Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

Kako se beše zvao onaj Poljak što je igrao SF Wimbledona pre 7-8 godina i brzo nešto nestao posle toga. Blokirao mi mozak a mrzi me da guglam. Visok. razvaljuje servom i forhendom  ali prilično limitiran van toga. 

edit: Janovič...kako sam poslao post setio sam se.

Edited by de Havilland Mosquito
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, zoe Bg said:

Eh stara dobra vremena kad je ES tu situaciju pustao bar jednom dnevno :classic_biggrin:

Pa i nije bilo dobro, uši ti probije ko sad ovaj što se dere na klipu iz biciklizma.

Na terenu 1 ljudi se šetaju po tribinama s hranom i pićem na brejk loptu :ajme:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

Kad sam bila u Stuttgartu na turniru, tamo sam bila sa nekom Madjaricom i Fucovic igrao turnir, mozda smo ga cak i malo gledale. Kako je ona to procitala, terala sam je 5 pta da ponavlja, ali ja to nisam uspela da izgovorim, najmekse moguce ć koje mozete da izgovorite, pa jos mekse emoji16.png


Znači Fućović sa ultramekim ć se izgovara? Priznajem da sam ga dugo zvao kao Lahyani

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gaga said:

Beretini izgleda bas ozbiljno.

Beretini nije ni pod kakvim pritiskom, pitanje je koliko je i za njega dobro što Feliks izgleda kao da je zalutao u četvrtfinale, što realno i jeste slučaj.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alcesta said:

Beretini nije ni pod kakvim pritiskom, pitanje je koliko je i za njega dobro što Feliks izgleda kao da je zalutao u četvrtfinale, što realno i jeste slučaj.

Stoji,ali on meni izgleda odlicno ceo turnir,razoran servis,sjajan bekend,deluje fizicki besprekorno spreman.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...