Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

41 minutes ago, Decembarski said:

A mogao si da vidis  da su i crvena i crna polja zajedno.

Zvezda crvena i Black(crna)

😏

 

Ustvari mogao je svak da vidi šta je hteo 😄

 

36 minutes ago, Wingwalker said:

Prevelik je gembl dovesti Gembla u EL tim da glumi prvog centra sa 30mpg. Gembl je i sa Lesorom, ali njega smo već sažvakali i ume da se izrazi valjano, polu-domaći...nemojte opet Jovo nanovo. Treba nešto malo i da se trenira, zakuva neka hemija...

 

 

 

Neče u ovom timu niko osim Kaline preči 25mpg

Link to comment
Share on other sites

Prva, gost Jutra N. C. Red bolestan sam pa sam smrsao, red radim po 20h dnevno al sad ne mogu, red napadaju nam predsenika AV-a, red Erdogan moze u CG ali AV ne, red Kosova, red Geronimo je budala pa je slusao (al ne tolika, bar sam radio jos nesto pride...)

Edited by Geronimo
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Vratih da pogledam, pa sam izvukao kratke crtice:

-vakcinisanima popust

-smrsao 36kg

-izmedju 15 i 20.09 ce odluciti da li se kandiduje opet

-najteza sezona za  njegove 52 sezone u kosarci

-umesto 250 hiljada, potroseno 750 na putovanja, a umesto 1 750 000 od karata, prihodovano 50.

-gubitak 3 miliona, smanjili na 2,5.

-od 17 utakmica EL, 7 se igra u areni, 7 u Pioniru, a za 3 ce pokusati u areni.

-Lesor jeste opcija, ali nije jedina. Znace se u narednih par dana.

-Najvece razocarenje Sasa Obradovic, naplatio za 4 meseca 650 hiljada, price o ljubavi u sportu ne postoje.

-bruto budzet 5.1 milion.

-dug 30 miliona din za PDV

-Budo banana u upravi kk partizan(to je pomenula voditeljka), on je pominjao neke druge banane.

Ostalo je politika 🙂

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 18
  • Thanks 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Vratih da pogledam, pa sam izvukao kratke crtice:

-vakcinisanima popust

-smrsao 36kg

-izmedju 15 i 20.09 ce odluciti da li se kandiduje opet

-najteza sezona za  njegove 52 sezone u kosarci

-umesto 250 hiljada, potroseno 750 na putovanja, a umesto 1 750 000 od karata, prihodovano 50.

-gubitak 3 miliona, smanjili na 2,5.

-od 17 utakmica EL, 7 se igra u areni, 7 u Pioniru, a za 3 ce pokusati u areni.

-Lesor jeste opcija, ali nije jedina. Znace se u narednih par dana.

-Najvece razocarenje Sasa Obradovic, naplatio za 4 meseca 650 hiljada, price o ljubavi u sportu ne postoji.

-bruto budzet 5.1 milion.

-dug 30 miliona din za PDV

-Budo banana u upravi kk partizan(to je pomenula voditeljka), on je pominjao neke druge banane.

Ostalo je politika 🙂

 

Bukvalno si sve bitno naveo, ne moraju ljudi da gledaju, bravo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

 

-Najvece razocarenje Sasa Obradovic, naplatio za 4 meseca 650 hiljada, price o ljubavi u sportu ne postoje.

 

vece je razocarenje sto on ni za 52 godine koliko kaze da je u kosarci nije naucio sta znaci sporazumni raskid..

sporazumni raskid, nije kad ti nekom kazes raskinucemo sporazumno iako se druga strane ne slaze, pa se i povrh toga raskine i objavis kako je sporazumno raskinuto.

na stranu sto je obradovic zasluzio da leti i sto ne bi nista osvojili da je on ostao.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Potom su nam se dogodile neke najveće radosti i najveća razočarenja, u smislu trenera kojeg smo tada imenovali, Saše Obradovića.

 

Na kraju, još jednom je prokomentarisao i najveće razočaranje iz prošle sezone.

"Neverovatno je da legenda Zvezde (Saša Obradović prim. aut) naplati 645.000 evra za četiri meseca. I te priče o ljubavi u sportu, to je ljuba do poslednjeg evra u sopstveni džep. Svi koji pričaju o ljubavi u sportu nisu iskreni."

