Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

4 hours ago, Trpac said:

Jbg Ridji davno je bilo kad se videsmo poslednji put u Cairu.

Slobodno pitaj Dabu i Barry-ja oni me znaju.

I nisam pobogu ja pricao s Dejom, doslo je do mene...

Nisam te zaboravio, ništa se ne brini :classic_biggrin:

I oni jest’ da često djuras i ja imamo slične ili iste stavove ali ako ništa barem nas je JOB podelio da se razlikujemo :classic_biggrin:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

 

ti pišeš samouvereno kao da si čović sa pečatiranom eksel tabelom;

 

punter, leday i kalinić su isti nivo igrača, po meni je kalina i bolji i time skuplji ali nebitno, to je taj rang.

 

sve sam napisao gore takeshiju, nemoj da se blamiraš sa ovim sigurnim privatnim projekcijama. 

ja sam svakako pisao o talentu igrača, ne o imaginarnim parama gde je neko došao za ljubav i markicu a neko za milione.

 

plus što čitaš a ne razumeš: tri respektabilna igrača + kalina i white = pet respektabilnih igrača. uz sidekicks sa klupe, to je 5orka da oteramo* kosmatu prevaru ako u decembru nije u igri za plej of.

 

*mada, možda njemu treba tri sezone, nisam siguran.

 

Niko ne kaže da je neko došao za ljubav i markicu a neko za milione, više kao da neko igra za 20% više nego što vredi, a neko za 20% manje. Što je sasvim realno. 

 

I pored toga, mi imamo jednog Kalinu, a oni imaju Željka, Lideja, Pantera, pa Kuruksa, Smailagića i ko zna koga još sve. A pritom igraju Evrokup, što znači da moraju da plate premium za svakog igrača koji ima i EL ponude. 

 

 

2 hours ago, oubrevo. said:

kako da pustim kalinu kad je on igrač od milion+ eura?

to su tamo leday i punter - u tom segmentu nam beže za jednog igrača

 

I trenera. A u segmentu od 500K do milion nam beže za tipa četiri. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Ridji said:

Jovic bas i nije od tih koji tek olako prihvate kad prvog na računu ne vide da je legla plata.

 

Nisam znao. Moguće. Ono ako ćemo realno niko to ne voli ali kao kapiram našima to nije smak sveta ako se desi.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Ridji said:

Nisam te zaboravio, ništa se ne brini :classic_biggrin:

I oni jest’ da često djuras i ja imamo slične ili iste stavove ali ako ništa barem nas je JOB podelio da se razlikujemo :classic_biggrin:

Dobro je, vec sam se zabrinuo da si malo skrenuo u stranu 😀

Salim se, mozda bi bilo bolje da nisam nista pisao, sad dodjosmo do toga da se analizira svaki Radonjin mig, ekspresija ili rec...

Ja verujem u Dejana, verujem u domacu bazu, i kad se bude resavalo u plej ofu uvek bih pre zeleo u timu Dobrica i Lazica nego Puntera, uvek pre DD i Luku nego Lideya, verujem da DEjo slicno razmislja...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Trpac said:

Dobro je, vec sam se zabrinuo da si malo skrenuo u stranu 😀

Salim se, mozda bi bilo bolje da nisam nista pisao, sad dodjosmo do toga da se analizira svaki Radonjin mig, ekspresija ili rec...

Ja verujem u Dejana, verujem u domacu bazu, i kad se bude resavalo u plej ofu uvek bih pre zeleo u timu Dobrica i Lazica nego Puntera, uvek pre DD i Luku nego Lideya, verujem da DEjo slicno razmislja...

Panter nije šalabajzer on se neće sakriti kad se bude rešavalo, Lidej je druga priča.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milos 3.14 said:

Panter nije šalabajzer on se neće sakriti kad se bude rešavalo, Lidej je druga priča.

Pa Boga mi, nije se ni Lidej sakrio u plej ofu lige. Bio im je najbolji igrač u seriji protiv Bolonje.

Edited by thelosttribe
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ridji said:

Jovic bas i nije od tih koji tek olako prihvate kad prvog na računu ne vide da je legla plata.

 

Uuuu i meni to jako smeta. Ali ono bas bas. A hvala Bogu ne zavisim od svoje plate, to tek ne bi bilo dobro 😄

Ali mi opet bas smeta.

 

Prosle godine sam pricala sa nekom devojkom, bile smo u zajednickom drustvu i kaze ona: Ja sam ti kao onaj automat, tek kad ubacis novcis, ja izbacim proizvod 😄

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Delija96 said:

Na Rsb kazu da su sve prilike da nam je Volters novi\stari plej...

idem da se roknem od muke

Ja prezadovoljan. Tandem Volters - Ivanovic sjajn o izgleda na papiru.

Mnogo je napredovao od prvog mandata kod nas, nakupio se iskustva po jakim EL klubovima, poznaje sistem i trenera, ciganija nije u euforiji - znaci bice dobro 🙂

"Pogodih" da su otpala oba Stefana i da ce se polako zatvoriti roster do kraja nedelje.

Ocekujem NNoka i nekog trpaca tipa Met Thomas i da zatvaramo radnju.

I ako moze taj Petrusev umesto Kuza 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Trpac said:

Ja prezadovoljan. Tandem Volters - Ivanovic sjajn o izgleda na papiru.

Mnogo je napredovao od prvog mandata kod nas, nakupio se iskustva po jakim EL klubovima, poznaje sistem i trenera, ciganija nije u euforiji - znaci bice dobro 🙂

"Pogodih" da su otpala oba Stefana i da ce se polako zatvoriti roster do kraja nedelje.

Ocekujem NNoka i nekog trpaca tipa Met Thomas i da zatvaramo radnju.

I ako moze taj Petrusev umesto Kuza 😀

Kako?Ivanovic kao neki crnogorski Volters,forte skoring-na EL slabo to ide,paseri slicni,size slican,limiti slicni.

Da ne pricam sto se posle povrede u Uniksu stvarno raspadao.

Plakacu za Markovicem ako ovo bude tandem stvarno.

 

P.S da nam nije Radonja stvarno slightly racist? 😄

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...