Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

3 hours ago, Redstar0356 said:

Mnogo bi bilo jako da je neka normalna pesma, tipa Volim momke koji piju rakiju ili Otkaci sa Segijem do ludila titula nas jutro nova probudila. Nesto sto moze da se veze za Srbiju a ne ove pesmice. Ali dobar klip. 

 

White ce biti dobar pod RAdonjom u to nema sumnje i bice izuzetno dobar tandem sa Mitrom, zivi bili pa videli!

Kako rakija ide uz profesionalnog sportistu? 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ja bi rekao da se White-ova uloga u napadu menjala kroz godine, u zavisnosti od toga kako ga je neka ekipa koristila. Ako se ne varam, na samoom početku pro kariere je to bila izuzetno atletska trojka, koja je igrala sa mnogo eksplozivnosti. Pa su ga onda shodno trendovima u modernoj košarci pomerili na 4. Žalgiris ga je puno koristio u pnr, dok je u Panathinaikosu više širio i igrao tu stretch ulogu.

Ako se gledaju neki njegovi snimci recimo iz Žalgirisa i porede sa prošlom sezonom, ja mislim da on jeste izgubio malo eksplozivnosti. Ali još uvek ume da prikuca svašta nešto, udari bananu itd, ali nebi ja od njega očekivao sad neka zverstva. Cenim da če kod nas isto kao i u PAO odigrati stretch 4, uz standardno dobru timsku igru, skok, odbranu...

 

Kad se podvuče crta, jako dobro pojačanje. Onako baš safe. Kad bi mi pre prelaznog roka neko pokazao listu EL igrača i pitao za koga se nebi nimalo plašio što se tiče produkcije kod Radonje, verovatno bi prvog pokazao White-a. Lik je kao nacrtan za nas

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Znaci jos 3 bitna igraca cekamo- 1, 2 i 5.

 

Plej Dzoni Usko

Dvica Segi Laza

Deda Simon Lazarevic

Vajt Luka

Centar Kuz

 

Usko je 13.prase ako ne popravi nesto dramaticno.

Steta sto necemo zadrzati Noka, pa da ga uparimo s jos jednim proper centrom, a Kuz bude vise aba opcija.

Lici na ratnicki ali EL limitiran sastav. Videcemo ko ce biti preostala pojacanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

Najbolja vest u vezi Vajta je potpis na dve godine, konačno počinjemo malo dugoročnije da razmipljamo.

Nije da smo prosle sezone sve sem Loyda i Noka potpisali na 2 godine.Samo da ne bude isti scenario da se u sred sezone raskidaju ugovori kao sa nekim pojacanjima od prosle sezone.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

Najbolja vest u vezi Vajta je potpis na dve godine, konačno počinjemo malo dugoročnije da razmipljamo.

 

Znamo vec kako to kod nas funkcionise. 

 

Ako odigra dobro to je 1 +1

Ako odigra lose 1+2

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki21 said:

Najbolja vest u vezi Vajta je potpis na dve godine, konačno počinjemo malo dugoročnije da razmipljamo.

Da se ne ispostavi u nekom trenutku da se zapravo radi o 1+1, ili da se obeštećenje preklopi sa platama koje duguju, ili da je rastući ugovor u pitanju, pa zarađujemo gubeći igrača...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Maverick88 said:

Izvestaj sa skupstine nije bas veseo,nzm da li ce neko od upucenijih da pise ali stvari ne stoje bas u super odnosima.Mnogo ce nas kostati SO i njegovi promaseni transferi.Itd 

 

Djuras alert on :lol_2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Maverick88 said:

Izvestaj sa skupstine nije bas veseo,nzm da li ce neko od upucenijih da pise ali stvari ne stoje bas u super odnosima.Mnogo ce nas kostati SO i njegovi promaseni transferi.Itd 

 

Može l malo detaljnije?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...