Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

3 minutes ago, Predragdjape said:

U principu da, ali mislim da je njegova fioka sa fasciklama duza, i da na njihovu jednu, on poteze dve. PA sad, kom se vise isplati. On je blizu penzije po godinama, oni na "pocetku" ili neki od njih koji bi ga smenili . Iskustvo je iskustvo. 

Ako je Vodja zaista mocan, onda bi gazda mogao da ima i citav ormar sa arhivom, pa mu ne bi pomoglo. Igra se tu jos neka igra, koju jos ne mogu da dokucim. Ili se gazda jednostavno povlaci bez galame i oni ga ostavljaju na miru.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

U zivotu za Covica ne bi glasao. Malo ozbiljnosti molicu. Ovo su top igre i treba ih igrati muski a da na kraju u junu bude Kalemegdan.

 

čova je imao najjači slogan u istoriji kandidata za nešto, posle bate živojinovića ("znamo se")

- kad je teško, čović.

 

ako sad nije teško, ja ne znam kad je.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

U zivotu za Covica ne bi glasao. Malo ozbiljnosti molicu. Ovo su top igre i treba ih igrati muski a da na kraju u junu bude Kalemegdan.

Kako je pocelo, zaboravi Kalemegdan u Junu. Igrati top igru treba moci, a za to trebaju ne samo krvava kolena nego i pare (kao i sreca da se pare ne povrede tokom sezone recimo). nemojmo se zavaravati. Nisam za defetizam, ali nisam ni za to da budemo vreca za nabijanje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Ako je Vodja zaista mocan, onda bi gazda mogao da ima i citav ormar sa arhivom, pa mu ne bi pomoglo. Igra se tu jos neka igra, koju jos ne mogu da dokucim. Ili se gazda jednostavno povlaci bez galame i oni ga ostavljaju na miru.

Zar da se Covic povuce posebno sto na njegov rodjendan dovode Pantera? Uh, nesto mi ta prica ne pije vodu. Pojacanja oba kluba u narednom periodu dace nam malo jasnije odgovore i siru sliku. 

Link to comment
Share on other sites

Drugari cemu panika, to je samo Kevin Panter, i kurcenje bez pokrica.Jedan igrac ne cini tim, a nece svi da polete u EC ekipu za koferce dolara.Ovo je cisto siljenje one stvari u inat nama, i ubedjen sam da nece dobro da se zavrsi.

Mi imamo okosnicu, Radonju i sada i motiv vise, ubedjen sam da ce ponovo da bude Kalis u junu, a Robija je u silaznoj trenerskoj putanji i ova sezona ce to i pokazati.

Bice sve na kraju samo sladje😀

Edited by Gudura
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Valensija said:

Ne bih ja Nebojsu tek tako otpisao.

 

 

I meni je ovo čudno. Nije da oni nisu imali ambicije da se uvale u klub otkako su na vlasti, a nije ni da im je falilo moči. Ako se je nešto promenilo, može biti samo da je Čoviću dosadilo (teško), ili da je on izgubio podršku, odakle god je več imao do sada.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

I meni je ovo čudno. Nije da oni nisu imali ambicije da se uvale u klub otkako su na vlasti, a nije ni da im je falilo moči. Ako se je nešto promenilo, može biti samo da je Čoviću dosadilo (teško), ili da je on izgubio podršku, odakle god je več imao do sada.

Ne treba Covi podrska dok god mu radi kljuc od one fioke sa svim zamislivim i nezamislivim dosijeima😎

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

I meni je ovo čudno. Nije da oni nisu imali ambicije da se uvale u klub otkako su na vlasti, a nije ni da im je falilo moči. Ako se je nešto promenilo, može biti samo da je Čoviću dosadilo (teško), ili da je on izgubio podršku, odakle god je več imao do sada.

Vidjecemo vrlo brzo kako stoje stvari.

Kao sto rekoh, sumnjam da ce Covic da se povuce.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, oubrevo. said:

 

čova je imao najjači slogan u istoriji kandidata za nešto, posle bate živojinovića ("znamo se")

- kad je teško, čović.

 

ako sad nije teško, ja ne znam kad je.

Pusti me te patetike. Hvala mu za ono od pre 10 godina. Racionalno moja poslovno tehnicka saradnja sa njim se okoncava ukoliko ne moze kao do sad dalje a da ima neko drugi da moze. Kad je tesko covic je pokazao nevidjeni nepotizam u klubu oko sina. Kad je tesko srozao je u zadnje dve godine dosta toga. Kad je tesko je marketinski trik. 

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Tamburinjo said:

Uzalud trud 

Dzaba vam sve

Robija i Dulo al opet ne ide

Doso je kraj moj grobare 

Nista od titule ni ove godine

 

Vucic, Djordi, pomoc drzave

Kinezi, seici al opet ne ide

Ostojina pudlica place za sve

Karala vas Zvezda i Ef em pe

 

 

.... samo glasno razmisljam

znao sam da ne možeš da dobaciš preko beogradski sindikat poetike. arthur rimbaud. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

U principu da, ali mislim da je njegova fioka sa fasciklama duza, i da na njihovu jednu, on poteze dve. PA sad, kom se vise isplati. On je blizu penzije, oni na "pocetku". Iskustvo je iskustvo. 

