Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Da sacekamo prognoze strucnjaka, sreca da se ipak desilo u pripremama, ima vremena da ga sacekamo, to je sport, sranja se desavaju, idemo jako, ljudi ja sam 7 puta bio u gipsu, pa sam ziv, nemojte dramiti, nekad izgleda gore nego sto jeste, bice sve u redu sa Vajtom, a i sa Zvezdom. Raduje ovakava odbrana, i pristup, ne sumnjam u Radonjica, lepa ekipa, super je ovo.  

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ma sta ljudi ovo poprilicno menja ionako smanjene ambicije, startna cetvorka,  stranac, igrac sa 10 plus poena. Ako je lom to je duža pauza uz fizikalnu i terapije a sezona pred vratima. Da ne mracim ali stvari nazovimo pravim imenom, ovo se uglavnom nama desava, a uz nedostatak centra ovo produbljuje problem. Mozda sad pozure sa tim centrom pa videcemo ali sezona u kojoj Mitar guli na 4 25 minuta nije dobro.

Link to comment
Share on other sites

150 kvota da uzimamo el. 

bukvalno samo petruseva da smo nekako uzeli. 

dobri smo, imamo sirinu, imamo vise hasl igraca (dzoni, kalina, dobric). lazarevic sa pravom prikljucen prvom timu, bukvalno preslikani kalina. 

eto bice koristi od fmp-a. 

daj centra za sve novce!

 

dzoni, kalina, dobric. pa to je poezija za oci. 😍 

jos kad se simon vrati... pa polize prste i zagladi celu... :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Crni said:

Da sacekamo prognoze strucnjaka, sreca da se ipak desilo u pripremama, ima vremena da ga sacekamo, to je sport, sranja se desavaju, idemo jako, ljudi ja sam 7 puta bio u gipsu, pa sam ziv, nemojte dramiti, nekad izgleda gore nego sto jeste, bice sve u redu sa Vajtom, a i sa Zvezdom. Raduje ovakava odbrana, i pristup, ne sumnjam u Radonjica, lepa ekipa, super je ovo.  

nista ne menja sto se desilo na pripremama, mi ni peticu nismo nasli za 3 meseca, a svakako da se nece dovoditi zamena na 4 za vajta, krpice sa sa ovim sto ima..

a to skroz menja situaciju, nema tu vise onda sirine za 3 i poena iz drugog plana..

Link to comment
Share on other sites

Svesni su u klubu da je centar neophodan i siguran sam da se radi na tome(hvala maiku i srecno), ali se nadam da niko ne misli da mozemo izneti sezonu sa ova 3 igraca na 1 i 2. Hitno nam je potreban plej ili kombo bek.

 

Bice Vajt ok. Ne znam kakav ugovor ima ali vec bih mu sad produzio. Kao i Mitrovicu koji je odlican peti igrac u reketu i bice prijatno iznenadjenje(samo da nauci da sutira). Kalina ce sad morati iskljucivo na 4, a evo prilike da Lazarevic pokaze od cega je satkan.

 

Ivanovic mi se bas svidja i on i Zvezda su savrsen spoj. Imam osecaj da Volters nece dugo ostati kod nas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je prava mala katastrofa, prvo zbog samog Vajta koji se cini kao sportista u pravom smislu te reci, pa onda i za nas.

Nadprosecan atleticizam, igra iznad obruca, skok, fajt, sut. Sve to on donosi. Prototip moderne cetvorke.

Cak bih se usudio reci da uz Kalinu i Dzonija, nas treci udarni igrac.

Bas losa sreca.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Oporavice se White, momcina je to!

Bar je na pripremnim utakmicama, ako je za neku utehu.

Ne mogu ni da zamislim sa kakvim ce driftom tek da krene kad se bude vratio.

 

Sto se igre tice, WOW, +30 protiv Panate covece.

 

Sa Jovicem i centrom, bice ovo jedna kidalica sto bi tinejdzi rekli.

 

Bas bas jedva cekam da pocne ❤

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...