Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

2 minutes ago, Јарић Т. Живадин said:

Јел још центар остао,или има још? 😁

Kao sto sam napisao gore centar i mozda Jovic u septembru videcemo sta ce se desiti.Price da on nas stavio na stendbaj hoce druge po ude pare isl su glupost,prosto dogovor je da klub zeli da vidi u kakvom je stanju Stefan tek kada se skroz oporavi od povrede pa ce se pricati sta i kako

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako ce se protivnici smoriti svakog puta kad trebaju da gostuju u pionir. 12 ludaka od kojih vecina grize u odbrani, tuce, grize i leti na sve strane, pun pionir koji ne staje 40 minuta i pritisak od starta.  Vec vidim u anketi na kraju sezone kako smo najnezgodnije i najteze gostovanje. 😄

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Holins - prva misao mi je bila da je igrac za Radonju, radna etika, igra i odbranu, atleticizam i tako to.

 

 

 

 

A onda videh da je u 2 uzastopne utakmice opalio ukupno 25 suteva za 3 poena (a pogodio 12), i prikaza mi se slika Mute Nikolica umesto Radonje... 

Na ovakav roster moras da imas i nekog ko ce da pali te trojke jbg 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Threekola said:

Potpisom Holinsa jasno je da ce se cekati i jedan igrac jos na pleju

 

Ok. Ko je onda tu treči plej? Ivanović, Wolters, ili taj novi? I koliko to zvuči logično, ako Radonjić iznenada ne počne da igra 25 minuta sa dva pleja?

 

 

5 minutes ago, Profesor said:

 

Veruj.

 

Nije nikakav luksuz dovesti nekog igraca na 5-6 meseci i placati ga 20ak K.

 

Dobric je prvo krilo, nije nikakav bek. Ivanovic i Volters su plejmehkeri, treci je Aleksa(verovanto van 12). 

 

Jedino jos ne kapiram sta ce biti sa Dedom.

 

Pa dobro, onda pričamo od doselekciji u decembru. To mogu da poverujem, jer ko zna šta če se sve izdešavati do tad. Ja mislim da je za sad to to, što se tiče bekovskih pozicija.

 

A za 20k na mesec bi taj igrač verovatno bio 5. po kvalitetu iza Ivanovića, Woltersa, Dobrića i Hollinsa. Znači čisto gomilanje, koje nebi imalo mnogo smisla.

 

Za Dobrića smo ispisali več jedno milijon stranica o tome šta je. Ja mislim da je čisti swingmen 2-3. Ranije je igrao više ka trojka, čoškario i tako to. Lani je igrao više kao dvojka sa svim onim off-ball kretnjama, više driblinga, raznovrstnim finiširanjem. Potvrdili su to i neki drugi forumaši, čijih znanje se mnogo ceni ovde.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Pa to i nije los procenat pogodjenih. 😄 Kontam da je u te dve utakmice imao dosta prostora za suteve.

 

Just now, Maverick88 said:

Na ovakav roster moras da imas i nekog ko ce da pali te trojke jbg 

 

Ma sve cool, samo eto, nekako mi nije Radonja style, vise je Muta style 😄 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Threekola said:

Po tome kakav je Holins tip igraca i po ball handlingu, kreaciji koju trenutno imamo sa pozicije SG.

 

Pa nisu Ivanovic, Wolters i Hollins igraci za manje od 20 minuta, previse oni kostaju za takve uloge.

 

Prosle sezone je trojka Hall, Walden, Loyd uzimala skoro sve minute na 1 i 2, a sad jos imamo i Kalinica.

 

Nevezano za to, tim treba da ima 10 do 12 profesionalnih igraca, ostalo da budu juniori koji su trenutno igraci manje ako dobiju sansu u slucaju povreda kao i u mnogim evroligaskim ekipama.

 

Dosta vise sa 15 profesionalnih igraca u sastavu, to je samo bacanje para.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Threekola said:

Zar neko stvarno misli da se Jović neće uzeti ako sve bude okej sa zdravljem?