 

 

neverovatno je da neko ko sebe smatra ozbiljnim predsednikom kluba a pri tome i legendom, makar po transparentu koji je odavno napisao - smatra da je neverovatno naplatiti novac koji si ugovorio sa klubom koji te je šutnuo k'o kuče, sa porukom da se javiš u ofis da se dogovorimo.

 

 a onda iz toga sledi da je verovatno da ljudi misle da je sale stvarno trebalo da oprosti novac, jer nije uradio posao u prva tri meseca po ukusu kluba i navijača.

 

takođe iz toga sledi kao logično (jer je verovatno) što imamo tako malo istinskih legendi kluba, jer saša obradović za mene to iskreno i nije, pričam samo o igračkoj karijeri (kao što nisu ni bolić, jera-kapiten i ostali sličnog uticaja na klub)

 

možda jednom zaista postanemo gospoda ali ne u titularnom smislu, da sebe tapšemo po ramenu, već po delima. tada će nam biti bolje čak i da ne bude ovakvih rezultata redovno.

  • Like 4
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

"Još u februaru sam rekao da će odluku doneti moje zdravstveno stanje. Nisam još uvek u takvoj formi za tako odgovoran posao. Nisam neodgovoran čovek", rekao je Čović u "Jutru" na TV Prva i otkrio kada će doneti odluku o ponovnom kandidovanju:

"Mislim da će to biti sredina septembra. Klub funkcioniše, tamo rade ljudi koji se trude. Iza nas je najgora sezona koju sam mogao da doživim. Nikada nismo imali goru sezonu. Korona je uradila svoje. Potom su nam se dogodile neke najveće radosti i najveća razočarenja, u smislu trenera kojeg smo tada imenovali, Saše Obradovića. Došlo je do deficita u budžetu. Planirano je na primer 250.000 evra za putovanja. Igramo Evroligu, to je najjače takmičenje u Evropi u bilo kom sportu. Mi smo potrošli 750.000. Planirali smo milion i 750 hiljada karte, a prihodovali smo nepunih 50.000. Kada se sve sabere to izađe oko tri miliona. Uspeli smo to da umanjimo na dva i po miliona."

 

"Uzeli smo sve što smo mogli da uzmemo. Kup, ABA ligu, domaću ligu. Koliko je ovo rukovodstvo u Zvezdi, osvojili smo 17 trofeja, ne računajući mlađe kategorije."

Čović je potom pozvao navijače da kupe sezonske karte, a biće i povlastica za određene grupe, između ostalog i za vakcinisane.

Takođe, osvrnuo se i na trenutni tim crveno-belih.

"Imamo respektabilan, jako dobar tim. Ostaje još jedan igrač da se dovede, bar po treneru – centar. Vidim priču oko Lesora. On jeste u razmišljanjima, ali i neki drugi. To će se rešiti u narednim danima."

Na kraju, još jednom je prokomentarisao i najveće razočaranje iz prošle sezone.

"Neverovatno je da legenda Zvezde (Saša Obradović prim. aut) naplati 645.000 evra za četiri meseca. I te priče o ljubavi u sportu, to je ljuba do poslednjeg evra u sopstveni džep. Svi koji pričaju o ljubavi u sportu nisu iskreni."

"Naš bruto budžet za prvi tim će izaći pet miliona i 100 hiljada evra. U tom bruto budžetu nisu samo naknade igrača, već i menadžerske provizije, plaćanje stanova, obezbeđivanje automobila i nešto što mora da bude zakon, a ne poverenje – ugovor."

Čović je rekao i "da je tačno da se duguje 30 miliona dinara za PDV, ali to je posledica korona udara."

Pratite nas na našo

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

3 utakmice u areni pod znakom pitanja zbog ane bekute, zorice brunclik i bore corbe. ej zivote lutalico, ej zivote pokvarenjace. zamolio bih ove tri rezimske vedete da ne odustaju od svoijih termina u areni, lepse je igrati u punom pioniru.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, pavijan2 said:

645k evra je mala cena za teranje celave prevare. hebo ga onaj ko ga dovede za trenera.

Kamen na kamenu.

Znao sam da ce papreno da nas kosta SO.

Otprilike je on napravio gotovo pola gubitka prethodne sezone.

Katastrofa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja sam jednom napisao šta mislim o SO i dogodilo mi se da prvi put budem banovan, što na ovom, tako i na ex B92 forumu. A što se tiče centra, pre Lesor svakako. Naučio je on svašta nešto, u odnosu na onu sezonu kod Alimpija, kada je imao 21-22 godine. Pritom, kod Alimpija svakako nije mogao da napreduje.   

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...