Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

2 minutes ago, AgroLaki said:

 

 

Iako Aca ide na razgovorom sa Vladom i ovde ga docekuje i titra jajca, Rusima je realno mnogo bitniji SPS, zato Bajatog ne mozes da odlepis od fotelje Srbijagasa. 

 

Ne treba zaboraviti ni tetkino kanadsko tetinče iz nekadašnje partije nazvane po letnjem mesecu. I on sasvim dobro vršlja za ruski račun, pa je zato dobio i ministarsko mesto. Upravo zato je i dobio policiju, a zatim vojsku. Očigledno mu je zadatak da pazi šta se radi i da država ne skrene previše prema Zapadu. Zašto bi inače SNS davao tako važna ministarstva onakvom pajacu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Beonegro said:

Offtopic: malo su predaleko od zemalja sa visokom kupovnom moći da bi bili top destinacija. Svakako bih volio da posjetim, na slikama izgleda sjajno, a znam i da se tamo jako dobro jede i pije.

 

Nisu bas ni bezbedna zemlja. Tamo su dosta ceste otmice za otkup. Nije kao ranije, ali jos uvek ima toga. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, implant said:

 

Ja sam najviše pisao o Azovu i Desnom sektoru pa se osećam prozvanim da ti odgovorim.

 

Gugl je nezgodan, može da te odvede u raznim pravcima, čak i do snimaka od pre nekoliko dana sa fronta na kojima se vidi nacistička zastava na granici Donbasa. To ne znači da je Ukrajina nacistička, već da je dozvolila sebi (i to kao zemlja koja je užasno stradala pod precima tih koji danas šenluče pod svastikom) da joj se ti govnari uvuku u regularnu vojsku, pa čak i da se nešto pitaju o politici zemlje. O tome postoje brojna svedočanstva, kakve su pritiske vršili da se ne sprovode sporazumi iz Minska recimo, guglaj malo. Tako da, zajebi me sa tom uvežbanom relativizacijom, pričom o Sputniku, ruskim nacistima a naročito o Srbima i Srbiji koja se po potrebi dopušta, a po potrebi zabranjuje na ovoj temi. I ne, nećeš mi učitati podršku Putinovoj invaziji, o tome sam se već više puta izjasnio ovde.

 

Što se mene lično tiče, ja sam jednostavan čovek: vidim kukasti krst, dobijem poriv da posumnjam da tu nešto nije u redu i da se sa takvima ne može graditi nikakva evropska država. Naravno, kapiram ja da se to može povesti pod ono ali oni su our sons of bitches. Sve ok, ko hoće da prihvati taj narativ zato što je sa druge strane Rusija, nek izvoli. I šta kažeš, teško je reći da li ih ima, ne izjašnjavaju se javno? Svaka čast, druže.

 

Posebno je razočaravajuće (za mene) što ti je jedan od moderatora (@Neme) bacio lajk na ovaj uradak. Meni je to znak da se lepo odjavim sa ove teme, pozdrav svim normalnim ljudima uz nadu da će ovo ludilo prestati što pre.

 

 

P.S. a ako već hoćeš da se baviš Srbijom na ovoj temi, razmisli o tome kako su se u strukture naše države uvukli razni navijači, salonski fašisti i ostali i kakav je njihov uticaj, pa to prenesi na Ukrajinu. 

 

Sve je cool, sa`će ova ekipa iz Groznog ovi Kadirovci da kvalitetno denacifikuju Ukrajince i da im objasne sve oko denacifikacije

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Ne treba zaboraviti ni tetkino kanadsko tetinče iz nekadašnje partije nazvane po letnjem mesecu. I on sasvim dobro vršlja za ruski račun, pa je zato dobio i ministarsko mesto. Upravo zato je i dobio policiju, a zatim vojsku. Očigledno mu je zadatak da pazi šta se radi i da država ne skrene previše prema Zapadu. Zašto bi inače SNS davao tako važna ministarstva onakvom pajacu?

