Jump to content

ATP Beograd — Serbia Open


Cojep

Recommended Posts

Nadam se da će na razmišljanju i ostati, neće valjda igrati pre to nego Rim. I familijarno-marketinški ustupci imaju granice.

Bilo bi zanimljivo napraviti statistiku njegove uspešnosti kad servira za setove i mečeve, kladim se da mu je bolji procenat uspeha u TB-ovima :classic_tongue:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ace Rimmer said:

Zašto Novak nije dobio 45 poena na live Atp?

Sad sam pogledala, oni njemu računaju da može na ovom turniru da doda maksimum 160 bodova. Gde je ispalo onih preostalih 90, da li je i ta njihova računica tačna, da sačekamo @wwww da nam objasni :classic_biggrin:

Tu je i Filip kome su oduzeli 81 bod. Zašto baš 81, isto me kopka, da je 82 ili 83 pa da razumem da su prepolovljeni neki od ranije...

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Pa gde onda gledati italijanski derbi kao i mec izmdju mocnog Miloja i zbunjenog Krajinovica? Arene nemam, SK Cro, takodje ................... sta rade ovi debili na rts 2 prenose nekakav internat za plemicke kceri ....................... 🤭

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

nemam pojma u cemu je fora, on ima bar jos 1 sobodan slot za bodove (19. turnir).

Washington iz 2019 mu jos uvek racunaju kao kazneni turnir (jer nije igrao 4 500-tice te godine). Ako nista drugo mogao bi 23 boda iz IW da zameni (jer IW sad definitivno nije obavezan, a i on ima pravo da preskoci 3 1000 bez kazne), a ne 90 iz Beca (sto mu sad racunaju da treba da zameni sa SO).

 

na race su mu dodali 45 bodova.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, jevrem69 said:

Pa gde onda gledati italijanski derbi kao i mec izmdju mocnog Miloja i zbunjenog Krajinovica? Arene nemam, SK Cro, takodje ................... sta rade ovi debili na rts 2 prenose nekakav internat za plemicke kceri ....................... 🤭

 

Beretini je dobio, a valjda ce da prenose Krajinovica i Milojevica.

Doduse, danas su im svi mecevi bili u programu ali bukvalno nijedan nisu prenosili.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, jevrem69 said:

Pa gde onda gledati italijanski derbi kao i mec izmdju mocnog Miloja i zbunjenog Krajinovica? Arene nemam, SK Cro, takodje ................... sta rade ovi debili na rts 2 prenose nekakav internat za plemicke kceri ....................... 🤭

Završili su Italijani, a možda će RTS samo domaće tenisere da prenosi :smiley24:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alcesta said:

Završili su Italijani, a možda će RTS samo domaće tenisere da prenosi :smiley24:

 

Nisu prenosili ni Kecmanovica ni Djokovicu, doduse zlobnici bi rekli da je jedan iz Dubaija, a drugi iz Monte Karla :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Nisam znala da je Miomir u Dubaiju, onda je finansijski bolje prošao nego što sam očekivala. Znam da njegovi stoje solidno, ali opet za Dubai bi trebalo da je u priličnom plusu sa zaradom. A naravno ni Nalbi sigurno ne radi za lepe oči :classic_cool:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, alcesta said:

Sad sam pogledala, oni njemu računaju da može na ovom turniru da doda maksimum 160 bodova. Gde je ispalo onih preostalih 90, da li je i ta njihova računica tačna, da sačekamo @wwww da nam objasni :classic_biggrin:

Tu je i Filip kome su oduzeli 81 bod. Zašto baš 81, isto me kopka, da je 82 ili 83 pa da razumem da su prepolovljeni neki od ranije...

To ni meni nije jasno. Pa makar Novak ne igra puno tih malih turnira.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...