Mislim da Cova ne moze da parira njima. On jeste jeben igrac koji pliva u ovim vodama jako dugo, ali ne moze se meriti sa njima.

Razlog zasto nije sklonjen do sada je po meni taj sto ovi, kao i u svemu, balansiraju i kurvaju se za svaki glas. Covic je izgradio status spasitelja Zvezde. Zaboravili smo kako je dosao u Zvezdu, sa kim je sve bio u dilu.... Nije on cvecka i nije spasavanje Zvezde samo njegova zasluga. Treba biti realan, da nije bilo pomoci drzave, ne bi ovaj niz trofeja bio tu. Ali tako je kako je, Covic je sada to sto jeste i oni ga nece izbaciti iz kluba na nacin koji ce dovesti do toga da neki pijani klosar pomisli: u mamu mu jebem, znas kad cu da glasam za njega. Da ne pominjemo tribinu.

Covicu je istekao mandat, skupstina je blizu, sada je pravo vreme da se preuzme klub na najbezbolniji nacin.

Necu da budem licemer i da kazem da ne zelim milione i za nas. Zelim. Uvek svi pricaju: sta bi bilo da oba kk imaju "takve budzete". Ajde da vidimo sada. Smesno jeste davati tolike pare na sport u ovakvoj situaciji, ali tako je bilo uvek i tako ce biti do privatizacije, a sami znamo koliko je to sf scenario...

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Pusti me te patetike. Hvala mu za ono od pre 10 godina. Racionalno moja poslovno tehnicka saradnja sa njim se okoncava ukoliko ne moze kao do sad dalje a da ima neko drugi da moze. Kad je tesko covic je pokazao nevidjeni nepotizam u klubu oko sina. Kad je tesko srozao je u zadnje dve godine dosta toga. Kad je tesko je marketinski trik. 

 

ma zavitlavam se u sitne sate

Link to comment
Share on other sites

Just now, oubrevo. said:

 

ma zavitlavam se u sitne sate

Ja za zakletvu Covicu ne mogu da napisem stih. Niti zelim. Bolje ne ovako ostro da pisemo. Pritisak javnosti sto veci za sto bolji zvezdin tim. Mozda se otvori nesto sto je do sada bilo nedostizno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SunZero said:

znao sam da ne možeš da dobaciš preko beogradski sindikat poetike. arthur rimbaud. 

 

BS moj Beograde pamtis li sve, Svemirci su krivi za sve i BB show najjaca emisija ikada... los humor kao odbrambeni mehanizam od cinjenice da ce Pantera cuvati srpski pakt Lazic Dobric Uskokovic dok ce Veseli da kuca na asistenciju Larkina. 

 

Edit: dosta spamovanja odo a sutra kad se ulogujem da me ceka izvestaj @Sector koliko avangardnih komsija je tokom noci izvukao Renato kod pancevca jer bolje grob i mutno Dunavo nego Vucicevih para rob. Institucija, opozicija Marko Bulat ramo ramo druze moj. 

 

P.s. a opet cemo ih karati dizvinu dame evo zivi bili pa videli. 

Edited by Tamburinjo
  • Like 6
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Sto sve shvatas ozbiljno. Da smo mi zivi i zdravi. Ja bi novu temu nazvao deset godina kasnije... A uvod jedan ep o....

kad budem stariji shvatacu suptilno

Edited by SunZero
Link to comment
Share on other sites

Pesak mi u gaće vazda i kamen u usta ako bi sada podržao da nas Bjelkan pojača za dva miliona. Volim ja Zvezdu najjače i želim joj najbolje...ali ne po svaku cenu. Pa nije Zvezda Djoković koji kada je u krizi pola Srbije više ne prati tenis.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Wingwalker said:

Pesak mi u gaće vazda i kamen u usta ako bi sada podržao da nas Bjelkan pojača za dva miliona. Volim ja Zvezdu najjače i želim joj najbolje...ali ne po svaku cenu. Pa nije Zvezda Djoković koji kada je u krizi pola Srbije više ne prati tenis.

 

 

 

 

 

 

 

kenjas realno. 

 

poslednji egal roster zvezde i partizana je onaj kada je radonja stavio tacku na crnobeli svet a cova artikulisao u copy. nakon toga ti nije smetalo jer je zvezda sampion, kao sto ni njima ne smeta jer su sampioni kojima duguju halu i licencu. 

 

sutra da dodje not milko bjelica, pevao bi bozicne pesme. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Mile1 said:

Mina Pavlovic se vraca u kk

 

4 hours ago, NMX said:
4 hours ago, Mile1 said:
Mina Pavlovic se vraca u kk

Onda Fendera za portparola kluba umesto Vujčina smarača.

 

Da se potsetimo, pre no što mi je Fender kupio telefon 🙂

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...