Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

6 minutes ago, fradler said:

 

Volters-Ivanovic su spejs satl za Hol-Uskokovic, a i sa ta dva mucenika smo uzeli sve trofeje.

 

Polako, bice to odlicno ako se pogodi sa bekom.

Hol je korisniji igrač od Nejta, ume i da opust mudašca kad treba.

 

Šanse da Neca šutira trojke u dve uzastopne tekme za titulu sa +60% su iste kao da ja pobedim u San Remu.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

Hol je korisniji igrač od Nejta, ume i da opust mudašca kad treba.

 

Šanse da Neca šutira trojke u dve uzastopne tekme za titulu sa +60% su iste kao da ja pobedim u San Remu.

Za vise od posta, ti kad nekog ne volis bas ides u krajnost i totalno gubis objektivnost

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, djurava said:

Za vise od posta, ti kad nekog ne volis bas ides u krajnost i totalno gubis objektivnost

 

Uopšte nije stvar u tome da volim/ne volim (lično bih ga birao kad svi ostali popadaju mrtvi), već je poenta u poruci koje njegovo dovođenje nosi.

 

A poruka je - borba za vrlo dobro 16-18 mesto u EL i srebrno odličje u ABA.

 

Budite sigurni da se sa Necom na mestu komandanta parade ne osvajaju titule.

 

10 minutes ago, Losmi17 said:

Bukvalno nadrealno Laki.

Sve sve al reci da je Hol bolji od Nejta...

 

Rekao sam korisniji.

 

Hol se veći deo sezone raspadao, iz koje kavih razloga. U finalu protiv Future je junački potegao, s obe strane terena. Bez njega bi osvojili kitu, a ne titulu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam ovu Titovu grafiku, i razmisljam kako ima neke tvrde kosarke u ovoj prvoj postavi, osobito ako iskopamo nekim cudom pare za Noka ili neko korektno resenje na 5. Onda mi pogled padne na klupu, osobito donji red, pa mi udari ladan znoj. Mi klupu, ovako kako je sad, ni nemamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Laki21 said:

 

Uopšte nije stvar u tome da volim/ne volim (lično bih ga birao kad svi ostali popadaju mrtvi), već je poenta u poruci koje njegovo dovođenje nosi.

 

A poruka je - borba za vrlo dobro 16-18 mesto u EL i srebrno odličje u ABA.

 

Budite sigurni da se sa Necom na mestu komandanta parade ne osvajaju titule.

 

 

Rekao sam korisniji.

 

Hol se veći deo sezone raspadao, iz koje kavih razloga. U finalu protiv Future je junački potegao, s obe strane terena. Bez njega bi osvojili kitu, a ne titulu.

Koristan?Really?

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...