Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

23 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

Elem, da li jos nekog sem mene vise boli Savanov promaseni zicer protiv Francuske nego Mijatova precka protiv Holandjana?

 

mene mijatova prečka, zato što su mu seljaci na konto toga osporavali grejtnes a za mene je jedan od tri najbolja domaća fudbalera koja sam gledao. doduše, dva su iz crne gore a jedan iz rumunije ali šta sad.

 

a savan, naše dete 🧡

posle toga nekako nikada nije uspeo da se vrati na nivo iz svog prajma

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

offtopic:

 

Ja sam za vreme utakmice sa Holandijom na SP 98-e putovao prvi put sa drugarima na more, busom smo išli i slušali radio prenos. Pošto nismo gledali nisam se toliko potresao tad u busu, međutim kad smo stigli u Budvu išla je neka montaža naših repstativaca kako pevaju himnu upareno sa scenama iz Titanika koji tone (tad je bio sulud hajp na Cameronov film), bilo je kolektivno plakanje bukvalno. Ogromno loženje je bilo za to prvenstvo, prvi veliki turnir posle sankcija a mi očukali Mađare u baražu kao neke teletabise. 

 

Ipak, ništa ne može da se poredi sa porazom od Turaka u polufinalu SP u basketu, kad su nas brutalno pokrali. Tad sam bio toliko utučen da nisam mogao da se pomerim sa mesta ni reč da kažem jedno sat vremena.

 

Savanov zicer ide tek negde na deseto mesto, teže mi je palo i Bogdanovo zaletanje protiv Litvanije.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Meni je taj zicer mnogo tesko pao, prosto se videlo koliko je i Savan potonuo posle toga. Da, i ono ispadanje od Tuske sam jedva pregurao. Mijatova precka jeste dozivljena kao nacionalna tragedija, ali meni licno uvek teze padaju kosarkaski porazi od fudbalskih. Valjda su nas ovi i navikli na to 🙂

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mijatova prečka je bila negde oko 60min i nije u tom trenutku bila toliko tragična. Posle smo primili gol koji ni pioniri ne primaju i ispali. Tek pisle je krenula kuknjava za promasenim penalom. U košarci kad se promasi odlučujuči napad baš bude tezak trenutak a bilo ih je ...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

krađa protiv Turaka je bila nivo:

''...ljudi smirite Dudu...trebaće nam još.''

Epska pljačka.

 

Da iskoristim priliku i da podsetim da je Ivković preuzeo reprezentaciju u trenutku kada nas je očekivala velika smena generacija i kada smo bili totalni raspad na svim nivoima. Baš je velika nepravda što nije uzeo tu titulu.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Wingwalker said:

Kada bi Deda imao UFC tonus i definiciju Simonovića već bi mu pre dve godine dodelili uramljen dres na gostovanju Fenera u Pioniru. Neka ga tu, iako će verovatno ove sezone bukvalno krpiti rupe. Odgledao sam jedan njegov intervju i ipak mi nije jasno da neko tako stabilan, inteligentan i potpuno svestan da je redak i originalan profil igrača, obdaren talentom i osećajem za ovu igru ali sa druge strane i transparentno limitiran fizikalijama, evo i nakon 5-6 EL sezona i odličnog tretmana u matičnom klubu, se opet pojavi na okupljanju tima za možda i poslednju sezonu na velikoj sceni sa ovim frejmom srednjoškolca kojem manguparija redovno otima kintu za užinu. Nakon svega navedenog rekao bi da je jednostavno lenj.

 

 

Nažalost poprilično sam siguran da je to objašnjenje. Sigurno mu u tome pomaže i činjenica da sa ovako malo truda - realno zarađuje bruka dobre pare u Srbiji. Greota, na takav talenat, IQ i hladnokrvnost, da ne želi da uloži trud da ode na sledeći nivo. Njemu treba izazov, da ga nešto pogura.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Igor_ said:

Isti lik iz nekog filma, ali nema sanse da se setim o kome se radi.

 

Hard verzija je Hanibal Lektor sa pogledom nevinasca dok ima brnjicu na ustima. 

 

Soft verzija je Gus iz Top Gana, scena iz F-14 (platio mi  da ovo kazem jer Gus ima kosu i plavusicu za zenu). 

 

 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

 

Ipak, ništa ne može da se poredi sa porazom od Turaka u polufinalu SP u basketu, kad su nas brutalno pokrali. Tad sam bio toliko utučen da nisam mogao da se pomerim sa mesta ni reč da kažem jedno sat vremena.

 

Sta ti je subjektivni dozivljaj...ja sam nacuo da se ljudi nerviraju negde u pozadini zbog basketa, a meni to vece bilo...u TOP 5 ikada!

