Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 minute ago, Tunji Awojobi said:

 

Ma daj, nemoj da hranimo tu njihovu suludu mitomaniju. Davali su im pozivnice zato što su za Evrokup standarde imali dobar budžet. Isto kao što su davali i Vesićevoj Zvezdi, i kad je bila deseta na tabeli.

 

Ako dobiju A licencu, dobiće je zbog miliona, a ne zbog romantike. Isto kao i Zenit, Asvel i sl. Da se gledaju najnoviji rezultati, dobili bi je mi. Da se gleda istorija, opet postoji bar 5 timova koji bi je dobili pre njih. Tako da, ono. . .nazovimo stvari pravim imenom. 🙂

Pozivnicu noje dobila "Vesićeva" Zvezda, već Karijeva 2012.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:


 

 


Brat-bratu...nismo ih razvaljivali ni sa Jankelom, Zagorcem i Trifom...a sada će kao Kuz opet Ekpe-a šljas i to po sred prepune Arene...teško da može. Dovode još najmanje dvojicu iz ove klase...a nakon toga će finiširati roster ''almost famous'' igračima za koje se mi šutamo u dupe kad ih dovedemo. Kada izadju sa petorkom Lorenzo, Panter, Zagorac, Lovernj, Ekpe utanjaće nam fajt spirit.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

 

Хех, нека изађу. Тим слађе.... 

1 hour ago, ИEsA IlIC said:

 

dzoni je, ne dobar, nego odlican pocetak. 

vajt je tu da pomogne luki i simonu na par minuta. 

 

 

uhuhuh kuku majko, pa kako cemo mi sa tim galktikosima? mi smo vezali 7 pobeda u el nad duplo sklupljim timovima, nema ekipe koju nismo dobili, spance onu boraniju kahu/valensiju/malagu deremo kad sitgnemo, pali su i real i barsa, real i na strani. pali su i oly i pao vise puta i makabi i ovde i tamo, i svi turci pa cak i fener od 50 miliona. i cska i milano vise puta i tamo i ovde. i sad mi treba da se bojimo te petorke? 

tu petorku celu jedu laza kad stavi zastitu za zube i simke kad polize prste i zagladi celu.

gasio je kuz vec svetlo, gasice opet :classic_smile:

hard difens - tranzisn ofens. domaca osnova je tu. dzoni je svi cemo se sloziti pun pogodak, vajt je ok. a tek treba da dovedemo bar 3 pojacanja. 

sve u svemu bar 50-50 sanse i siguran sam da cemo igrati odlicnu kosarku. 

i dalje smo mi ti koje treba pobediti i dalje su sve baze nase. 

i dalje je tetka vesna doktor ove igre i ovog sporta. 

 

 

 

Браво ти га брате, ни ја не бих боље срочио.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Losmi17 said:

Daj nam malo vise safta. Mada ovo ne zvuci dobro uopste.

Nema šta, ostaje da se Čović odluči, da li ide dalje ili se povlači ... to je to.

Slavina zavrnuta a treba isplatiti zaostala dugovanja ... vrlo neprijatna situacija.

Tako se priča ...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Nema šta, ostaje da se Čović odluči, da li ide dalje ili se povlači ... to je to.

Slavina zavrnuta a treba isplatiti zaostala dugovanja ... vrlo neprijatna situacija.

Tako se priča ...

Znaci fakticki mu ostavljaju izbor gde nema izbora 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zvezdinho said:

U odnosu na Partizan bio je slabiji tim sigurno.


 

Quote

bio je slabiji ali nije bio los. taman je razliku nivelisao u svom skillu u odnosu na dujadina 


I za rad telefona uoci pete utakmice, barem kako je sam Pešić rekao

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ZiS said:

E sad dolazimo do situacije gde Nebojšin ego može da nas dovede u situaciju da se vratimo u stanje pre nego je došao u klub... Teško da će on tako lako odstupiti... 

Svako ko je krenuo ka trecem mandatu doziveo je fijasko. Nego gde je onaj Jakovljevic sto je stvorio Bogdana, mrzi Covica hvali Partizan... Kako li komentarise sve ovo....

Edited by suptil
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, oubrevo. said:

 

kari mu dao da završi tekmu u leon štukelj sali. fićo omašio dva metra obruč, nikad više kod karija nije šutnuo u clutchu.

kari je zeleo da filip postane covic. ali sjebao pritisak mladog igraca.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, BojanaCZV said:

Jao, moram samo da preduhitrim eventualni prelazak Kalinica 😄

 

Na stranu, sto bi mi to bas bio smor sa navijacke strane, nesto drugo bi mi bilo jos grdje. Zapravo, to bi dokazalo da skoro svako ima cenu kojom mozes da ga kupis.

Osvrcem se na njega posebno, zato sto je najstrasnije bio vredjan glede fizickog izgleda.

 

Sta znam, valjda postoje neki zivotni principi, koje treba postovati.

 

Za Dangubica me nije preterano iznenadilo, jer je on generalno persona bez izgradjenog identiteta.

 

Ali Kalinic je zaista grom, barem za mene i evo iskreno se nadam da nece do toga doci.

 

Bas bi me ono, razocaralo.

Ne mogu da zamilim sta bi bilo da Maik Zirbes potpise za nas......:classic_biggrin:

PS. Znam: Djubre sam neopevano...:classic_biggrin:

Edited by Kronostime
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, BojanaCZV said:

Jao, moram samo da preduhitrim eventualni prelazak Kalinica 😄

 

Na stranu, sto bi mi to bas bio smor sa navijacke strane, nesto drugo bi mi bilo jos grdje. Zapravo, to bi dokazalo da skoro svako ima cenu kojom mozes da ga kupis.


Pa to je vrlo upitno da svako ima cenu. Barem mi nismo uspeli nikad da nadjemo cenu ni za jednog njihovog bivšeg, a kamoli aktuelnog igrača, neračunajući strance, a nije da nismo pokušavali. E sad iz kog razloga nismo uspevali…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...