 

 

 

Može i opklada neka lagano..

Zasto ne bi mislio? Iskreno voleo bih da znam na cemu baziras takvu sigurnost?

1 minute ago, StiviKivi said:

El znate ko će nam bude otkrovenje sezone? 

 

E pa Kuzmić. 

Zapamtite šta sam rekao. 

Oce k...

Link to comment
Share on other sites

Nakon razočarenja s Nokom iskreno se nadam da neće doći Monro kao zamena. 

On ima dosta skila u napadu, ali je defanzivno bušan na sve strane.

 

Centre uvek cenim po onome šta mogu pozadi - kontrola reketa, skok, preuzimanja, a Monro jedini ima sporije noge od Ristića.

 

Ajd da ne bude prc opet...

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Zasto ne bi mislio? Iskreno voleo bih da znam na cemu baziras takvu sigurnost?

Na tome zato što vrlo dobro znam ko nam je trener i na tome što znam koliko on ceni kvalitete Jovića makar ovaj igrao i na jednoj nozi. Prosto za takvog igrača će se uvek naći prostor u rosteru. Dodaj i to da Jović sigurno neće izgurati full sezonu bez povreda, tako da mesta će biti za sve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Maverick88 said:

Kao sto sam napisao gore centar i mozda Jovic u septembru videcemo sta ce se desiti.Price da on nas stavio na stendbaj hoce druge po ude pare isl su glupost,prosto dogovor je da klub zeli da vidi u kakvom je stanju Stefan tek kada se skroz oporavi od povrede pa ce se pricati sta i kako

 

Ja ne kažem da ti ne verujem. Nego mi ta priča nije logična iz Stefanovog ugla. Jer zašto bi mi imali tu ekskluzivu da ga uzmemo kad se on skroz oporavi? Dali smo mi pokazali neki comitment do njega, pa nam je on to dužan? Ja nisam dobio takav utisak. 

 

Tako da kad se on oporavi, cenim da če biti otvoren lov na njega, a on če prihvatiti najbolju ponudu

Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

Ja ne kažem da ti ne verujem. Nego mi ta priča nije logična iz Stefanovog ugla. Jer zašto bi mi imali tu ekskluzivu da ga uzmemo kad se on skroz oporavi? Dali smo mi pokazali neki comitment do njega, pa nam je on to dužan? Ja nisam dobio takav utisak. 

 

Tako da kad se on oporavi, cenim da če biti otvoren lov na njega, a on če prihvatiti najbolju ponudu

Nema on gde u El sem kod nas kad malo bolje pogledaš..

Link to comment
Share on other sites

Laki bi iskljucivo igrace koji su strasni u napadu, koji su hladnokrvni u clutch-u a koji grizu u odbrani. Znaci MJ i Kobe (pre nego sto je postao volume scorer sa 40 pts iz 35 suteva) 

Edited by SunZero
  • Like 13
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ja ne kažem da ti ne verujem. Nego mi ta priča nije logična iz Stefanovog ugla. Jer zašto bi mi imali tu ekskluzivu da ga uzmemo kad se on skroz oporavi? Dali smo mi pokazali neki comitment do njega, pa nam je on to dužan? Ja nisam dobio takav utisak. 

 

Tako da kad se on oporavi, cenim da če biti otvoren lov na njega, a on če prihvatiti najbolju ponudu

Postoji odredjeni dogovor izmedju nas i njega koji stoji i koji ce se ispostovati ukoliko obe strane budu zadovoljne posle testova itd 

Edited by Maverick88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zasto nema gde?

 

On ako je zdrav je jedan od najboljih asistenata u EL, a to se ceni, a ne Amerikanci soleri koji mogu da se zatrce i poloze loptu u kos.

 

Ako nije zdrav, ne vidim sta ce nam.

 

Inace, navijam za dolazak Blacka, taman da Black & White budu u nasem timu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...