Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

Ja se pitam da li ce Feki imati glavu i hrabrost da izadje uopste na crtu i Beretiniju a kamoli Novaku

Videcemo, mozda me prijatno iznenadi ali po meni on je puko izuzev kad su u pitanju gologuzi koji su nazalost i dalje u vecini

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ciao said:

Ja se pitam da li ce Feki imati glavu i hrabrost da izadje uopste na crtu i Beretiniju a kamoli Novaku

Videcemo, mozda me prijatno iznenadi ali po meni on je puko izuzev kad su u pitanju gologuzi koji su nazalost i dalje u vecini

 

O cemu pircas ti?

Da nece igrati SF W ako prodje Hurkaca :classic_wacko::twak:

Link to comment
Share on other sites

Ma kakav crni Šapovalov da izbaci Novaka, lol

 

Nije mu to Endi. 

 

Novak sada može ispasti samo ako se povredi ili naleti Beretini sa najboljim servisom u životu.

 

Ja ovde gledam kao sigurne finaliste, Novaka i Matea.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Boxy said:

 

O cemu pircas ti?

Da nece igrati SF W ako prodje Hurkaca :classic_wacko::twak:

Onda kada si se ti plasila da ce on odustati posle prvog kola ja sam rekla takoreci jedina da nece nego ce se naprotiv razigrati za narednih par kola i pokazalo se da sam bila u pravu. Sada mislim da je moguce da se iz nekog razloga ponovi situacija sa RG a sa odustajanjem videcemo - moje misljenje, svako ima pravo na slobodu misli

Link to comment
Share on other sites

Just now, ciao said:

Onda kada si se ti plasila da ce on odustati posle prvog kola ja sam rekla takoreci jedina da nece nego ce se naprotiv razigrati za narednih par kola i pokazalo se da sam bila u pravu. Sada mislim da je moguce da se iz nekog razloga ponovi situacija sa RG a sa odustajanjem videcemo - moje misljenje, svako ima pravo na slobodu misli

 

Situacija sa RGom moze da se ponovi jedino ako se ziv izlomi sutra i nikako drugacije.

Toliko pratis tenis, a jos uvek ne znas da je za njega W nesto posebno, a RG samo jedan obican turnir.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Boxy said:

 

Situacija sa RGom moze da se ponovi jedino ako se ziv izlomi sutra i nikako drugacije.

Toliko pratis tenis, a jos uvek ne znas da je za njega W nesto posebno, a RG samo jedan obican turnir.

Toliko pratim tenis da sam posle prvog kola kad je Feki u pitanju ja bila u pravu a ti u krivu :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ciao said:

Toliko pratim tenis da sam posle prvog kola kad je Feki u pitanju ja bila u pravu a ti u krivu :classic_biggrin:

 

 

To si bila pametna nakon meca, a ne u toku meca...posle bitke svi su generali

 

A ovo ti nije prvi put da mu prizivas predaju tokom turnira :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Boxy said:

 

 

To si bila pametna nakon meca, a ne u toku meca...posle bitke svi su generali

 

A ovo ti nije prvi put da mu prizivas predaju tokom turnira :classic_rolleyes:

Nisu svi generali posle meca evo ti nisi bila general, ti si se posle tog prvog ocajnog meca plasila da ce on da prestane da igra tenis, ja sam bila sigurna da ce da prevazidje problem u drugom

Prilicno sam sigurna da prvi put predvidjam da ce da preda mec, ne prizivam uopste naprotiv navijam da stigne do finala sa Novakom jer bi popio bar jedan krompiric u to sam sigurna i to bi me radovalo priznajem :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Nije prvi put, vec si mu to predvidjala, ne mogu da se setim na kom turniru, ali znam da se ovo vec desilo i da sam te ja ubedjivala da on moze da preda samo ako je ozbiljno povredjen (ili ako je RG nebitan turnir).

Dakle, prizivas povredu...

Link to comment
Share on other sites

Ne izvrci i ne podmeci po obicaju - citiraj ako mozes a ne mozes jer nikad nisam nikom prizivala povredu. Mislim da se on boji da ce popiti krompiric od Novaka u slucaju finala sa Novakom i da ce zbog toga izbeci taj eventualni mec, to mislim i to sam napisala i zavrsavam sa diskusijom a ti ne izmisljaj i ne podmeci nego ili citiraj ili prestani

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

A zasto bi onda rekla da nece da izadje, zna se kad on ne bi izasao na teren W, samo i iskljucivo kad je povredjen.

Prvo izjavis da nece da izadje na teren, dakle to moze da znaci samo da je povredjen, a onda : iju ona podmece

Link to comment
Share on other sites

Procitaj jos jedanput napisala sam da mislim da nece da izadje jer ga je strah - da pojasnim : i jer ne zeli da izgubi ponovo od Novaka a zna da hoce jer zna da je Novaka pobedio na GS u poslednji put davne 2013 godine a od onda on nije bolji igrac nego sto je bio a Novak jeste

Link to comment
Share on other sites

Covek koji ce za mesec dana da napuni 40 godina, koji je imao duplu operaciju kolena, koji nije igrao vise od 12 meseci, koji je odigrao 4 turnira pred W, koji je odigrao ukupno 8 ( i slovima osam ) meceva pre W, bice ga strah sto ce da izgubi od trenutno najboljeg igraca koji nije izgubio mec na slemu ove godine. 

 

tenor.gif?itemid=6081931

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

This is all very new for the 24-year-old Hurkacz -- even the media duties.

"Wow, it's the big room," Hurkacz said as he entered the main news conference room at Wimbledon.

Mukica, tek se sad dokopao glavne sale, navikao da nikog ne interesuje :heart:

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...