Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Just now, Cavani said:

Potpuno neverovatno, Pantera mi nismo mogli da zadrzimo i to pre nego sto je eksplodirao prosle sezone, lik je bukvalno mogao da bira EL tim za presmesne novce.

One price o 10+ miliona budzeta sada deluju realno, ocigledno najveci budzet ikada na ovim prostorima.

I to sve za cipiripi kup.

Uzdamo se u Radonju i to je to.

Vucicu pederu znaci kosta barem 25-30 miliona eura za tri sezone, jebem ti drzavu u kojoj mi zivimo.

Budzet im je 11-12 miliona bez plate Zoca,samo cekajte imena pojacanja.Kalina se lomi,a kako cuh i Judo je zavrsen,Leo vrv.Poslata ponuda i Teu i Bjelici 

Link to comment
Share on other sites

Sta se nervirate zbog prve laste. Bice jebanje majke kad potpisu jos neka imena. Panter sam nama ne moze nista 😄 Mora neki kis da se obezbedi dodatno ako ne onda tranzicija vlasti u KK ka onome ko moze da obezbedi. Cilj su dugorocne licence za EL. To je ta igra...

Link to comment
Share on other sites

Realno sad sva podjebavanja o budzetima sa obe strane padaju u vodu. Sedmoplasirana aba ekipa dobija cirka 15 miliona da napravi tim i dovodi krem EL igrace u najboljim godinama, uz ponudu kojoj Milano dva puta nije mogao da parira. 

 

Pa mi nikad nismo platili igraca vise od 500k od kako igramo EL...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Dugujem ti izvinjenje onda.

 

Ovo je baš šok. Ne iz razloga što Partizna dovodi kvalitet, nego što sam stvarno očekivao da on pravi ozbiljan korak napred u karijeri.

 

Nema veze, kapiten ovakve jede za doručak 😄

Ti si bog.

Link to comment
Share on other sites

Ae bre cigani, ko da niste znali šta sledi kad je došao Žoc, jest došao najtrofejniji evropski trener da trenira Zagorca i Jankelu...

 

Da mi pokrijemo 1, 2 i 5 kako valja plus Radonja i ja sam spokojan. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

jebem ga, ja ja stvarno nisam ocekivao da se ulupa 15m drzavnih para

 

 

Ali koji je ovo cirkus. Vreme aparthejda, kkcz u koju se sipa lova u ovom osmogodisnjem ciklusu najvise sto je za jednog igraca izdvojeno - 650k za Kvinsija.

 

Sedmoplasirani tim ABA lige, koji ce uz to igrati EC dovodi igraca za 1,5 milion.

 

Cirkus. To je to sto se kosarke tice, sto smo igrali, igrali smo.

 

Ako nista lepo bi bilo i ovr godine da ih nasamaramo, ali ovim tempom nama ce sledece sezone Branko Lazic biti glavna zvezda u ekipi, a njima Kori Higins.

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kokodakalo said:

Jel moze neko link ka ta 3 miliona za dve godine, ja prosto ne mogu da verujem dok ne procitam.

 

Sto ne mozes da vjerujes? 

 

Covjek najbolji igrac F4 ekipe, najbolje godine, odbio 2 ponude Milana. Za koliko mislis da igra, za 600k?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

 

Sto ne mozes da vjerujes? 

 

Covjek najbolji igrac F4 ekipe, najbolje godine, odbio 2 ponude Milana. Za koliko mislis da igra, za 600k?

Nije problem ali moram da procitam. Prosto ne mogu da verujem da je neki nas klub platio igraca 3 miliona za dve gdine.

Link to comment
Share on other sites

Sta se nervirate zbog prve laste. Bice jebanje majke kad potpisu jos neka imena. Panter sam nama ne moze nista 😄 Mora neki kis da se obezbedi dodatno ako ne onda tranzicija vlasti u KK ka onome ko moze da obezbedi. Cilj su dugorocne licence za EL. To je ta igra...

Link to comment
Share on other sites

Just now, vepar said:

Da li ste stvarno toliko neobjektivni da poredite Zoca i Radonju? Pa Obradovic bi i sa Zagorcem i Djokom Salicem razbio Zvezdu, a kamoli sad kad napravi preskup tim po zelji

 

S tim timom bi Zoc mogao za kurac da nas povuce.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...