Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 minute ago, goldberg said:

Zasto nema gde?

 

On ako je zdrav je jedan od najboljih asistenata u EL, a to se ceni, a ne Amerikanci soleri koji mogu da se zatrce i poloze loptu u kos.

 

Ako nije zdrav, ne vidim sta ce nam.

 

Inace, navijam za dolazak Blacka, taman da Black & White budu u nasem timu.

Reci mi gde vidis Jovica u El naravno u slucaju da ne dodje kod nas. 

 

Prelistaj malo rostere ekipa pre nego sto das odgovor. 

Link to comment
Share on other sites

Najbolja preporuka za Holinsa je što je odigrao dvije korektne sezone pod palicom ozbiljnog trenera. To mi daje nadu da će se uklopiti fino kod nas. Pouzdan šuter generalno kroz karijeru, ne naročito kreativan da izmišlja poene u kontinuitetu. Usudiću se da kažem da je slabiji igrač od Loyda, ali igraće vjerovatno u boljem okruženju nego što je igrao Loyd prošle sezone. 

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Threekola said:

Reci mi gde vidis Jovica u El naravno u slucaju da ne dodje kod nas. 

 

Prelistaj malo rostere ekipa pre nego sto das odgovor. 

To sto neko ima vec plejmejkere, ne znaci da ih ne moze drugi zameniti... Cak mislim da pojedine EL ekipe prate Jovicevo stanje, i da ce, nakon sto se skroz oporavi, razmisljati o njemu u doselekciji. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Jovicu su bitne pare!

A kod nas ce da igra za sta?A i ko iz EL moze da mu ponudi za drugu ili trecu opciju u septembru ogroman novac.Nzm da li ima EK timova koji placaju dosta EL tesko da nemaju gotov roster u septembru da bi mu platili ne znam sta.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

To sto neko ima vec plejmejkere, ne znaci da ih ne moze drugi zameniti... Cak mislim da pojedine EL ekipe prate Jovicevo stanje, i da ce, nakon sto se skroz oporavi, razmisljati o njemu u doselekciji. 

Pitanje je to sve ,postoje sanse ali koliko su realne nzm.Kao sto rekoh vec odredjenindogovor izmedju nas postoji i niti je on rekao necu niti smo mi rekli necemo.Ostalo je da se vidi u septembru sta i kako.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maverick88 said:

A kod nas ce da igra za sta?A i ko iz EL moze da mu ponudi za drugu ili trecu opciju u septembru ogroman novac.Nzm da li ima EK timova koji placaju dosta EL tesko da nemaju gotov roster u septembru da bi mu platili ne znam sta.

Ja upravo o tome pisem, ljudi ne znaju kako funkcionise tržiše pogotovo u septembru + na sve to Jovicev zdravstveni cw.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Threekola said:

Ponavljam, ko ce mu dati te pare od EL ekipa, gde vidiš mesto za njega i gde će se ta ekipa odlučiti da se otvori za njega znajući njegov zdravstveni karton?.

Taj ce da igra u Madagaskaru, ako ponude najvise, za njega se bar toliko zna.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maverick88 said:

Pitanje je to sve ,postoje sanse ali koliko su realne nzm.Kao sto rekoh vec odredjenindogovor izmedju nas postoji i niti je on rekao necu niti smo mi rekli necemo.Ostalo je da se vidi u septembru sta i kako.

Ma jasno. Sa Jovicem mogu komotno u petorci i Volters i Ivanovic, tako da super. Ispao bi najverovatnije Lazarevic ili Davidovac iz 12, ali sta da se radi. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Taj ce da igra u Madagaskaru, ako ponude najvise, za njega se bar toliko zna.

Predrasude ali dobro nisam ja tu da ih rusim.To sto je covek otisao u Rusiju da uzme novce i sebe vrednuje vise od 350k koliko smo mu orvo nudili ne znavi da ce otici svuda za 1 evro vise.Pogotvo sto je i dobio dete skoro

1 minute ago, Predragdjape said:

Ma jasno. Sa Jovicem mogu komotno u petorci i Volters i Ivanovic, tako da super. Ispao bi najverovatnije Lazarevic ili Davidovac iz 12, ali sta da se radi. 

Lazarevic u 12 nece ni biti nema trika posle dolaska Kaline,zao mi je sto je decko i prebacen iskreno 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

@Threekola

 

Crvena zvezda ima dva vrhunska pleja i jednog vrhunskog beka.

 

Jovic moze da saceka da se neko povredi, a moze i odmah da igra u Fenerbahceu, Baskoniji, Unicsu, Monacu, Panathinaikosu.

Fener zaboravi - Henry, Akpinar, De Colo.

 

Baskoniju takođe - Granger, Baldwin.

 

Zar misliš da Monaco može da mu ponudi veću lovu nego mi?

