Jump to content

Prison Break


Lobotomija

Recommended Posts

12 hours ago, DameTime said:

 

Dobar kompromis po ukusu pro-Izrael ekipice:

  • 50% stanovnika Gaze raseljeno
  • desetine hiljada pobijeno i ranjeno
  • upotreba izgladnjivanja, prekida struje i interneta, nestašice vode i sprečavanja humanitarne pomoći kao oružja u "ratu"
  • uništavanje kulturnih dobara 
  • dehumanizacija Palestinaca u Izraelu i na Zapadnoj Obali, učenje izraelske dece da su Palestinci = životinje te da su svi (potencijalni) teroristi
  • obavezno uključiti priču kako je Izrael na braniku civilizacije, to mnogo moćno zvuči

 

2 hours ago, DameTime said:

Ulogu večite žrtve ima samo Izrael, nije fer da im se oduzimaju godine truda i rada na PR-u.

 

15 dana sada, buduci prekrsaji bice strozije kaznjavani, pa i trajno. 

 

Forumasici je poslato pojasnjenje, ali napisacu ga i ovde. 

Na temi o Bliskom Istoku dopustili smo otvorenu diskusiju, do nivoa navijanja.

I ja u formi clana foruma sam bio u diskusiji i pokusao sam da razumem stavove forumasice, koji kad se krene oko skakljivih tema uredno postanu ''nisam strucna, ne mogu da komentarisem".

 

Sa druge strane, kad treba da se ucitava drugim forumasima, da se dizu tenzije, da se siri hamasovska propaganda, tu smo prvi.

Takodje, gadjanje pojmom genocid po potrebi, kako bi se dodalo na snazi svojim recima, zabrinutost sto ni jedan mass medij nije preneo jedan gnusni video, koji je naravno ispostavice se fake AI generated. 

Ono sto sam tada skrenuo paznju je da na temi o Ukrajini, bilo da se radilo o pro-UKR, ili ''neutralnoj" ekipi, ko god je postavljao nesto, vrlo cesto su se forumasi vracali i sami sebe ispravljali da je odredjeni snimak fejk i slicno. 

Ocekujemo to od svih forumasa, na svih temama, da pre nego sto pritisnete ''reply'' budete spremni da stojite iza svojih reci. 

 

Napomenuo bih, mi ovde necemo braniti drugacije misljenje, ili kritikovanje Izraelskih vojnih operacija, sve dok to ne prelazi u propagandu teroristicke organizacije Hamas. 

 

Napomena za ekipu sa viskom vremena. Prvo procitajte ovo pojasnjenje. Ako i nakon toga imate potrebu da postavite pitanje na Zalbama: "A sto je banovana DameTime?", slede sankcije od 5 dana. 

Ukoliko imate konkretna pojasnjenja, zasto mislite da smo mi iz moderacije pogresili ovog puta, onda ih postavite na Zalbama, ali bez uobicajnih floskula, nego pokusajte da konkretizujete stvari koje nisu tacne. 

  • Thanks 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...