Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Dodjoh do saznanja da pored beka, centra(Nnoko je i prvi i drugi i treci pik) i startnog pleja(navodno su otpala oba Stefana) najverovatnije trazimo i back up peticu, jer se pretpostavlja da Kuz ne moze...

I da bi do zvanicnog pocetka priprema, znaci u narednih 7 dana trebalo da imamo na okupu kompletan tim.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Trpac said:

Dodjoh do saznanja da pored beka, centra(Nnoko je i prvi i drugi i treci pik) i startnog pleja(navodno su otpala oba Stefana) najverovatnije trazimo i back up peticu, jer se pretpostavlja da Kuz ne moze...

I da bi do zvanicnog pocetka priprema, znaci u narednih 7 dana trebalo da imamo na okupu kompletan tim.

 

Cekaj bre, polako, da se prvo probudimo... Znas li ti da je krv najgusca ujutru, nekog ce strefi slog od ovakve najave...

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Trpac said:

I da bi do zvanicnog pocetka priprema, znaci u narednih 7 dana trebalo da imamo na okupu kompletan tim.

eh stara dobra vremena

mesecima ne ucim nista, i onda sednem noc pred ispit i nadam se da ce sve da bude ok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hint: ne bude ok

  • Like 6
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Trpac said:

Dodjoh do saznanja da pored beka, centra(Nnoko je i prvi i drugi i treci pik) i startnog pleja(navodno su otpala oba Stefana) najverovatnije trazimo i back up peticu, jer se pretpostavlja da Kuz ne moze...

I da bi do zvanicnog pocetka priprema, znaci u narednih 7 dana trebalo da imamo na okupu kompletan tim.

Wait, that's illegal.

Edited by thelosttribe
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Trpac said:

Dodjoh do saznanja da pored beka, centra(Nnoko je i prvi i drugi i treci pik) i startnog pleja(navodno su otpala oba Stefana) najverovatnije trazimo i back up peticu, jer se pretpostavlja da Kuz ne moze...

I da bi do zvanicnog pocetka priprema, znaci u narednih 7 dana trebalo da imamo na okupu kompletan tim.

Ako zaista Noka jurimo sve ovo vreme da se da decku i njegovom agentu glavnom pregovaracko mesto Srbije za spoljne poslove,sacuvao bi KiM i vratio Krajinu u roku od 3 dana.

Stvarno ne znam koji su to pregovori od 3 meseca,jos covek bio u nasem klubu,zna uslove.Majk Erik u Unikahi-mi ako nemamo nista ozbiljno u rukama za centra a propustamo neke sanse...

Met Tomas ceka do poslednjeg dana nba ponudu,oli je poslao ponudu a interesuje se jos jedan el klub i Bolonja za njega.Ako je do cekanja...zna se ko najvise ceka😎

 

5 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

btw, ko uopste dovodi te igrace i sa kojim budzetom ako uprava kluba trenutno ne postoji?

Pa vidis da ih ne dovodimo,dosli samo povratnici njima su vrata uvek otvorena a white zalutao pa ga mi udomili.

Salim se,stara uprava je aktuelna dok se ne nadje nova sve drugo je neozbiljno za klub kao sto smo mi.

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

btw, ko uopste dovodi te igrace i sa kojim budzetom ako uprava kluba trenutno ne postoji?

Ovo je sve direktno od Deja. On dovodi, pregovara, ugovara... i kaze covek ne da se ne boji Zeljka i kkp, nego da cemo imati bolji tim od njih i da veruje da uzimamo sve...

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Pre svega mi je drago sto Radonjic sam sastavlja tim po svom ukusu u skladu sa mogucnostima. Da cemo imati bolji TIM, ne skuplji, to da. Fajteri koji ne odustaju 40 minuta od borbe u visokom tempu. Suludo bi bilo da na pocetku priprema nemamo osnovu plej centar koja je kod njega najbitnija. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Bas ti tako rekao covek 🙂

Druze, vecina ljudi odavde me zna licno iz hale i znaju da ne insajderisem i jako retko pisem...tako da ako hoces veruj a ako neces - tvoja stvar...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dodjoh do saznanja da pored beka, centra(Nnoko je i prvi i drugi i treci pik) i startnog pleja(navodno su otpala oba Stefana) najverovatnije trazimo i back up peticu, jer se pretpostavlja da Kuz ne moze...

I da bi do zvanicnog pocetka priprema, znaci u narednih 7 dana trebalo da imamo na okupu kompletan tim.

Ovako se ulazi na topik jebem mu miša. Direktno u vugla. A ne ono šta reče kum, na kom jeziku, je li to jezik igrača ili lige...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Trpac said:

Ovo je sve direktno od Deja. On dovodi, pregovara, ugovara... 

 

huh, ovo zvuči kao el klasiko situacija u random srpskoj firmi leti, kad pola ljudi ode na odmor i onda radiš svoj i još dva posla.

 

nadam se da ovaj deo ima neko drugo značenje, pošto trener treba da ima neku listu potreba i prioritetnih igrača koji bi mu idealno završili te potrebe ali ne bi bilo dobro da se bavi sad nekim tehnikalijama

 

ovaj deo da misli da uzimamo sve mi nekako ne ide u radonjića, cenim kod njega što je obično rezervisan i što pušta da dela govore umesto njega a ne najlepše želje, pogotovo kada smo ovoliko daleko od početka sezone a kamo od nekog ozbiljnijeg uzorka u odigranim tekmama.

 

edit typos

Edited by oubrevo.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mister-no said:
1 hour ago, Trpac said:
Ovo je sve direktno od Deja. On dovodi, pregovara, ugovara... i kaze covek ne da se ne boji Zeljka i kkp, nego da cemo imati bolji tim od njih i da veruje da uzimamo sve...

Dejo sa Kalinom se ne plaši ni Milvokija a kamoli Darušafake.

 

niko ko se bavi takmičarskim sportom ne treba da se plaši ikoga, taj deo nije sporan

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma dobro naravno da Dejo ne bi to izjavio za medije ili javno.. Verovatno je sa nekim bliskim podelio svoja razmišljanja i to stiglo do uvek znatiželjne ciganije.. Verovatno je kao u gluvim telefonima ili u lavini "grudva" malo narasla. Ali suština je bitna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...