 

Unics koliko mi se čini je rešio pitanje pleja sa Zo-om i Cannanom.

 

Jedini Pao da ubode jer se tamo ne  zna ni ko pije ni ko placa ali i oni su angazovali Perija i Daryla Macona na PG poziciji.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Igor028 said:

Moze on da ceni sebe i 1.000.000, realno je da sa tom hronicnom povredom ne vredi ni pola od toga. Zato ga i nema u top EL ekipama. 

 

Sa tom hronicnom povredom je u Bajernu po sezoni uzimao oko 800-900k bez poreza i bio jedan od najplacenijih igraca te dve sezone Bajerna  ,a u Himkiju milion u prvoj i 1.2 miliona drugu sezonu.A naravno da svako sebe moze da ceni koliko smatra da vredi.Ako sebe ne cenis kako ce te drugi ceniti

Edited by Maverick88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Threekola said:

Fener zaboravi - Henry, Akpinar, De Colo.

 

Baskoniju takođe - Granger, Baldwin.

 

Zar misliš da Monaco može da mu ponudi veću lovu nego mi?

 

Unics koliko mi se čini je rešio pitanje pleja sa Zo-om i Cannanom.

 

Jedini Pao da ubode jer se tamo ne  zna ni ko pije ni ko placa ali i oni su angazovali Perija i Daryla Macona na PG poziciji.

 

 

A sigurno se nece naplatiti cekajuci decembar/januar da se neko povredi.

Link to comment
Share on other sites

Znam sta je pricao o Zvezdi kad je dolazi u nju, koliko je bio srecan i pocastvovan. A kad se pokondirio, usao u kes, poceo da se mangupira po gradu i kupuje brza kola, odjednom sa podsmehom prica o klubu koji ga je ucinio bogatim i uspesnim. To je nadobudno, bahato i sebicno stvorenje do srzi. Na stranu njegovi kosarkaski kvaliteti, samo mi nije ni jasna tolika zelja forumasa da angazujemo hronicno pivredjenog igraca, koji njje u stanju da izgura ni pola sezone. On zna da mu telo ne moze izdrzati napore u Zvezdi i logicno je da mu se ide u neki prosecan tim bez velikih ambicija, da zabode poslednji jak ugovor. Nadam se da su ljudi u Zvezdi svesni toga i da se nece kockati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Maverick88 said:

Sa tom hronicnom povredom je uzeo u Bajernu po sezoni uzimao oko 800-900k bez poreza ,a u Himkiju milion u prvoj i 1.2 miliona drugu sezonu.A naravno da svako sebe moze da ceni koliko smatra da vredi.Ako sebe ne cenis kako ce te drugi ceniti

U Bajernu na zahtev Djordjevica, a u Himkiju kao neko ko ce imati ulogu da krpi Sveda u odbrani, i u ekipi koja daje svima ogromne pare.. 

Mislim da ove sezone tesko moze uzeti priblizno toliko..

 

@Crni na stranu ove price iz prvog dela upisa, to stvarno ne znam.. 

Ali mislim da je sada realnije da ga pojurimo, sa ovim rosterom gde imas Ivanovica i Woltersa kao osigurace da on moze da odmori protiv slabijih timov Aba lige, njegove dovodjenje bi imalo smisla.

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

Just now, Igor_ said:

U Bajernu na zahtev Djordjevica, a u Himkiju kao neko ko ce imati ulogu da krpi Sveda u odbrani, i u ekipi koja daje svima ogromne pare.. 

Mislim da ove sezone tesko moze uzeti priblizno toliko..

Nebitna je uloga i na cije insisitiranje,poenta je da je dobio te pare i imao ih je.A slazem se da sada ne moze da dobije to niti verujem da trazi te iste.Koliko znam msm da je dogovor bio sa nama na 450k +- da ne slazem posto ne znam tacnu cifru. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Threekola said:

Fener zaboravi - Henry, Akpinar, De Colo.

 

Baskoniju takođe - Granger, Baldwin.

 

Zar misliš da Monaco može da mu ponudi veću lovu nego mi?

 

Unics koliko mi se čini je rešio pitanje pleja sa Zo-om i Cannanom.

 

Jedini Pao da ubode jer se tamo ne  zna ni ko pije ni ko placa ali i oni su angazovali Perija i Daryla Macona na PG poziciji.

 

De Colo nije plej, Canaan je silovatelj, a ne asistent, Granger moze i na 2.

 

Medjutim, to nije pitanje, pitanje je kakve veze ima KKCZ sa Jovicem u ovom trenutku?

 

On ako je odlican igrac za prvog pleja i 20+ minuta onda ima smisla da se nece zadovoljiti sa malom ulogom u drugom EL klubu, ali vise nema smisla da ga mi dovodimo jer nema mesta, a i skup je.

