Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

8 minutes ago, ciao said:

Kad bi hteli modovi sutra tokom meca da banuju ova dva fedfana koji pisu milion poruka tokom meca Novakovog samo da nerviraju i malerisu, jako bi me to obradovalo priznajem :classic_dry:

 

Pa da, cist forum da se napravi, samo sa Djoko fanovima, doduse ni sad nije daleko od toga.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Boxy said:

 

Pa da, cist forum da se napravi, samo sa Djoko fanovima, doduse ni sad nije daleko od toga.

Sta bi falilo da sutra tokom meca vas dvoje ne maltretrirate nas koliko god nas bude ali vise od dva ? maltretirate sve vreme niko vam nista ne moze ali mozda tokom par sati sutra bi mogli da nas pustite na miru ?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ciao said:

Sta bi falilo da sutra tokom meca vas dvoje ne maltretrirate nas koliko god nas bude ali vise od dva ? maltretirate sve vreme niko vam nista ne moze ali mozda tokom par sati sutra bi mogli da nas pustite na miru ?

 

Nemoj da citas, kakav je ovo nacin da me teras sa foruma

 

@zoe Bg @Petar 91

Link to comment
Share on other sites

Molim da tokom par sati ne preterujete , secam se da si i ti pred Fekijev mec imala obicaj da kazes tj napises nesto u smislu - jos kad tokom meca neki ne bi pisali ... - ja isto to kazem, znaci tokom meca kad vas dvoje ne bi pisali vise od 50% ukupnih komentara napisanih to bi vec bilo dobro

Mislim da se to zove flejmovanje

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ciao said:

Molim da tokom par sati ne preterujete , secam se da si i ti pred Fekijev mec imala obicaj da kazes tj napises nesto u smislu - jos kad tokom meca neki ne bi pisali ... - ja isto to kazem, znaci tokom meca kad vas dvoje ne bi pisali vise od 50% ukupnih komentara napisanih to bi vec bilo dobro

Mislim da se to zove flejmovanje

Nije baš ok da moderatori nekog banuju, čak ni zbog ovoga... A čim vidiš da neko upire prstom u tebe za nešto, znaj da ta osoba to prva radi. 😉

 

Sve i da je u pitanju (ekstremno) salty fan Federera, najbolje je da ga ignorišeš, svakako će puno nas sutra pisati ovde i zatrpaćemo te postove. 😛 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Svako ima pravo da piše šta hoće ako ne krši pravila. Mogu misliti šta se sve piše gore na fudbalu i košarci kad igraju Zvezda i Partizan, mi smo ovde male mace.

Nije stvarno u redu da tražiš ban za nekog samo zato što te nervira, kad Novak gubi ionako nas sve nervira :classic_biggrin: možda je bolje onda i ne čitati forum pre kraja meča.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, n4l1m said:

kakav je ovaj beretini? bice tesko, bice napato, bice 3-0, kaj ne?

Solidan igrač, strašan napredak u poslednjih par meseci, jak forhend, bekhend nja-nja (pogotovo dvoručni). S obzirom da igra protiv Novaka, ne mogu prognozirati rezultat jer nisam bacala pasulj na koju nogu će Nole ustati, ali verujem da može otkinuti jedan set. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Drakaris said:

Realno, Novak ceo život juri GS rekord, ima sutra da se uprpi i skameni kako samo on to zna.

 

Čak mislim da uplatim i poveću svotu novca na Matea.

Pa da izgubiš kao što si izgubio kuću pre neki dan? :classic_biggrin:

 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ciao said:

Kad bi hteli modovi sutra tokom meca da banuju ova dva fedfana koji pisu milion poruka tokom meca Novakovog samo da nerviraju i malerisu, jako bi me to obradovalo priznajem :classic_dry:

 

Boxy i ja pisemo iskljucivo o tenisu. Kada pisem u toku meca to su iskljucivo opservacije u vezi onoga sto gledamo.

 

Ako hoces da pises i citas "ajde sad!!!!" "sta radis Novace?!?!" "bravo majstore!!!" i ostalo, mozes ta 2-3 posta da preskocis u moru od 50+ postova, nista ti nece faliti.

 

Ugledaj se na Noleta, on tako jako trenira pa treniraj i ti.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima na forumu.

Neću vas puno,ma neću vas nikako smarati svojim komentarima🙂

Novakov sam fan i teniski ne bas mnogo stručan.

Radujem se a i kidam živce sa svima vama..,i milionima drugih kad Nole igra🙂

Hteo sam vas samo zamoliti za neki videostream za danas.

Bio bih vam jako zahvalan🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Neša said:

Pozdrav svima na forumu.

Neću vas puno,ma neću vas nikako smarati svojim komentarima🙂

Novakov sam fan i teniski ne bas mnogo stručan.

Radujem se a i kidam živce sa svima vama..,i milionima drugih kad Nole igra🙂

Hteo sam vas samo zamoliti za neki videostream za danas.

Bio bih vam jako zahvalan🙂

http://on.freestreams-live1.com/tennis-live-stream4/

 

https://live-tennis.stream/free-matches-online-6

 

https://www.vipleague.lc/tennis-sports-stream

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...