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, leki bg said:

Sta ti je subjektivni dozivljaj...ja sam nacuo da se ljudi nerviraju negde u pozadini zbog basketa, a meni to vece bilo...u TOP 5 ikada!

Mora da si bio na moru i u nekoj ozbiljnoj steti😀

 

P.S. Ja bio u Spaniji sa zenom i malim detetom. U 1/4 sam umalo ripnuo sa terase posle Teove trojke, zena me smiruje u fazonu-pobice nas ovde🤣Zato nakon 1/2 me drzala za noge da ne firiknem TV sa sedmog sprata hotela u bazen🤣🤣🤣

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

Пречка је дефинитивно била претешка за поднети, што рече један другар, један од оних момената за који се сви сећају где су били и шта су радили кад се десио. Међутим, као што рече колега Ћићми, ја од Стразбура дефинитивно нисам исти човек, до краја следећег дана сам малтене гледао у једну тачку и три дана буквално био физички болестан. Бордо ми је касније био ситница, иако је упоредива ситуација. Пре неки дан видех Гамеира на терену, игра за Стразбур и дао је гол против ПСЖ-а, још имам жељу да му забодем виљушку у око.

 

Турке сам исто тешко поднео, то ми је била једна од најгорих пијанки у животу.

  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Пречка је дефинитивно била претешка за поднети, што рече један другар, један од оних момената за који се сви сећају где су били и шта су радили кад се десио. Међутим, као што рече колега Ћићми, ја од Стразбура дефинитивно нисам исти човек, до краја следећег дана сам малтене гледао у једну тачку и три дана буквално био физички болестан. Бордо ми је касније био ситница, иако је упоредива ситуација. Пре неки дан видех Гамеира на терену, игра за Стразбур и дао је гол против ПСЖ-а, још имам жељу да му забодем виљушку у око.

 

Турке сам исто тешко поднео, то ми је била једна од најгорих пијанки у животу.

Meni je finale kupa protiv Partizana na Marakani. Cimali smo se iz Novog Sada do BG-a 6h. Drzali nas ispred stadiona, utakmica kasni i onda onakva kradja i povlacenje ekipe. Uvek nam je malo falilo da napravimo neki zaokret i da se vise priblizimo blizancima... Secam se Nikola Lazetic stize u Vojvodinu i posle nekog meca daje izjavu nesto oko navijaca Zvezde i o Zvezdi, sutradan 500 navijaca dolazi na trening da ga prevaspita kako dok igra za Vojvodinu ne sme da prica tako neke stvari... A danas smo spali na najnize grane...

Inace Zvezdu u fudbalu ne mogu da smislim ali volim da je gledam u kosarci i cesto napominjem da su mi to dva razlicita kluba koja na moju zalost nose isti grb i boje. Kosarkaska sekcije je nesto veoma drugacije od fudbalske koja je kroz istoriju kancerogena na najvisem mogucem nivou.

I za kraj velika je sramota za Srbiju da Partizan i Zvezda imaju mnogo veci budzet u kosarci koja nije prkfitabilna od Vojvodine u fudbalu ali okej nema nas puno pa nismo politicki glasacki interesantni.

Ako nista vratili smo se na neku kosarkasku tacku pa ce se sledece godine gledati Aba 2 u Novom Sadu. 🙂

Edited by Johnny Štulić
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nikola Maksimovic je enemy no1 dok sam ziv! 

Sto se tice Mijata, sutnuo je vrhunski, badjo je 94 prebacio preko gola protiv Brazila u finalu. To je fudbal. Nije ni lako dati gol Van Dersaru, a on ga je nadmudrio, ipak lopta ostala na okviru gola. Ipak, potez Maksimovica...mrzim ga dok sam ziv!

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mene je kao klinca ubila Sampdorija, i moj otac zvani baksuz koji rezignirano konstatuje kako nema sanse da prodje kako treba ako povedemo golom Mihe (kao sto i jesmo). Dzaba sam ga podsetio na Bajern, ovog puta je bio u pravu.

 

Od novijih stvari, najteze mi je pao Stojkovicev odlazak u Partizan. Zasto, pojma nemam. Valjda nisam mogao da verujem da neko ko je od pionira u Zvezdi moze to da uradi. Od utakmica - najgori je bio Bajern kad nam je Kros je..o kevu u poslednja 2 minuta.

 

Edit: Bordo mi nije bio uopste strasan, valjda sto je Robi oteran, a dovedeno ono ljigavo cije ime ne zelim ni da pomenem.

Edited by pantelia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...