Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Ja stvarno nisam nikakav insajder, apsolutno ne, ali eto podelio bih sta sam cuo od nekih Novosadskih Crnogoraca dosta dobro upucenih u zbivanja u Buducnosti, specificno jedan od njih je igrao za Ivanovicem u juniorskom uzrastu (ako me ne laze :D ) Dzoni je prihvatio Zvezdinu ponudu iz 2 razloga - EL i povrh svega mu je receno/obecano/kako god da sigurno nece imati malu minutazu, u principu da ce u najgorem slucaju deliti 50/50 sa svojim parnjakom na PG poziciji. Da je Buducnost uzela ABA (i igrala EL) naravno od ovog transfera ne bi bilo nista, Ivanovic prosto smatra da je u tim godinama u karijeri da zeli i mora da igra na najvecoj kosarkaskoj pozornici u Evropi, Slicna prica kao sa Waldenom prosle sezone.

Edited by lord_slawe_
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Sta se ljutis, pokusavam da dokazem da floskula da Armani unistava svakog igraca nije tacna. Ako ne znas normalno da komuniciras, zaobidji me u komentarima.

Znaci ako 1 od 10 ne unisti znaci da ne unistava igrace. :))

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ridji said:

I od Kuridze, mada po meni za 3 nije nista slabiji od tebi neprezaljenog Dzonija 

meni je dzoni neprezaljen u kontekstu prosle sezone, gde teras njega da bi dao vise prostora dominatnom kuridzi i top3 simonu

kockanje radonje koje mu je na kraju proslo

sto se nove sezone tice, white svakako deluje kao mnogo bolji fit za radonju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Crni said:

Ja rekoh kako je 1/1. A to znaci da je rekao to njegovom licnom treneru, a njegov trener meni brat😉U principu, male su sanse da dodje, pa je bolje da se  bar na forumu ta tema ne razvodnjava vise. 

To sto Stefan prica okolo mozes da okacis macku o rep,iskreno da ti kazem,posto ja informacije imam od lika koji radi za Raskovica i vrlo pouzdano znam celu situaciju,i sta Stefan mora i kome da prica tako da ono.Ja sam rekao da je situacija teska i da su male sanse da ce doci ali da te price koje on prica su price koje je i Teo pricao onomad tako da....

 

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, lord_slawe_ said:

Ja stvarno nisam nikakav insajder, apsolutno ne, ali eto podelio bih sta sam cuo od nekih Novosadskih Crnogoraca dosta dobro upucenih u zbivanja u Buducnosti, specificno jedan od njih je igrao za Ivanovicem u juniorskom uzrastu (ako me ne laze 😄 ) Dzoni je prihvatio Zvezdinu ponudu iz 2 razloga - EL i povrh svega mu je receno/obecano/kako god da sigurno nece imati malu minutazu, u principu da ce u najgorem slucaju deliti 50/50 sa svojim parnjakom na PG poziciji. Da je Buducnost uzela ABA (i igrala EL) naravno od ovog transfera ne bi bilo nista, Ivanovic prosto smatra da je u tim godinama u karijeri da zeli i mora da igra na najvecoj kosarkaskoj pozornici u Evropi, Slicna prica kao sa Waldenom prosle sezone.

Buraz za ovo ti je trebaju cak ni crnogorski poznavaoci kosarke da i sam znas da je dosao kod nas zbog el to ne za male pare,i to ne sigurno da igra 10 minuta,dve sekunde posle potpisa.Tako da nisu mnogo toga mogli da izmisle ni promase ti crnogorci . 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jovic i Dzoni je wet dream duo, ali i hodajuci duo povreda. Ono sto Jovicu moze da prija i da ipak potpise, je sto bi konacno imao dostojnu zamenu i ne bi morao da igra vise od 20tak minuta po utakmici, a u ABA ni toliko na 80% utakmica ( neke minute moze i Uskokovic da odradi)

Opet ne svidja mi se stav da bi da mlatne lovu bez mnogo cimanja, i to ga po meni udaljava od Zvezde.

Ipak, s obzirom na njegov saldo povreda, ne verujem da ce se mnogo plateznih timova otimati za njega, i Radonja je jedan od retkih trenera koji bi istrpeo takav rizik

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Sta se ljutis, pokusavam da dokazem da floskula da Armani unistava svakog igraca nije tacna. Ako ne znas normalno da komuniciras, zaobidji me u komentarima.

Uopšte se ne ljutim nego te pitam za poentu pošto nema blage veze da je loš igrač. Odličan je. Za to sam napisao da je glupost.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Markoss said:

Jovic i Dzoni je top plejmejerski tandem. Tacno znamo sta dobijamo, nema kocke, nema rizika, i uz to su maksimalno kompatibilni. Ja dizem obe ruke za to. 

 

Vajt je isto dobro pojacanje. 

 

Ono što bi skoro sigurno dobili je da u finišu sezone igraju Uskok i jedan od njih dvojice.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

White uzima bez razmišljanja šut za tri iz spot-up pozicija. Teško da će sa njega biti prva opcija pomaganja. Priprema šuta mu je veoma brza i često šutira trojku bez spuštanja lopte ispod ramenog pojasa ako dobije asist u visini lica. Forte strana mu je of-skok sa korekcijama koje su veoma efikasne. 

Visoki procenti za dva dolaze prvenstveno od zakucavanja jer polaganja o tablu ne priznaje. Iskoristiće svaku priliku da prikuca bez neke zadrške ili prekombinovanja. Dok je igrao sa Pengosom sigurno 60% poena je postizao alej-up-om, iz kontri ili pika. Ne ispadaju mu lopte a ume i da je tapne par puta...ako mora. Snažna i skočna četvorka, dovoljno meke ruke i pismen u odbrani. Mi lajk it.

 

Ono što raduje...sa Aaron-om je zadržavanje Simketa totalni nonsens. Kome da uzme minute na trojci a luksuz je držati 36-godišnje krilo kao treću (ili uz Dedine minute) i četvrtu opciju na poziciji 4.

Edited by Wingwalker
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Wingwalker said:

White uzima bez razmišljanja šut za tri iz spot-up pozicija. Teško da će sa njega biti prva opcija pomaganja. Priprema šuta mu je veoma brza i često šutira trojku bez spuštanja lopte ispod ramenog pojasa ako dobije asist u visini lica. Forte strana mu je of-skok sa korekcijama koje su veoma efikasne. 

Visoki procenti za dva dolaze prvenstveno od zakucavanja jer polaganja o tablu ne priznaje. Iskoristiće svaku priliku da prikuca bez neke zadrške ili prekombinovanja. Dok je igrao sa Pengosom sigurno 60% poena je postizao alej-up-om, iz kontri ili pika. Ne ispadaju mu lopte a ume i da je tapne par puta...ako mora. Snažna i skočna četvorka, dovoljno meke ruke i pismen u odbrani. Mi lajk it.

 

Ono što raduje...sa Aaron-om je zadržavanje Simketa totalni nonsens. Kome da uzme minute na trojci a luksuz je držati 36-godišnje krilo kao treću (ili uz Dedine minute) i četvrtu opciju na poziciji 4.

 

Statistika završene sezone 21/22 Simon PPG 23.2 min

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ulicni basketas said:

Stigao je Aaron White, neka se spreme Tarik Black i Rob Gray. Da obojimo prelazni rok.

Немој само дугиним бојама. Видиш да је то модерно сад да се рекламирају. Те икеа, па ово првенство у фудбалу. Оне капитенске траке, не знам да ли сам још негде видео хахаха

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...