Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 minute ago, Storm said:

Stimara ce sad morati bar da trenira s nama dok ne dovedemo centra. Mada tako je jednom isto trenirao sa Fenerom pa ostao. 😀

Тад је Фенер водио Обрадовић. А и Партизан тражи центра...тако да...  😄 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Гио94 said:

Тад је Фенер водио Обрадовић. А и Партизан тражи центра...тако да...  😄 

 

Stimac ne bi nikad otisao u Partizan. Pa gde su sta rade Gagic, Musli i ostala ekipa... 

Link to comment
Share on other sites

Nejt-Ivanovic-Uskokovic 

 

?- Dobric

 

 Davidovac, Lazarevic, Simonovic, Lazic

 

Kalinic, Vajt

 

?, Kuzmic, Mitrovic

 

Mozda se na kraju dogovore sa Jovicem ali im sad nije u planu, to da je potpisao je glupost teska..posebno predugovor :)))

 

Trazi se jos bek i centar i zatvara se radnja. Nek ova dva budu na renomeu Kalinica,ili bar plate i bice to supersonican tim..

 

 

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Takeshi_Kovacs said:

kako to mislis da nema za noka, a ima za centra i beka renomea kaline?

Noko ne vredi te pare...Ako se secas i pratis kosarkasku igru i trenerski rad Dejana Radonjica...onda znas da njemu ne treba centar i to prvi koji ne zna  da igra ledjima, povratni pas nikakav itd....To nije TM Dejana Radonjica...jer ako od tog novog centra ne dobijemo poene dole i prostor za ostale, necemo se bas nadavati koseva od ostalih ispod kosa.

 

Resio sam ti misteriju univerzuma..hvala

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

zaboravi da sam bilo sta pitao

Pa lepo sam ti objasnio ili mislis da Noko vredi pare koje smo dali Kalini a to su mozda najvece pare u Covic eri. Moje licno misljenje da on ne vredi te pare, niti je kompatibilan ovom sastavu...koliko god to nekom zvucalo cudno, Radonjic uopste nije zagrizao za njega. 

 

Ako ima neko da misli da Noko vredi para Kalinica nek slobodno navede zasto. Sta ce tacno Radonjic naci i koga zeli to niko ne zna  budi siguran...sem par ljudi u klubu i ovi insajderi veze nemaju. Pricao sam danas sa jednim nasim kosarkasem i  dolaze bek i centar i to se trenutno trazi..Jovic mozda,ali sad nikakvih pregovora ili gledanja njegovog zdravstvenog kartona nema...sto ne znaci da nece biti...al trenutno su ove dve pozicije prioritet..eto..ako mi sad oprostis..Johny..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pa lepo sam ti objasnio ili mislis da Noko vredi pare koje smo dali Kalini a to su mozda najvece pare u Covic eri. Moje licno misljenje da on ne vredi te pare, niti je kompatibilan ovom sastavu...koliko god to nekom zvucalo cudno, Radonjic uopste nije zagrizao za njega

 

Ako ima neko da misli da Noko vredi para Kalinica nek slobodno navede zasto. Sta ce tacno Radonjic naci i koga zeli to niko ne zna  budi siguran...sem par ljudi u klubu i ovi insajderi veze nemaju. Pricao sam danas sa jednim nasim kosarkasem i  dolaze bek i centar i to se trenutno trazi..Jovic mozda,ali sad nikakvih pregovora ili gledanja njegovog zdravstvenog kartona nema...sto ne znaci da nece biti...al trenutno su ove dve pozicije prioritet..eto..ako mi sad oprostis..Johny..

 

Radonjič nije zagrizao za njega, a čekali smo ga par meseci i dobio od nas bar 10 ponuda?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...