Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

Ma mogla je samo da kopira Serenu (koja joj je idol) i Venus koje, kad im nije nesto po volji, odgovaraju na pitanja s samo par reci, vrrlo kratko. I onda onako ledenim pogledom pogledaju novinara koji pita, a ovaj ne sme vise nista da zucne, a kamo li da insistira na odgovoru. Nju sigurno ne bi maltretirali kao Novaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

On Tennis Channel, Lindsay Davenport spoke of the lack of concern she saw in tennis during her career for the well-being of her contemporary Jennifer Capriati, and hopes that Osaka will be treated with more compassion. #RG21

 

ovi ameri nisu normalni, capriati bila na cocainu , i sta je trebalo da fft vodi brigu o tome .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Osaku nije briga kada udeljuje koleginicama krompire na tunririma i osvaja titule, ne mesa se s njima, sto bi se njene koleginice brinule za nju?

Ona nije Petra Kvitova, koja je sa svima fino i u najboljim odnosima (a isto nije ekstrovertna).

Tokom AO, dok su joj koleginice patile u karantinu u Melburnu, Osaka se ubila slikajuci se s velikim timom koji joj je bio dozvoljen u Adelaidu i isprobavajuci razne modne detaljcice, ne mareci ni malo za mentalno zdravlje koleginica. I sad kao one treba da brinu o mentalnom zdravlju Osake?!?!? Ma da!

Kako sejes, tako i zanjes!

 

Gledala sam sad par snimaka Ige i Juvan, koje su ocigledno dobre prijateljice. Bas simpaticne:

 

 

Iga dobila cvece i skocko joj pevala pesmicu :classic_biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

Gledam sad i ne mogu da verujem. Pokušavam da se setim nekog meča Đokovića i Cuevasa i ne uspevam. Proverim i vidim da nikad međusobno nisu igrali. Imaju 70 godina kumulativno i na touru su jedno 30 godina đuture i nijednom  im se putevi nisu ukrstili. 

Link to comment
Share on other sites

Apropo Osake, iako mislim da je razmazena, ne bih se sprdao sa ovim. Damage control bi se odradio mnogo drugacije da je htela malo paznje, a ne povlacenjem s turnira.

Sto kasnije moze dosta losih posledica da donese...

Rekao bih da je problem koji ima prilicno potcenjen, i prosto niko od nas ne moze znati kako je, dok ne dodje u tu kozu.

Zeznute su te mentalne stvari, to postaje tihi ubica ljudi u 21om veku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Boxy said:

Sepi uzeo 1.set protiv FAA...neko treba da javi Toniju da je naleteo na veceg majstora i da nema pomoci :classic_biggrin:

 

Preokrenuce, igrao sam 4 seta.

 

Sto je nebitno, jer sam propo na Rubljovu. Verovatno zato gubi.

Edited by McLeod
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ali Struf lebe mekani. ajde da je 2018-19 kad je i imao dobre rezultate tu i tamo, ove sezone najbolji igraci koje je dobio su Lajovic i Krajinovic 😄 Mislim....

 

Covek gubio od Gojovcika, Bazilasvili ga dobio dva puta u raspad sezoni, od onog O Konela na AO... horor.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Boxy said:

Rubljov izgubio 1.set od Strufa, ali mislim da ce to biti to, da ce sad da preokrene jer Struf je obicno nezgodan samo jedan set, vise od toga ne moze.

Izgleda nije dovoljno da samo ja ćutim, ovo postaje zarazno :classic_tongue:

 

Nego ko je ono rekao da je dobro što se Điro završio pa nam biciklizam neće smetati :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Izgleda nije dovoljno da samo ja ćutim, ovo postaje zarazno :classic_tongue:

 

Nego ko je ono rekao da je dobro što se Điro završio pa nam biciklizam neće smetati :classic_rolleyes:

 

Ne kazu bez razloga: sa kim si, takav si :classic_biggrin:

 

Monfils uzeo 2.set protiv Vinolasa, sad je tamo 1:1 i normalno, atmosfera super

Link to comment
Share on other sites

Kako je krenulo, Rafa će u 1/8 i 1/4 igrati protiv Dudi Sele i Pipa Volandrija. Jest da ih nema u žrebu ali moraće naknadno da ih angažuju jer će svi živi poispadati iz te četvrtine pa da ne bi ostalo neiskorištenih termina....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...