Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

Dobro, pa je Novak u prvoj nedelji nakon Beograda imao veoma malu potrosnju, nece biti mnogo veliki problem odmor u nastavku turnira. Kada se uzme u obzir da su mu sledeci protivnici na sljaci Museti i Federer/Beretini, stici ce vrlo odmoran pred Rafu. Rafa ima malo teze protivnike, Nori moze biti zeznut, u poslednje vreme belezi fine rezultate i kasnije dolaze Siner i Svarcman koji je u sjajnoj formi.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Drakaris said:

Dobro, pa je Novak u prvoj nedelji nakon Beograda imao veoma malu potrosnju, nece biti mnogo veliki problem odmor u nastavku turnira. Kada se uzme u obzir da su mu sledeci protivnici na sljaci Museti i Federer/Beretini, stici ce vrlo odmoran pred Rafu. Rafa ima malo teze protivnike, Nori moze biti zeznut, u poslednje vreme belezi fine rezultate i kasnije dolaze Siner i Svarcman koji je u sjajnoj formi.

Schwartzman je u ocajnoj formi, ovde je dobio Lua, koji vec milion godina igra s zasticenim renkingom, pa Bedenea koji se povredio, a i nije u nekoj formi, i danas Kohlija koji je imao nekih fizickih problema (covek u godinama, nije lako oporaviti se posle teskih meceva i neuigranosti). Struf ima fine sanse da ga izbaci u narednoj rundi.

Rafa ce da rutinira Norija, Siner jos uvek nema dovoljno ni iskustva, a ni teniskog znanja (ma koliko kvalitetan vec bio) da bi ga ugrozio na RG.

Edited by wwww
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da prema vremenskoj prognozi kisa vise nece padati u Parizu dok traje slem, mada ce veliki problem biti visoke temperature sledece nedelje i ti uslovi dosta vise pogoduju Nadalu, nego Novaku. Sve se Rafi namestilo za obaranje rekorda.

Link to comment
Share on other sites

Pa pošto smo videli da Novak Rafi ništa nije mogao ni prošli put kad su mu svi vremenski uslovi išli u korist, i bolje je da kiša više ne remeti turnir. Ionako iduće kolo opet neko treba na SL da igra od njih trojice :classic_tongue:

Srećom ove godine nije bilo strašno, ako će to biti sve od kiše.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Drakaris said:

Izgleda da prema vremenskoj prognozi kisa vise nece padati u Parizu dok traje slem, mada ce veliki problem biti visoke temperature sledece nedelje i ti uslovi dosta vise pogoduju Nadalu, nego Novaku. Sve se Rafi namestilo za obaranje rekorda.

EnchantingExemplaryHoverfly-max-1mb.gif?

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, alcesta said:

 Ionako iduće kolo opet neko treba na SL da igra od njih trojice :classic_tongue:

Ae baci neku prognozu. Ja mislim da ce Novak po drugi put na Suzan Lenglen, jer Federer ce najverovatnije igrati sa Beretinijem.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Drakaris said:

Ae baci neku prognozu. Ja mislim da ce Novak po drugi put na Suzan Lenglen, jer Federer ce najverovatnije igrati sa Beretinijem.

Mislim da nema nikakve dileme da će Novak na SL. Čak i ako Federer bude sa Kvonom igrao :classic_biggrin:

9 minutes ago, wwww said:

chipovani Korejanac se ne da.

Sta cini Fajzer! :classic_tongue:

Eto da ne piše više jevrem kako naši teniseri igraju tako što su vakcinisani :classic_tongue:

Stvarno bi Federer u kakvoj god formi morao da pređe preko ovog Beretinija koji sa Kvonom igra na poen razlike.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...