Tacno je, jer u njemu postoji ta opsesija boljseviznom, sto se moze videti ovde:

 

 

Ipak, pored staljinofilije ima i do toga da je on sa Vucicem u nekim privatnim vezama, tipa bas su dobri prijatelji ili kumovi tako nesto.. Vulin, iako formalno nije SNS, nikada nece izdati Vucica, kao sto ce ga verovatno izdati deo SNSa kad osete da je gotov (jednog dana 2040. godine)... 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Ne treba zaboraviti ni tetkino kanadsko tetinče iz nekadašnje partije nazvane po letnjem mesecu. I on sasvim dobro vršlja za ruski račun, pa je zato dobio i ministarsko mesto. Upravo zato je i dobio policiju, a zatim vojsku. Očigledno mu je zadatak da pazi šta se radi i da država ne skrene previše prema Zapadu. Zašto bi inače SNS davao tako važna ministarstva onakvom pajacu?

 

Putko mu nije ostavio neki znatni manevarski prostor u onom svom jednosatnom tv-govoru prre neki dan. Zaduzio ga je. Pravi melem za domaci fun club.

Quote

First a bloody military operation was waged against Belgrade, without the UN Security Council’s sanction but with combat aircraft and missiles used in the heart of Europe. The bombing of peaceful cities and vital infrastructure went on for several weeks. >>>

 

A onda red (nuklearnih?) pretnji celom svetu u XXI veku. 

Quote

No matter who tries to stand in our way or all the more so create threats for our country and our people, they must know that Russia will respond immediately, and the consequences will be such as you have never seen in your entire history. No matter how the events unfold, we are ready. All the necessary decisions in this regard have been taken.

 

Zar je zaista spreman da prevazidje najvece poznate zlocince u istoriji?

 

Edited by Cyber
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, AgroLaki said:

Tacno je, jer u njemu postoji ta opsesija boljseviznom, sto se moze videti ovde:

Ipak, pored staljinofilije ima i do toga da je on sa Vucicem u nekim privatnim vezama, tipa bas su dobri prijatelji ili kumovi tako nesto.. Vulin, iako formalno nije SNS, nikada nece izdati Vucica, kao sto ce ga verovatno izdati deo SNSa kad osete da je gotov (jednog dana 2040. godine)... 

 

Ne bih se složio samo sa time da ga ne bi izdao do kraja jer mi se čini da ja tetinčetov gazda u Kremlju, a ne u Kanadi. Možda njihove porodice jesu u nekom biznisu, ali mafija je malo nezgodna kada izdaš Kuma (=Putlera). Ima taj svoju ekipu i u ozbiljnijim zemljama, a kamoli u jednom provizorijumu.

 

6 minutes ago, Cyber said:

 

Putko mu nije ostavio neki znatni manevarski prostor u onom svom jednosatnom tv-govoru prre neki dan. Zaduzio ga je. Pravi melem za domaci fun club.

 

...

 

 

Njegov stav je jasan - slušaj gazdu i to je to. A kamo sreće da se nađe neko ko će da baćuškama i ovde kaže njet.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Clash said:

Evo ga, predstava pocinje.

Zavrsice valjda pre Slagalice.

 

8 minutes ago, Clash said:

Postujemo teritorijalni integritet, ne uvodimo sankcije.

Sad ce po navici verovatno malo da drami.

 

2 minutes ago, deez nuts. said:

jako je umoran

 

patrijarh je bratina

 

Jel igra Cirbes?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

 

 

Jel igra Cirbes?

Kaže naša "narodna poslovica"  ne možeš u isto vreme i da stisneš i da prdneš (da prostitte)  ...e pa ovaj je uspeo da to izvede, ali ja mislim da to ne može tako. Bar kako je on to predstavio......

Link to comment
Share on other sites

  • Eddard changed the title to Rat u Ukrajini
  • Eddard pinned this topic
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...