrom ganjaj konje ako ti repka ne znaci nista! 
neka pogleda Novickog ,Gasola    

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Darko Pancev said:

Pricamo o momku koji se ubek odazivao ,koji je igrao el deset godina,bio dve godine najbolji strelac el? Ljudi nemojte se zanosti 

 

pričao si iz reprezentativnog ugla, zar ne?

rakoč, osim što se odazivao nije imao naročit uticaj, čak ni kada se gledaju sporedni igrači koji su prolazili kroz repku.

a imao je i taj beef 2005e sa jarićem; ne kažem da je on bio kriv ali znam da je jedan od onih koji su bili u centru pažnje tog sranja

 

svakako nije nikakvo značajno ime kada je u pitanju reprezentacija, ima gomila i gomila bitnijih, i to ne mislim na one koje si naveo.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Darko Pancev said:

Pricamo o momku koji se ubek odazivao ,koji je igrao el deset godina,bio dve godine najbolji strelac el? Ljudi nemojte se zanosti

Isti onaj koji 2003. nije hteo da dodje na EP, jer nije planirano da bude glavni igrac? Iako su u ekipi bili i Pedja i Jaric?! 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko Pancev said:

Pricamo o momku koji se ubek odazivao ,koji je igrao el deset godina,bio dve godine najbolji strelac el? Ljudi nemojte se zanosti

Duda ličnomga je eliminisao kad je pravio tim za povratak u vrh jer mu nije padalo na pamet da se igra sa Rakočevim bubicama. 

1 hour ago, Darko Pancev said:

Da zagrevaju patike Jokicu ? Koji se prenemaze da dodje da igra za nacionalni dres? Timomci koliko god nisu nas najveci kvalitet igraju bore se i izborice se da repka igra na najvecim evropskim i svetskim smotrama! A onda ce da se ceka mlitavi Jokic da nekome od njih zauzme mesto? Idi druze na hipodrom ganjaj konje ako ti repka ne znaci nista! 
neka pogleda Novickog ,Gasola

Jokić već par godina je sve samo ne mlitav.

 

Drugo, Agro je očigledno karikirao, ali, nevezano samo za Jokića, ako nas povrede ostave na miru i ispune se narodne želje, u timu će biti više igrača sa vrhunskim evro karijerama, a Bogi je i značajno NBA ime. Uz to, Piroćanac je radio sa maltene svim SRB, SRJ i nekada SFRJ zvezdama. Da sam igrač, platio bih da budem uz njih na pripremama, da ih slušam, posmatram dnevne rutine, način treninga, kupim fazone i tome slično. Još uvek je to jedna od najboljih akademija u Evropi, prava prilika za napredak za svakog klinca koji dobije čast da bude u istom prostoru sa njima. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Sa svim ovim cimanjem Jokica oko kosarkaske reprezentacije propustamo epsku priliku da postanemo svetska sila u konjickim sportovima. Samo kazem.

 

Propuštamo tu priliku jer su Jokići pravili cirkus na jednoj od konjičkih trka. Samo kažem 😛 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, DameTime said:

 

Propuštamo tu priliku jer su Jokići pravili cirkus na jednoj od konjičkih trka. Samo kažem 😛 

 

Jokici su pravi konjovi 🙂

A sad ozbiljno, patriotizam se ne iskazuje samo na kosarkaskom terenu, vec i na hipodromu. Sto je veci patriota ako igra kosarku za nas, a manji ako jase konje za nas? Ima tu neke istine, jelte?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Jokici su pravi konjovi 🙂

A sad ozbiljno, patriotizam se ne iskazuje samo na kosarkaskom terenu, vec i na hipodromu. Sto je veci patriota ako igra kosarku za nas, a manji ako jase konje za nas? Ima tu neke istine, jelte?

 

Neka jaše konje, samo da ti konji ne budemo mi (ovo oko košarkaške reprezentacije). 😄 

 

P.S. Joj, ja sam baš govorila konjovi kad sam bila jako mala. 😄 

Edited by DameTime
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 Sto je veci patriota ako igra kosarku za nas, a manji ako jase konje za nas? 

 

košarkaši su zbog prirode igre uglavnom viši i krupniji pa zato i ispadaju generalno veći, dok je za trke konja daleko prikladnije da džokej bude niži i sitniji, što ga na koncu čini manjim. redak primer paradoksa je trej jang, koji bi bio manji patriot ako zaigra za usa.

 

 

micdrop-mic.gif

 

 

...

opet, bolje i to nego da plaši konje.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

košarkaši su zbog prirode igre uglavnom viši i krupniji pa zato i ispadaju generalno veći, dok je za trke konja daleko prikladnije da džokej bude niži i sitniji, što ga na koncu čini manjim. redak primer paradoksa je trej jang, koji bi bio manji patriot ako zaigra za usa.

 

 

micdrop-mic.gif

 

 

...

opet, bolje i to nego da plaši konje.

 

Uh, Ćelča bi mogao i kod nas, malo je poznato da je moja stara želja da ga Bogi obrlati...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...