 

Ako vise nije odlican igrac, onda ima smisla i moze da dobije neku nebitnu ulogu, ali prvo - sta ce nam i drugo - radije ce igrati u nekom drugom EL klubu tih 10-15 minuta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maverick88 said:

Nebitna je uloga i na cije insisitiranje,poenta je da je dobio te pare i imao ih je.A slazem se da sada ne moze da dobije to niti verujem da trazi te iste.Koliko znam msm da je dogovor bio sa nama na 450k +- da ne slazem posto ne znam tacnu cifru. 

Verujem da bi motiv njegovog dolaska bio iskljucivo da jednu sezonu odigra i budemo mu odskocna daska za jos jedan ugovor u evropi na nekih 2 3 god.. ukoliko odigra dobro kod nas. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

Verujem da bi motiv njegovog dolaska bio iskljucivo da jednu sezonu odigra i budemo mu odskocna daska za jos jedan ugovor u evropi na nekih 2 3 god.. ukoliko odigra dobro kod nas. 

To se slazem

4 minutes ago, goldberg said:

 

De Colo nije plej, Canaan je silovatelj, a ne asistent, Granger moze i na 2.

 

Medjutim, to nije pitanje, pitanje je kakve veze ima KKCZ sa Jovicem u ovom trenutku?

 

On ako je odlican igrac za prvog pleja i 20+ minuta onda ima smisla da se nece zadovoljiti sa malom ulogom u drugom EL klubu, ali vise nema smisla da ga mi dovodimo jer nema mesta, a i skup je.

 

Ako vise nije odlican igrac, onda ima smisla i moze da dobije neku nebitnu ulogu, ali prvo - sta ce nam i drugo - radije ce igrati u nekom drugom EL klubu tih 10-15 minuta. 

A za Kalinu smo imali mesta kada je dosao?Pusti ti da DR odredi da li i za koga ima mesta nismo ni ja ni ti niti bilo ko ovde da to odredjujemo.Niti znamo sta je DR u glavi.Kao sto rekoh sacekajmo taj septembar pa ce se videti,ako ga ne zelimo ne zelimo nikom nista ,ne vidim cemu ovolika frka i ubedjivanja kome sta treba isl.Ako DR ne treba Stefan Jovic i ako Stefan ne bude zadovoljan ulogom u timu novcem isl nece se to ni realizovati,dvi srecni svi zadovoljni

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, goldberg said:

 

De Colo nije plej, Canaan je silovatelj, a ne asistent, Granger moze i na 2.

 

Medjutim, to nije pitanje, pitanje je kakve veze ima KKCZ sa Jovicem u ovom trenutku?

 

On ako je odlican igrac za prvog pleja i 20+ minuta onda ima smisla da se nece zadovoljiti sa malom ulogom u drugom EL klubu, ali vise nema smisla da ga mi dovodimo jer nema mesta, a i skup je.

 

Ako vise nije odlican igrac, onda ima smisla i moze da dobije neku nebitnu ulogu, ali prvo - sta ce nam i drugo - radije ce igrati u nekom drugom EL klubu tih 10-15 minuta. 

Za kvalitetnog igrača se uvek nađe mesto i uloga pogotovo kada je u pitanju kombinacija Dejo-Stef ..

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Maverick88 said:

A za Kalinu smo imali mesta kada je dosao?Pusti ti da DR odredi da li i za koga ima mesta nismo ni ja ni ti niti bilo ko ovde da to odredjujemo.Niti znamo sta je DR u glavi.Kao sto rekoh sacekajmo taj septembar pa ce se videti,ako ga ne zelimo ne zelimo nikom nista ,ne vidim cemu ovolika frka i ubedjivanja kome sta treba isl.Ako DR ne treba Stefan Jovic i ako Stefan ne bude zadovoljan ulogom u timu novcem isl nece se to ni realizovati,dvi srecni svi zadovoljni

 

Just now, Threekola said:

Za kvalitetnog igrača se uvek nađe mesto i uloga pogotovo kada je u pitanju kombinacija Dejo-Stef ..

 

Nema vise mesta jer su i Wolters i Ivanovic i Hollins i Kalinic i White i novi centar igraci za preko 20 minuta na terenu.

 

I naravno da smo za jednog od najboljih krila u EL imali mesta, doveli smo ga u trenutku kada su samo Ivanovic i White bili u timu, a da pricamo o nosiocima i potencijalnim EL igracima.

 

Jovic ako je onaj stari, to bi znacilo 4 skupa i vrhunska igraca na 1 i 2, to i neki EL timovi nemaju. Ako nije, onda i ne treba da igra EL.

 

U svakom slucaju, njegov dolazak moze da znaci jednu od tri stvari:

 

1. Odlazak nekog bitnog igraca

2. Preplacivanje propalog igraca (slucaj D.Brown)

3. Bahacenje bez ikakve potrebe

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...