Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

9 hours ago, BojanaCZV said:

Ja ne mogu bas da se setim, ali cini mi se iz ciste ljubavi prema klubu, samo su Ninkovic u fk i Sasa Pavlovic u kk, igrali.

 

Ispravite me ako gresim, mozda mi je neki igrac promakao.

 

Igrao je Filip iz čiste (tatine) ljubavi :default_coffee:

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Ako postoji ok rezervna opcija, stvarno mislim da je bolje da zaboravimo na Jovića. Toliko je sklon povredama, a Radonja nije neko ko zna da štedi igrača i kalkuliše minutažom.

 

 

Ovo je činjenica...Radonja je Jovića u sezoni kada smo ostali bez njega u završnici, držao ili na parketu ili na dasci. Sramotno je ako ga klub još nije isplatio što pokazuje da nije hteo da pokrene proces...isto smo se izblamirali i sa Dangubom koji je bonuse čekao dve i po godine.

I ivanović nema adekvatan fizio frejm za hasl igru koju gura...ide u meso...ide srcem...i on nam je rizičan po tom pitanju. Jović i kada se oporavi od ove rupture biće tek na nivou igrača koji je propustio skoro celu takmičarsku sezonu. Smešno je da ga nakon par miliona zaradjenih preko mi sad vadimo sa 200k. Nit njemu ćar nit nama neka fajda. Duplo golo u najavi.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da posle ove povrede (naravno, žao mi čo'eka, želim mu brz oporavak) niko nije toliki zločinac prema klubu da Joviću ponudi bilo kakav ugovor. Ako se to ipak desi, tog funkcionera treba u Hag...

Doduše, višegodišnji ugovori Kuzmića, Simonovića me demantuju...

Link to comment
Share on other sites

Jovicu je definitivno pukao list. 

Mada mi je drug odmah sinoc napisao dok je isao prenos 'Kao ja preprosle godine' (tad je pokidao list na utakmici amaterske lige). I skroz iste okolnosti, zaigrao posle duge pauze, telo u istim godinama kao Jovicevo, nije jos bilo spremno i naviknuto za toliki napor... Njemu je trebalo oko 3 meseca da sanira povredu, s tim sto naravno nije imao vrhunsku negu i tretmane kao profesionalni kosarkas i reprezentativac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, svarozicslo said:

Nadam se da posle ove povrede (naravno, žao mi čo'eka, želim mu brz oporavak) niko nije toliki zločinac prema klubu da Joviću ponudi bilo kakav ugovor. Ako se to ipak desi, tog funkcionera treba u Hag...

Doduše, višegodišnji ugovori Kuzmića, Simonovića me demantuju...

lol coveku je pukao misic jer je nespreman forsiran ,povreda koja se svima moze desiti,nije pokida ligamente kolena ili ahilovu tetivi nedaj boze pa da pises ovako nesto aman covek za mesec dana je ok.Sta rvo i Vasa Micic je povredjen i Kalinic i Bjelica ako im neko ponudi ugovore odmah u Hag sta,Boze me sacuvaj 

 

1 minute ago, Ridji said:

Jovicu je definitivno pukao list. 

Mada mi je drug odmah sinoc napisao dok je isao prenos 'Kao ja preprosle godine' (tad je pokidao list na utakmici amaterske lige). I skroz iste okolnosti, zaigrao posle duge pauze, telo u istim godinama kao Jovicevo, nije jos bilo spremno i naviknuto za toliki napor... Njemu je trebalo oko 3 meseca da sanira povredu, s tim sto naravno nije imao vrhunsku negu i tretmane kao profesionalni kosarkas i reprezentativac.

Nije isto brt kad imas ful tretman 3 terapije dnevno,i vrhunsku aparaturu i negu i ovako obicnom coveku uvek vise treba.Oporavak takve povrede kod profesionalnog sportiste ti je maks 2 meseca i to ono lagano da se ide sve.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ridji said:

Jovicu je definitivno pukao list. 

Mada mi je drug odmah sinoc napisao dok je isao prenos 'Kao ja preprosle godine' (tad je pokidao list na utakmici amaterske lige). I skroz iste okolnosti, zaigrao posle duge pauze, telo u istim godinama kao Jovicevo, nije jos bilo spremno i naviknuto za toliki napor... Njemu je trebalo oko 3 meseca da sanira povredu, s tim sto naravno nije imao vrhunsku negu i tretmane kao profesionalni kosarkas i reprezentativac.

 

Ako je ovo istina, onda nije normalno sto je uopste igrao.

 

Totalno suludo sa njegove strane, da kazem eto, nenormalno, ma sta da su razlozi, da li zelja za sto vecim ugovorom, ili zelja za pomogne reprezentaciji.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Maverick88 said:

Nije isto brt kad imas ful tretman 3 terapije dnevno,i vrhunsku aparaturu i negu i ovako obicnom coveku uvek vise treba.Oporavak takve povrede kod profesionalnog sportiste ti je maks 2 meseca i to ono lagano da se ide sve.


Zato sam i napisao Njemu je trebalo oko 3 meseca da sanira povredu, s tim sto naravno nije imao vrhunsku negu i tretmane kao profesionalni kosarkas i reprezentativac.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

 

Ako je ovo istina, onda nije normalno sto je uopste igrao.

 

Totalno suludo sa njegove strane, da kazem eto, nenormalno, ma sta da su razlozi, da li zelja za sto vecim ugovorom, ili zelja za pomogne reprezentaciji.


To koliko je bio spreman je vec nesto sto (samo) on zna, selektor i treneri u reprezentaciji i njegov menadzer. 
U ovom slucaju Jovic nije obnovio povredu ali su generalno nezgodne povrede misica, zahtevaju bas tacno odredjeno mirovanje i potpuno oporavak

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Ako je ovo istina, onda nije normalno sto je uopste igrao.

 

Totalno suludo sa njegove strane, da kazem eto, nenormalno, ma sta da su razlozi, da li zelja za sto vecim ugovorom, ili zelja za pomogne reprezentaciji.

Nema tu pravila, ista povreda može da se dogodi i kad je igrač potpuno spreman ... Teu se ta povreda više puta ponavljala.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Da, on nikad ne trenira, puši, pije, govori bezobrazne reči ... i t. d.  forumaška mitologija.

 

Jes nesto ostario u licu, bas ga gledam juce na onoj fotografiji sa Bjelkanom 😄

29 minutes ago, Binge said:

FB_IMG_1625133881630.jpg

 

Nisam ni sumnjala da Misko jede nesto 😄

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Ridji said:

Jovicu je definitivno pukao list. 

Mada mi je drug odmah sinoc napisao dok je isao prenos 'Kao ja preprosle godine' (tad je pokidao list na utakmici amaterske lige). I skroz iste okolnosti, zaigrao posle duge pauze, telo u istim godinama kao Jovicevo, nije jos bilo spremno i naviknuto za toliki napor... Njemu je trebalo oko 3 meseca da sanira povredu, s tim sto naravno nije imao vrhunsku negu i tretmane kao profesionalni kosarkas i reprezentativac.

 

5 do 7 nedelja za sportiste. Znaci tamo 15. avgusta krecu treninzi. Moze da se oporavi za sezonu. Vremena ima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...